Popotniški forum

delo v svici ali nemciji

Dodan 22.06.06 @01:24:07
MB GLOBAL | Gost | odg. 17.08.2012 @15:52 Prijavi neprimeren komentar

@ZELJKO

Pozdravljeni g. Zeljko. Odgovorili smo na popolnoma vse prispele vloge. V kolikor niste prejeli odgovora Vas prosim, da nam ponovno pošljete vlogo v preučitev. Hvala.

xy | Gost | odg. 23.08.2012 @14:14 Prijavi neprimeren komentar

V Švici sem dva meseca, otroka sta letos tu začela šolanje in zaenkrat je super. Trenutno sem doma in iščem primerno službo, če je kdo v kantonu SG se lahko kje najdemo. V mojemu mestu ni skoraj nič slovencev :-(

rok | Gost | odg. 26.08.2012 @18:58 Prijavi neprimeren komentar

Tudi jaz sem bil v MB ! Sem bil zadnji , pa smo še malo pokramljali... Vzeli so 8 ljudi, ena skupina gipsarjev pa gre Septembra.. Sicer nisem strokovnjak za svetovanje pri zaposlovanju ampak bil sem pohvaljem da sem ob vlogi poslal CV v nemškem jeziku ! Baje je to zelo redko pri vlagateljih v slo! ????? No, jaz sem bil izbran, grem 30.08. na poizkusno delo! Vsem ki pošiljate pa nasvet: dajte vsaj vlogo orng napisat ! Aja pa še to, bodite iskreni okrog znanja nemščine, baje je bilo par primerov , ko so  trdili da ga obvladajo, pol pa na vprašanje wie ist ihr name niso znali odgovorit ! Vso srečo vsem ki imajo namen v CH... In hvala avtorju foruma ! seya !

kra | Gost | odg. 27.08.2012 @12:30 Prijavi neprimeren komentar

Rok,za kakšno plačo ste se dogovorili,če ni skrivnost!?V katero mesto greš,imaš stanovanje plačano in kaj greš delat?

MB GLOBAL | Gost | odg. 27.08.2012 @16:37 Prijavi neprimeren komentar

Nujno iščemo 3 stavbne kleparje z izkušnjami za delo v Švici!

Pričetek dela takoj!

M.f.G.

Borut Levstek

051-66 67 68

MB Global Consulting LTD, Birmingham, Zweigniederlassung Wollerau Roosstrasse 23 8832 Wollerau tel : +41 44 687 5539 mobil :+41 76 611 39 68 Email: info@mbglobal.ch www.mbglobal.ch

sandi | Gost | odg. 27.08.2012 @17:34 Prijavi neprimeren komentar

https://europass.cedefop.europa.eu/cvonline/cv.jsp?forward=before&localeStr=de_DE#

Na tej povezavi si lahko izdelate svo CV europas !

lp

anton | Gost | odg. 28.08.2012 @05:15 Prijavi neprimeren komentar

es sem biu tudi na razgovoru v MB , odgovor dobim sredi septembra

rok | Gost | odg. 28.08.2012 @14:51 Prijavi neprimeren komentar

grem v wintherthur kot keramicar. S placilom sem zadovoljen. podpisal pogodbo, viza vlozena, skratka v nulo ! seya :

bine | Gost | odg. 30.08.2012 @20:03 Prijavi neprimeren komentar

Kakšno pa bo to plačilo, če ni skrivnost? Koliko ur/dni boš delal? Si se pozanimal glede stroškov življenja?

florjan | Gost | odg. 30.08.2012 @21:16 Prijavi neprimeren komentar

Klemen! Poklič me, pa se zmenva za debato o hudirjevo vidokih plačah

flopi | Gost | odg. 30.08.2012 @21:20 Prijavi neprimeren komentar

Klemen! Ker KLemen???? Poklič, pa se bova mal pogovorila o hudirjevo visokih plačah in Damjanu

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.