Popotniški forum

delo v svici ali nemciji

Dodan 22.06.06 @01:24:07
floor | Gost | odg. 01.09.2012 @20:42 Prijavi neprimeren komentar

mislm, da tud jajca zgubiš, ker jih cev šiht po tleh vlečeš

žiga | Gost | odg. 02.09.2012 @18:44 Prijavi neprimeren komentar

Lepo pozdravljeni. Sem študent fakultete za gradbeništvo, s končano srednjo gradbeno šolo- gradbeni tehnik. Zanima me če katero podjetje ponuja službo nekomu ki je skoraj brez izkušenj. Nekaj malega znam nemško. Hvala vsem za pomoč.

emigrant mb ch | Gost | odg. 05.09.2012 @12:34 Prijavi neprimeren komentar

za vse tiste ki grete ali hocete it delat v svico najbolj se splaca delo iskat od februara dalje ker zaj je ze sezona proti koncu in neiscejo vec tolko odvisno kaj si po poklicu in kaj znas delat najbolj se vam splaca povezat z agencijo ki so zacasne oni vam najdejo delo in za vami stojijo ce gre kaj narobe placajo vsak teden kar je lepo ce pa vas zaposli sef je placa 1 na mesec odvisno od dogovora v nobenem primeru pa ne iscite agente v sloveniji ker vzamejo prevlko provizijo od vas pa se od agencije dobijo nagrado na cene pazite najbolj se splaca hodit po nakupih v nemcijo ali pa v svicarsko trgovino dener tam so kolko tolko solidne cene

umbro | Gost | odg. 05.09.2012 @12:50 Prijavi neprimeren komentar

za vse tiste ki grete ali hocete it delat v svico najbolj se splaca delo iskat od februara dalje ker zaj je ze sezona proti koncu in neiscejo vec tolko odvisno kaj si po poklicu in kaj znas delat najbolj se vam splaca povezat z agencijo ki so zacasne oni vam najdejo delo in za vami stojijo ce gre kaj narobe placajo vsak teden kar je lepo ce pa vas zaposli sef je placa 1 na mesec odvisno od dogovora v nobenem primeru pa ne iscite agente v sloveniji ker vzamejo prevlko provizijo od vas pa se od agencije dobijo nagrado na cene pazite najbolj se splaca hodit po nakupih v nemcijo ali pa v svicarsko trgovino dener tam so kolko tolko solidne cene

Kako si pa ti dobil,na koga si se obrnil,.ali so MB Global v Mariboru zanesljivi??

Lahko poveš kaj več??

rok | Gost | odg. 05.09.2012 @15:54 Prijavi neprimeren komentar

umbro! mb global je švicarska firma, ktera zaposluje direktno in ni posrednik! Jaz delam od 30. kot keramičar,sem uspešno prestal poizkusno dobo, imam pogodbo direkt z njimi L vizo, VG sobo v stanovanju, delamo kot podizvajalci v winterturju.. jaz imam dobre izkušnje do sedaj, moji sodelavci ki delajo že dalj časa pa trdijo enako ! delam s slovencem in dvema poljakoma! delam manj kot v slo , za dost večji dnar ! to je to !

emigrant: zakaj pa se naj ljudje pazijo posrednikov? za opravljeno delo zaračunajo provizijo ! kaj je tu narobe če zrihtajo šiht? če dobijo še nagrado od agencije ?? kaj je tu narobe, če se vsak posameznik strinja z plačilom ? ma ste čudni, da ja ne bi kdo kaj zaslužil... eni ste za v komunizem in ne za v švico! če si folk ne zna poiskat sam šihta pa naj za to plača drugemu, tud ti delaš gor pa verjetno ne zastonj ! hehe

seya

kika | Gost | odg. 05.09.2012 @21:02 Prijavi neprimeren komentar

Rok lahko malce poveš koliko so približno netto plače, oz koliko ti ostane ko odbiješ vse stroške?

Lp

mb | Gost | odg. 06.09.2012 @19:23 Prijavi neprimeren komentar

jaz sem poslal vlogo mbglobalu pred 3mi dnevi pa se ni bilo odg.pa ne vem zakaj??je se kdo?

Matija | Gost | odg. 07.09.2012 @16:13 Prijavi neprimeren komentar

Če je kdo za kavo v Winterthur naj piše na +386 40 619 295

smily | Gost | odg. 07.09.2012 @23:18 Prijavi neprimeren komentar

@mb cele 3 dni nisi dobil odgovora ????? hahahaha , je to verjetno prva prošnja ktero si poslal ! daj jim predlagaj, da bi želel takoj odgovor ! hahaha kolk vem da je razpis še aktualen, pa v praksi vsi dajo odgovore po koncu razpisa tako da ..... zresni se ! je pa fino da nas kdo na tak način nasmeji! pa brez zamere.. !

mb | Gost | odg. 08.09.2012 @02:05 Prijavi neprimeren komentar

ja cele tri dni hahaha.se vem,da  ne gre tak hitro samo sem mislo,ce so na dopustu al kaj,ce kdo ve?drugace pa vem,da bom dobil odg,ker so resna firma.so mi jo priporocali.pa se stajerc jo vodi.lp

lj | Gost | odg. 08.09.2012 @03:48 Prijavi neprimeren komentar

oni so resna firma, sam ti nisi, zato so tvojo prošnjo že vrgl v koš.

Milan Mb | Gost | odg. 09.09.2012 @22:19 Prijavi neprimeren komentar

Delo v Švici se zelo splača glede na naše razmere in plačilo je redno, tedensko. Glede posrednikov je pa tako, sem tudi jaz slišal, da nek Dominik in Suzana baje lahko zrihtata delo v Švici vendar zahtevata kr veliko provizijo že ob prihodu v Švico. Nevem, jaz tud razmišljam, da bi šel delat v Švico, sam je zaenkrat težko najdit pravega človeka, da ti ne bi že predčasno izprazno denarnico.

frangi | Gost | odg. 10.09.2012 @12:22 Prijavi neprimeren komentar

Kdo ve približno koliko pride posameznika preden dejansko začne delati v Švici? (provizije, vize, stanovanje)???

ivo | Gost | odg. 11.09.2012 @13:34 Prijavi neprimeren komentar

Zivjo mene pa zanima delo elektricarja v Svici preko podjetja MC Global.Imam ze izkusnje z delom v tujini(Nemcija).Spoznam se tudi na sipki tok(varenje optike in telefonijo).Poslav sem vam tudi ze CV,vendar nisem dobil odgovora.Upam da se bomo dogovorili za sodelovanje.                            

Lp

joho | Gost | odg. 13.09.2012 @04:19 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni,

ima kdo delovne izkušnje/ve za kakšno službo iz računalniške stroke (diplomant FRI)?

enis | Gost | odg. 13.09.2012 @23:32 Prijavi neprimeren komentar

pozdravljen rok a bi me lahko prosim poklicu na 070744926 rad bi te neki oprasu glede dela v svici lahko pa mi samo klic pustis pa te jaz poklicem 

res bi ti bil ful hvalezen 

enko | Registriran uporabnik | odg. 13.09.2012 @23:52 Prijavi neprimeren komentar

pozdravljen Rok imam eno prosnjo ce bi me lahko poklical?rad bi te nekaj oprasal glede dela v svici lahko pa mi samo klic pustis pa te jaz poklicem 

res bi ti bil ful hvalezen 

lepo prosim  moj gsm  0038670744926

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.