Popotniški forum

delo v svici ali nemciji

Dodan 22.06.06 @01:24:07
Dragoslav | Gost | odg. 06.10.2013 @23:44 Prijavi neprimeren komentar

zivio mene zanima delo v svici...za informacije mi lahko javite na email panic.rs@live.com      hvala lepa

care10 | Gost | odg. 07.10.2013 @15:23 Prijavi neprimeren komentar

jaz bi rad šou u švicooo!! ve kdo kaj kako za kašno delo

Sony | Gost | odg. 09.10.2013 @14:22 Prijavi neprimeren komentar

Lp! Tudi sama bi šla delat v tujino. Pozna kdo kakšno delo v proizvodnji za punce.

Sony | Gost | odg. 09.10.2013 @15:16 Prijavi neprimeren komentar

Kontaktirajte me, če kakšna punca z istimi interesi kot jaz. Bi skupaj lahko stanovali in si delima stroške stanovanja.- simona.sox@hotmail.com

Čbelca | Gost | odg. 10.10.2013 @01:13 Prijavi neprimeren komentar

Heii! Tudi jaz imam željo delati v Švici, s tem da govorim tekoče nemško. Ker tukaj pri nas je res samo jebanje v glavo, pa nobene prihodnosti za nas študente . Še študentskega dela ni za dobit ... no ja.. bo že.. počas

#Sony imaš že kašne info. ali načrte za delo v Švici?

Sony | Gost | odg. 10.10.2013 @11:15 Prijavi neprimeren komentar

Lp! Čbelca, sem prau vesela, da si se javila in imaš podobne želje. Hja, tu res nimamo več kaj počet, službo je res težko dobil. Če pa je, pa itak se ne moreš živet s temi plačami - grozno.

Pa ti bi šla raje v Švico? Jest bi skor raje v Nemčijo. Ma sej ni važn sam ,da je tujina, ane?

Preko te agencije trenkwelder bi vprašali. Piše, da ti uredijo tudi pri namestitvi.

Čbelca in kaj bi ti delala, karkoli? jest bi v kakšni proizvodnji.

Ja, pod pod noge in gremo iskat! Lepo se imejte!!!! 

Sony | Gost | odg. 10.10.2013 @12:00 Prijavi neprimeren komentar

Čbelca, če znaš nemško daj malo preberi internetno stran - trenkwalder - delo v tujini je kr neki oglasov. Na žalost znam bol malo nemško. Lp

zurich | Gost | odg. 23.10.2013 @18:10 Prijavi neprimeren komentar

iscemo zensko za delo cistilke v zurichu, zazeljene izkusnje ni pa nujno. vse zainteresirane naj pisejo na mail zhreinigung@gmx.ch

zurich | Gost | odg. 23.10.2013 @18:10 Prijavi neprimeren komentar

iscemo zensko za delo cistilke v zurichu, zazeljene izkusnje ni pa nujno. vse zainteresirane naj pisejo na mail zhreinigung@gmx.ch

čbelca | Gost | odg. 24.10.2013 @21:28 Prijavi neprimeren komentar

# Sony hvala bom mal pogledala. za enkrat bolj gledam za Švico, bomo vidl kaj bo ) Lej če pa karkoli izvem, ti pa pišem ))  LP

čbelca | Gost | odg. 24.10.2013 @21:30 Prijavi neprimeren komentar

Lahko mi pa pišeš tudi na email: natasa.mesojedec@gmail.com

LP

monter | Gost | odg. 27.10.2013 @19:17 Prijavi neprimeren komentar

Prostih vec delovnih mest za monterja stavbnega pohistva. Vloge na : info@mbglobal.ch

Bil na razgovoru. Potrebujejo 20 monterjev oken . Ni temporer! Direktna zaposlitev za nedolocen cas z poizkusno dobo.... placa ok! Gre kdo? Se bobo skupaj furali? Jaz zacnem s 01.11.

viza | Gost | odg. 27.10.2013 @19:21 Prijavi neprimeren komentar

Dobil vizo v dveh tednih pri mbglobal! :-) imajo tudi lastne sobe kjer je ze kr nekaj slovencev...... priporocam!

yyy | Gost | odg. 27.10.2013 @21:22 Prijavi neprimeren komentar

Ali mogoče kaj veš,če rabijo kakšnega malarja.Bom zelo vesel vsake informacije.

Pozdrav

global | Gost | odg. 03.11.2013 @11:30 Prijavi neprimeren komentar

Prosta delovna mesta Zurich in okolica:

-šofer C/E

-monter stavbnega pohištva (okna)

-monter pohištva (kuhinje)

Vloge na: info@mbglobal.ch

tomi | Gost | odg. 03.11.2013 @16:48 Prijavi neprimeren komentar

Mene pa zanima če mogoče tale gospod global sam montira ta okna pa jih ne more tolk zmontirat ker pač ne zna delat in ni nikdar delal samo provizije  ga zanimajo,pa še to ,kr tako se v švicarskem podjetju ne moreš zaposlit in ne nasedat tem in takim podobnim,ker naivnost na koncu drago stane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marko | Gost | odg. 04.11.2013 @12:33 Prijavi neprimeren komentar

Lp.

"Monter" jaz grem takoj zraven, ampak vidim da sem že prepozen. Trenutno delam za avstrijsko lizing firmo ampak si želim v švico. Če boš še kaj na forumu, me prosim kontaktiraj s kakšnim sms-om na 031/638-496 oz. če mi pustiš svoj mail ali tel.

3punce | Gost | odg. 07.11.2013 @14:07 Prijavi neprimeren komentar

smo tri puncve, ki iščemo delo v italijansko govorečem delu švice - zanima nas, če mogoče kdo ve kam naj se obrnemo oziroma če kdo ve za kakšno delo. 

Hvala 

matt | Gost | odg. 07.11.2013 @22:06 Prijavi neprimeren komentar

Če kdo išče delo v Nemčiji potrebujemo več delavcev za montažo strojnih inštalacij. Ni potrebno da ste poznavalec dela. Dela se v okolici Muenchen-a.

Več informacij na telefon 041 248 645

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.