Popotniški forum

delo v svici ali nemciji

Dodan 22.06.06 @01:24:07
Beny | Gost | odg. 08.11.2013 @23:53 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni "Global"

Zanimam se za delo monterja pohištva, ker imam izkušnje še iz časov Lesnine. Sedaj sem delal v proizvodnji z kolegom, ki ga tudi zanima delo monterja pohištva (kuhinje). Oba se zanimama za odhod v tujino in vas sprašujem, kakšni so pogoji za delo v CH. Kolikor čitam tu na forumu, ali je to temporer zaposlitev ali direktno firma? Pripravljen sem za odhod takoj, če je možnost.

Hvala in lep pozdrav! Beny

darkchina | Gost | odg. 18.11.2013 @17:46 Prijavi neprimeren komentar

Zaposlitev v Švici. 
Švicarska zaposlitvena agencija z dolgoletnimi izkušnjami išče ljudi za naslednja dela: 
-varilec aluminija (nujno) 
-CNC operater (nujno) 
-industrijski ličar (nujno) 
-tesar 
-monter stavbnega pohištva 
-monter mavčnih plošč 
-CAD načrtovalec električnih inštalacij 
-krovec 
-keramičar 
-vodovodni inštalater 
Predpogoj seveda osnovno znanje nemškega jezika (opcija italijanski ali francoski jezik). 

Vse informacije na delosvica@gmail.com

Blaž | Gost | odg. 19.11.2013 @21:44 Prijavi neprimeren komentar

Mene pa samo zanima,ali je to resnično kar oglašuje neki tip,da iščejo ljudi za Švico,kao preko agencije.Mal se mi zdi vse sumljivo.No če mogoče kdo kaj več ve bi bil vesel vsake informacije.

Jp Lenders | Gost | odg. 24.11.2013 @08:31 Prijavi neprimeren komentar

Ali imate slab kredit ?
Potrebujete denar za plačilo računov ?
Boste morali začeti nov posel ?
Imate nedokončan projekt pri roki zaradi slabega financiranja ?
Boste morali denar vlagati v nekaterih področjih specializacije , ki vam bo koristilo ? in ne veste, kaj storiti .

Jaz sem James Parker ,zasebni denar posojilodajalec . Sem dal ven posojila po obrestni meri v višini 2% letno v višini 500,00€ do 20.000.000,00€ kot ponudbo posojil. 100 % financiranje projektov s zavarovanih in nezavarovanih posojil, ki so na voljo . Mi smo zagotovo odobrijo finančne storitve naših številnih kupcev po vsem svetu . Z našimi fleksibilnimi paketi posojanja , lahko posojila je treba predelati in sredstva prenesejo posojilojemalcu v najkrajšem možnem času . Delujemo v okviru jasni in razumljivi obliki in nudimo posojila vseh vrst zainteresirane stranke , podjetja , gospodarske družbe, in vse vrste poslovne organizacije, posameznike in nepremičninskih investitorjev . Preprosto nam pišite na naš elektronski naslov : Jplenders@blumail.org , se veselimo vašega hiter in takojšen odziv .
Nam pišite na : Jplenders@blumail.org

Cvetlica | Gost | odg. 24.11.2013 @14:06 Prijavi neprimeren komentar

Blaž, redko kdo ti bo ponudil pošteno delo za pošteno plačilo. Najprej vsi navalijo z provizijami nakar se za delo lahko obrišeš pod nosom !! Tale post nad tabo - Darkchina še posebej izstopa!!  Mislim da je iz okolice MB in se imenuje "vsemogočni" Dominik!! Je nategnil že dosti slovencev, najprej v Sloveniji z raznimi zavarovanji, nato pa še v CH !!!  

PREVIDNOST JE MATI MODROSTI !!!!!!

pa lep pozdrav iz Ptuja...

Cvetlica | Gost | odg. 24.11.2013 @14:06 Prijavi neprimeren komentar

Blaž, redko kdo ti bo ponudil pošteno delo za pošteno plačilo. Najprej vsi navalijo z provizijami nakar se za delo lahko obrišeš pod nosom !! Tale post nad tabo - Darkchina še posebej izstopa!!  Mislim da je iz okolice MB in se imenuje "vsemogočni" Dominik!! Je nategnil že dosti slovencev, najprej v Sloveniji z raznimi zavarovanji, nato pa še v CH !!!  

PREVIDNOST JE MATI MODROSTI !!!!!!

pa lep pozdrav iz Ptuja...

Caci73 | Gost | odg. 24.11.2013 @14:11 Prijavi neprimeren komentar

Res je Cvetlica, moj kolega je tudi nasedel temu Dominiku!!! Bežite stran, zrihta ti delo v CH, ampak to delo je preko agencije !!! in ponavadi kratkoročno, samo za kakih 14-20 dni pol se pa lahko jebeš! Prasec prej ti pa pobere provizijo in izgine!!! Pa kje je vam je logika, da konec novembra potrebujejo krovce, tesarje in razna gradbena dela??? Banda pokvarjena!!

Samo stran od tega človeka!!

šoferABCDEFG | Gost | odg. 24.11.2013 @14:18 Prijavi neprimeren komentar

Tudi jaz sem slišal za tega nateguna Dominika, nateguje samo svoje - slovence, saj jugosov ne upa, ker bi ga nasli in shlodali ko psa!!! kolikor vem, je enkrat nategnil tri slovence, ki so delali kao direktno za slovenca... ampak ta prasec je imel ze firmo v stecaju... oni na novo v CH in itak niso mogli vedeti v kaj se spuscajo.... ona dve barabe sta si pa lepo razdelila denar od posla na bausteli..... sramota slovenec slovencu vrag !!!! Veckrat sem ga klicaril za delo v CH in mi je obljubljal nebesa, zato mi je bilo sumljivo, hvala bogu da se nisem odlocil za to barabo pokvarjeno!!!  Raje delam dalje pri tesarju tu v Velenju in cakam na boljso priloznost ! Ljudje cuvajte se tega Dominika....!!

lp, Mare.

pikapolonca | Gost | odg. 24.11.2013 @14:25 Prijavi neprimeren komentar

Pozdrav vsem tu, res je tudi jaz sem se javila na tukajsnji oglas v zacetku tega leta, za neko delo za zenske... in kolikor se spomnem, se je javil neki Dominik, ki zrihta preko ene agencije delo za punce!!! najprej seveda visoka provizija, sele nato pridi v CH in da vidimo, ma ja....hotela sem prvo, da vidim delo, delala bi v nekem hotelu - ciscenje in pospravlanje in to v zacetku na crno!!!! ta model je odbit??? v svici delo na crno!! ma ja, ni sans! Potem se mi ni vec oglasal, ko sem mu rekla da ga bom prijavila tu v slo in se v CH.... se je baraba malo ustrasil in takoj menjal mobilno stevilko!!! itak nikoli ne pove, kje stanuje in kje dela...... dolzan je ze mnogim in se spretno izogiba...ampak svet je majhen, zelo majhen za nekatere !!! pa srecno vsem, ki odhajate v CH na delo

delo na belo | Gost | odg. 24.11.2013 @14:30 Prijavi neprimeren komentar

Res je pikapolonca, take je treba takoj prijaviti na policiji, da se ukvarjajo z delom na crno in to podpirajo!!! v svici imajo za take zdravilo, verjemi. Skoda da nisi poklicala na policijo in zadevo prijavila... tega Dominika je treba cimprej najti in ga spokati nazaj v Slovenijo, kamor spada s svojim obnasanjem!!!! taki se ponavadi skrivajo in ne upajo objaviti svojega naslova bivalisca, ker bi se pomoje nabralo na desetine upnikov pred vhodom !!! hehe, ja ljudje takim barabam ne nasedajte, ni vse v denarju, tale Dominik vam lahko obljubi nevem kaksno placo, bolje se ga izogniti in iti dalje !!! pokvarjenci nesramni !   LP.

posteno delo - poste | Gost | odg. 24.11.2013 @14:32 Prijavi neprimeren komentar

CUVAJTE SE DOMINIKA !!!!  Ne nasedajte goljufom, ki obljubljajo drek zavit v zlato folijo !!!! lp iz Berna.

princ | Gost | odg. 25.11.2013 @11:55 Prijavi neprimeren komentar

zanima me ce ve kdo kje v svici potrebujejo voznike,ali kljucavnicarje,lahko mi posljete sms na tel. 041 669313 pa vas poklicem hvala

princ | Gost | odg. 25.11.2013 @12:02 Prijavi neprimeren komentar

iscem delo voznika kamiona z dolgoletnimi izkusnjami v spediciji adr izpitom,izpitom za vilicarja,znanjem pogovorne nemscine ,kdor ima kasne informacije glede tega dela v Svici mi lahko pise na email. suzukimilc@yahoo.com ,hvala za info.ostalo se dogovorimo...

kopiram | Gost | odg. 28.11.2013 @08:13 Prijavi neprimeren komentar

Isce se Sofer C/E ADR Z dobrim znanjem nemscine od 15,12,2013

Chauffeur C/E ADR, gesucht ! 

vloge na info@mbglobal.ch

princ | Gost | odg. 28.11.2013 @18:35 Prijavi neprimeren komentar

ce gre kdo v Švico v nedeljo ali ponedeljek pa rabi prevoz se naj javi na te.041 669313 lp.

cvetka Dobnik | Gost | odg. 03.12.2013 @17:49 Prijavi neprimeren komentar

Izoilnite obrazec Evro-pas in ga posredujte na naš meil  info@sc-lars.si

in mi vam pomagamo poiskati delo v tujini Nemčija in Švica

cvetka Dobnik | Gost | odg. 03.12.2013 @17:50 Prijavi neprimeren komentar

cvetka Dobnik | Gost | odg. 03.12.2013 @17:51 Prijavi neprimeren komentar

cvetka Dobnik | Gost | odg. 03.12.2013 @17:51 Prijavi neprimeren komentar

cvetka Dobnik | Gost | odg. 03.12.2013 @17:52 Prijavi neprimeren komentar

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.