Popotniški forum

delo v svici ali nemciji

Dodan 22.06.06 @01:24:07
gostt | Gost | odg. 23.01.2014 @19:30 Prijavi neprimeren komentar

N

Za datume glede vize B se je najbolje pozanimat direkt na tebi najbližnjem migracijskem uradu.

miha | Gost | odg. 25.01.2014 @21:31 Prijavi neprimeren komentar

ni vse tako kot pišete malo ste pametni malo nauščljivi dela je dovolj pa če prau na črno važno je da je plačano

neubaukaj pametujes | Gost | odg. 26.01.2014 @01:25 Prijavi neprimeren komentar

ne duhovici in smeti info kqanal ti drek si samo cul za B visum docakal ga nebos ,da te ne vidim vec na tem f, al pa ti zbrisem g. karto izven EU-ker je itak neos video- drek od smeti...

majk | Gost | odg. 28.01.2014 @23:05 Prijavi neprimeren komentar

lep pozdrav,proso bi te ce mi lahko posljes te spletne strani ,ki oglasujejo delo v S

vici,namrec iscem delo kot sofer kamiona ,moj email suzukimilc@yahoo.com hvala

mičo kobra | Gost | odg. 02.02.2014 @18:01 Prijavi neprimeren komentar

jaz bi rad šu delat proč iz slovenije, problem je jezik ker ga ne znam dobro če ne bi bil že v avstriji ali švici... a ve kdo a je mogoče dobit delo brez znanja nemškega jezika .. v kakšni proizvodnji podobnega.

miki | Gost | odg. 10.03.2014 @01:02 Prijavi neprimeren komentar

zanima me zakaj se ne obrnete direktno na agencije in na firme na baustelli je vecji denar,pa saj greste zaradi tega v ch

miki | Gost | odg. 10.03.2014 @01:03 Prijavi neprimeren komentar

zanima me zakaj se ne obrnete direktno na agencije in na firme na baustelli je vecji denar,pa saj greste zaradi tega v ch

dejan | Gost | odg. 13.03.2014 @19:26 Prijavi neprimeren komentar

agencije so loterija. bolje, da se osebno zglasiš na firmi

neubau | Gost | odg. 24.03.2014 @15:50 Prijavi neprimeren komentar

V okolici Lucerna imam prosto malo sobico,info na tel.st.0041 775008431  .l.p.

veble | Gost | odg. 18.04.2014 @18:43 Prijavi neprimeren komentar

sma iskušena fasader,pleskara in zraven knaufera jaz 20 let a sin 5 let

po tujini hrvaška,srbija,avstrija,nemčija

IŠČEM DELO

veble98@gmail.com

0038631479654

004915218096620................jože

Piamarina | Gost | odg. 24.06.2014 @13:24 Prijavi neprimeren komentar

Živjo! Jaz se selim v Švico in bi rabila par informacij o državi: vse.

Moj GSM: 031-526-654

Lp,

Marina

Lovro | Gost | odg. 07.07.2014 @11:10 Prijavi neprimeren komentar

Iščem kakršnokoli delo v Švici (delavec v proizvodnji, na baustelu,...). Nujno.

Če mi lahko kdo pomaga, naj mi prosim odgovori.

Delo v Svici | Gost | odg. 20.07.2014 @17:49 Prijavi neprimeren komentar

Vse zainteresirane izkusene tesarje, prosim, da se javite na sylajfemi@gmail.com za delo v SVICI.

Pogoj je slovenski potni list oz. drzavljanstvo in izkusnje.

Za vse dodatne informacije glede pricetka dela, urne postavke, pridobitvi delovnega dovoljenja ipd sem dosegljiv na elektronski posti.

lp

mizar | Gost | odg. 10.09.2014 @14:56 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni!

Mene pa zanima če kdo dela v švici kot mizar pa bi imel nekaj vprašanj zanj. Že vnaprej se zahvaljujem.

lp

Tina | Gost | odg. 17.09.2014 @09:03 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo!

Letos bom na izmenjavi v Nemčiji, potem pa se vrnem nazaj v Slo. Najprej sem mislila, da bom pač prišla vsake tolko domov na obisk k fantu, ampak zdaj je izgubil službo in bi mogoče raje šel z mano. Problem je pa to, ker dobiva podporo za brezposelne še dva meseca. Najbrž je bolj ziher, da počaka še dva meseca tu, pa pride pol, ampak a kdo ve, kako je s tem, če prejemaš podporo in iščeš delo v Nemčiji - a se to da?

Hvala!

Your Europe | Gost | odg. 17.09.2014 @11:46 Prijavi neprimeren komentar

Tina, zdravo!

Ja, to je izvedljivo v vseh državah EU. Nezaposleni, ki prejema nadomestilo, ima pravico iskati delo kjerkoli znotraj EU in obenem prejemati nadomestilo tako, kot bi ga v svoji državi, če gre v tujo državo z namenom iskanja zaposlitve. Je pa treba urediti nekaj formalnosti – zaprositi na Zavodu za zaposlovanje za dovoljenje za prenos nadomestila in se prijaviti na zavod v Nemčiji. Dobro se pozanimajta tudi o tem, kakšne pravice in dolžnosti imajo brezposelni v Nemčiji, ker se lahko razlikujejo od teh, ki jih ima fant zdaj pri nas.

Več o prenosu nadomestila v tujino najdeta na: http://europa.eu/youreurope/citizens/work/finding-job-abroad/transferring-unemployment-benefits/index_sl.htm.

Nemški zavod za zaposlovanje: http://www.arbeitsagentur.de/web/content/DE/BuergerinnenUndBuerger/Arbeitslosigkeit/Arbeitslosengeld/Internationales/index.htm

Bautech | Gost | odg. 14.01.2015 @18:37 Prijavi neprimeren komentar

Ce vas zanima delo,v Avstriji posljite mail z kratkim zivljenjepisom na info@bautech.si

Lp, Bautech d.o.o.

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.