Popotniški forum

delo v svici ali nemciji

Dodan 22.06.06 @01:24:07
neubau | Gost | odg. 17.03.2015 @16:22 Prijavi neprimeren komentar

Iscem dva izkusena fasaderja -nad 30-let za delo v St, Galenu,stanovanje urejeno v zacetku pogodba za 1-mesec.Info samo na tel; 0041 775008431 Klicite samo od 18.00-20.00 ure pon.-pet. l.p. vsem

ganiu | Gost | odg. 01.04.2015 @10:00 Prijavi neprimeren komentar

jaz grem kot voznik preko slo.firme za 3000er,v basel stanovanje mi placajo tako da verjetno bo kaka firma svicarska za mene da bi delo direkt preko svicarja

ganiu | Gost | odg. 01.04.2015 @10:00 Prijavi neprimeren komentar

jaz grem kot voznik preko slo.firme za 3000er,v basel stanovanje mi placajo tako da verjetno bo kaka firma svicarska za mene da bi delo direkt preko svicarja

Huskyy | Gost | odg. 11.05.2015 @18:54 Prijavi neprimeren komentar

A mi lahko nekdo razlozi kaj pomeni CHF, a je to Svicarska valutal in ce je koloko je potem npr. 1€ tih CHF.

Zoki | Gost | odg. 20.09.2015 @12:15 Prijavi neprimeren komentar

je tole še aktualno Bautech? kakšen kader potrebujete?? namreč sam nism is tega "foha"..

Anton | Gost | odg. 02.03.2017 @21:48 Prijavi neprimeren komentar

Zivjo es ze delam v svici rad bi tukaj nekogar spoznau da se najdemo na kaksni kavi,star sem 32 let ,, moj email : antonpirsic70@gmail.com

Nebosa | Gost | odg. 08.09.2017 @19:57 Prijavi neprimeren komentar

Lahko se zivi v svici tudi ceneje. se da dobiti tudi cenejse zivljenje. ni nujno da je vse tako drago. odvisno od cloveka

a1955564 | Gost | odg. 08.01.2020 @19:59 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljeni Vem da je tema že stara vendar vseeno . Iščem že nekaj časa sluzbo v Svici. Trenutno sem zaposlen kod tehnolog robotike in montaznih linij. Imam izkusnje z montazo, knauf, zakljucna gradbena dela, voznik kombija.. Prosim za kakrsno koli info. LP
Mojcaf | Gost | odg. 19.05.2020 @23:53 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljeni, mene pa zanima ali kdo ve za kakšno delo v švici, ki ne zahteva prfektnega znanja nemščine. Sem namreč diplomirana medicinska sestra (imam tudi licenco), in študiram 2.stopnjo bioinformatike. Delati bi začela čimprej ( najraje v zdravstvu), vendar mi za začetek tudi drugo delo ni odveč. Rada bi se naučila nemško. Moje delovne izkušnje zajemajo pisarniška dela, promocije, gostinstvo in delo v bolnici. V sklopu fakultete sem prakso opravljala tudi v avstriji (privatni kliniki).Prav tako me zanima kako je z bivanjem v Švici, kakšni so postopki in kje iskati. Vesela bi bila vsake informacije. Lahko mi piste na mail: mojca-fifer@hotmail.com
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.