Popotniški forum

delo v svici ali nemciji

Dodan 22.06.06 @01:24:07
Davor | Gost | odg. 05.06.2012 @11:37 Prijavi neprimeren komentar

Dejansko sem tako tudi našel tu zaposlitev... Preko balkanskega rodu človeka ki je že tu mislim da od otroštva. Vendar sem mu vse v Nemškem jeziku uradno pišiljal in ko me je klical je tudi sam v nemščini vse z menoj komuniciral v začetku kesneje pa je rekel "možemo i po naše" :-) in danes sem tukaj...

Morete se zavedat da je ogromno balkansega naroda tukaj integriranega in so pripravljeni pomagat, kolikor je le v njihovi moči...

piši mi na mail: davodor@gmail.com pa ti bom dal potrebne podatke :-)

toni | Gost | odg. 05.06.2012 @16:15 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni

@davor - men tud zanima delo v svici mi lahko priporocas kasno agencijo

nemsko ne vem

man strica ki zivi v svici st galen ampak on mi ne more kaj dost pomagat

Ananas | Gost | odg. 18.06.2012 @22:23 Prijavi neprimeren komentar

V teh dneh pravkar iščemo še nekaj ljudi za delo v Švici - montažerjev Knauf. Smo majhna skupina monatžerjev 2-3, ki imamo kontakt v Švici in urejamo papirje za odhod. Tam potrebujejo še nekaj ljudi za večjo skupino. Viktor, če ste resni mi, dajte tule gor e-mail, da se kontaktirama.

Hvala in lep pozdrav !

Ananas | Gost | odg. 18.06.2012 @22:26 Prijavi neprimeren komentar

Viktor,

javi mi če je še interes za delo v Švici, ker se nam malo mudi zaradi sestave celotne skupine za odhod.

Lep pozdrav !

Ananas | Gost | odg. 18.06.2012 @22:26 Prijavi neprimeren komentar

Viktor,

javi mi če je še interes za delo v Švici, ker se nam malo mudi zaradi sestave celotne skupine za odhod.

Lep pozdrav !

anton | Gost | odg. 19.06.2012 @20:06 Prijavi neprimeren komentar

pozdravljeni

ananas jaz sem zainteresiran za delo v svici za par dni grem k stricu v St Galen nobeno delo mi ni teško poprijet

mob:070/650507

email:antonpirsic70@gmail.com

Valentin | Gost | odg. 20.06.2012 @18:47 Prijavi neprimeren komentar

Od ponedeljka bom verjetno v CH. Če imaš še potrebo po delavcih je to moj mail - pledrca@yahoo.com.

Valentin

tomaž | Gost | odg. 21.06.2012 @00:54 Prijavi neprimeren komentar

pozdravljeni,tudi jaz sem zainteresiran za delo,imam izkušnje z knaufom,moj mail:sms.lukanic@gmail.com

Marko | Gost | odg. 22.06.2012 @00:59 Prijavi neprimeren komentar

Iscem sobo v Zurichu za vsaj 6 mesecev. Max. 700 frankov na mesec.

pozz, Marko

mail: markovecm@gmail.com

Webster | Gost | odg. 22.06.2012 @08:35 Prijavi neprimeren komentar

@Mazi

... reče se "headhunter", ne "manhunter". Poglej v slovar, kaj je dejansko manhunter ...

Davor | Gost | odg. 23.06.2012 @11:11 Prijavi neprimeren komentar

V preteklih dveh tednih sem dobil ogromno e-pošte z zanimanjem za delo v Švici... Upam da ste me narobe razumeli ko sem naipasal nekaj o delu tukaj in kako se lahko poišče delo... Potrebno je ulozit ogromno svojega časa in ointeresa v iskanje dela, nobeden ni rekel da je lahko ampak se da, osebno sem dobil sluzbo preko agencije Alpha job AG, tam je tudi eden od zaposlenih g. Alvin Đ. ki je rojen tin vzgajan tukaj...

Prosim ne me kontaktirat v namene da vam dam njegovo tel. ali mail itd. Ime firme sem objavil, ime agenta tudi, potrebno je le vlozit svoj čas in če imate internet, ostalo veste... Agencija se ukvarja z posredovanjem delovcev, osebno sem zaposlen kot Monter-tischler(schreiner) in sem zelo zadovoljen trenutno.

Kar se tiče nemškega jezika, ga je pa potrebno vsak do te mere znat da lahko normalno komunicirate, saj je vse v nemščini od nalog ki jih dobite, od napotitev, od bank za račune itd...

Brez tega žal ne gre...

Bi pa bil vesel ce bi se kakšni kvalificirani Mizarji našli z znanjem Nemškega jezika, ki bi pisali na agencijo AlphaJob ag in se zaposlili tu kjer semjaz kot mizarji...?!

Več nas je bolje je :-)

anton | Gost | odg. 23.06.2012 @14:39 Prijavi neprimeren komentar

davor se dobiva na kavi v svici

prej sem ti ze poslau mail, jutri putujem v st galen

Davor | Gost | odg. 24.06.2012 @10:35 Prijavi neprimeren komentar

Za vse ki ste monbterji mizarji ali podobno... Spet se razpisujejo delovna mesta kot sem ze opisal v prejšnjih objavah.:

http://ch.jobrapido.com/?w=tischler&l=&r=&utm_source=jobalert&utm_medium=email&utm_campaign=ADWORDS_CH_JOB_SEARCH

In pod drugo najdete AlphaJob AG :

http://www.alpha-job.ch/index.cfm?cmd=stellenSchweiz&jobSearchCMD=showDetail&object_id=500&menuID=19

Preberite in eden od svetovalcel je tudi NAŠ ČOVEK :-) G. Alvin 

Davor | Gost | odg. 24.06.2012 @10:40 Prijavi neprimeren komentar

Še on oglas za delo, ravno iz mojega kraja kjer živim :-) 

Slovenci! Dajmo zdaj;pisat, klicat, tečnarit in mogoče bo kaj :-) in se ze ne bom rabil več sam vozit v Slovenijo in nazaj sem vsak vikend :-)

http://www.aps-personal.ch/jobs/tischler-mw-2/

Nena | Gost | odg. 24.06.2012 @13:22 Prijavi neprimeren komentar

Švicari so čisto fajn ljudje. Jih je treba samo dobro poznati! Ker sem bila v Švici nudim inštrukcije iz nemškega švicarskega dialekta.

V Švici zelo cenijo, če kažemo vsaj malo poštenega zanimanja ne samo za njihov denar ampak tudi za njihovo kulturo. Zato ni odveč, če znamo, zlasti na razgovorih, poleg nemščine še švicarski dialekt.

Srečno!

LKW | Gost | odg. 24.06.2012 @18:16 Prijavi neprimeren komentar

brat izgublja živce pri svojem delodajalcu v mednarodni špediciji.

rabim resno informacijo če kdo ve kako je s potrebami v avtoprevzništvu.

rad bi delal v švici najraje v argau, offtringen, zug, zurich.

ima 28 let, vse kategorije, ter npk, adr izpit.

ČE KDO VE ZA KOGA DA RABI ŠOFERJA, NAJ ME POKLIČE,

ZNAMO BITI ZAHVALNI, VSAKO USLUGO BOMO VRNILI in PLAČALI

051-677-688

ma_kasna_svica | Gost | odg. 25.06.2012 @20:15 Prijavi neprimeren komentar

It delat nekam, kjer zapirajo pipco za tujce, ne hvala, je še veliko evropskih držav, kjer se da zaposlit. 

Posebej pa ne k enim, ki imajo nek čuden polomljen dialekt, ne hvala.

brane | Gost | odg. 26.06.2012 @20:52 Prijavi neprimeren komentar

Ppzdravljeni,sem vodovodni instalater in iščem službo.Zanima me tudi kakršno koli drugo delo.Prosim ,će mi lahko odgovorite!

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.