Popotniški forum

delo v svici ali nemciji

Dodan 22.06.06 @01:24:07
Svica - delo | Gost | odg. 10.07.2012 @01:03 Prijavi neprimeren komentar

A pozna kdo koga, ki ima izkusnje z knaufom in zna dobro nemsko? Delo dobi takoj v Svici z skupino iz slovenije. Javite mi tukaj, da podam naprej informacijo.

Pozdrav!

Svica - delo | Gost | odg. 10.07.2012 @01:03 Prijavi neprimeren komentar

A pozna kdo koga, ki ima izkusnje z knaufom in zna dobro nemsko? Delo dobi takoj v Svici z skupino iz slovenije. Javite mi tukaj, da podam naprej informacijo.

Pozdrav!

GREGOR | Gost | odg. 11.07.2012 @18:41 Prijavi neprimeren komentar

ČE MA GDO KAKO SOBO ZA ODAT BI BIU ZLO HVALEŽEN-ZURICH....PRIHAJAM V PONEDELJET ISKAT SLUZBO GOR......070-910-192 GREGOR.......PA ČE GDO RABI DELAVCA V GRADBENIŠTVU.SM RESN DELAVEC MAM PA 30 LET

GREGOR | Gost | odg. 11.07.2012 @21:01 Prijavi neprimeren komentar

suzana hvala...a ta gospod ma firmo al kako......dej mi na mail odpis plz........gregorbegovic@gmail.com

viktor | Gost | odg. 15.07.2012 @17:57 Prijavi neprimeren komentar

nekaj casa nisem bil na forumu zato sem prezrl tvoje sporočilo. delam sicer sedaj v avstriji vendar če še rabiš  za švico mi javi

moj mail laguna11gert1@gmail.com

Suzana1 | Gost | odg. 16.07.2012 @17:25 Prijavi neprimeren komentar

Za delo v Švici iščemo:
- tesarje
- krovce: za ravne strehe (varjenje hidroizolacije- izotekt, sika, sarnafil)
- krovce: za pokrivanje dvokapnih oz. večkapnih streh z opeko, pločevino 
- kleparje
- zidarje
- slikopleskarje
- fasaderje
- knaufarje
- vodovodne inštalaterje
- električarje
- keramičarje
Urna postavka 32 frankov BRUTO.
Znanje nemškega jezika.

Kontaktna številka: 031/287-047 Suzana,  od ponedeljka do nedelje med 8 in 20 uro.

e-mail: suzana.delosvica@gmail.com

Darko | Gost | odg. 19.07.2012 @08:06 Prijavi neprimeren komentar

Suzana kot si napisala je vse preprosto. Ampak verjetno so kje tudi kakšne slabe stvari? Provizija in podobno kajti danes ni nič zastonj, kaj pa prenočišče in hrana je to tudi zagotovljeno s strani delodajalca?

Pričakujem odgovor,

LP DARKO

Suzana1 | Gost | odg. 19.07.2012 @10:43 Prijavi neprimeren komentar

V vsakem poslu so dobre in slabe strani, ki pa so odvisne tudi od delojemalca. Ni samo, da prideš gor, dobiš izi delo in dobro zaslužiš. Pri vsakem delu se moraš maksimalno potruditi, dati vse od sebe. Lenuhov nikjer ne rabijo in jih takoj odpošljejo nazaj od koder so prišli. Iskani so poklici, delo za katerega se prijaviš moraš obvladati 100 % samostojno, prvi  dan ti še pogledajo čez prste, drugi dan imaš vrata odprta za domov.

Nasvet: javljajte se le za tista dela, za katera ste resnično usposobljeni in imate izkušnje! Hilfarjev ne rabijo in ne računat na to, bo že kako.

Prvo prenočišče-sobo imaš ob nastopu dela porihtano v bližini delodajalca, ki ga tudi sam plačaš. Sobe se gibljejo cca 600 Chf/mesečno. Kasneje si lahko sam poiščeš stanovanje po svojem okusu in žepu primerno. Hrana je tudi tvoj strošek, nisi v Sloveniji. Najceneje prideš s hrano skozi, če si sam pripravljaš obroke, za čez dan v službo suha malica, zvečer si pripraviš topel obrok, razni Lidli so poceni. Hrana v restavracijah je dražja kot v Sloveniji in če bi rad privarčeval, se da varčevati pri hrani, s tem pa ni mišljeno, da moraš stradati. Za en obisk restavracije, dobiš v Lidlu hrane za cel teden, le pripraviti si jo moraš sam, to pa ni tako težko in lahko prav tako dobro ješ kot v restavracijah.

Za vse ostale informacije imaš kontakte napisane, če te kaj zanima pokliči.

Suzana

GREGOR | Gost | odg. 20.07.2012 @12:11 Prijavi neprimeren komentar

FANTJE TKOLE JE.....MEN JE SUZANA ZRIHTALA USE ŽAČNEM V PONEDELJEK TAK DA RES JE POŠTENA NOBENE PROVIZIJE...TAKIH JE MALO RES USAKA ČAST SUZANI IN DOMINIKU

Francisek | Gost | odg. 20.07.2012 @12:41 Prijavi neprimeren komentar

@Gregor zakaj se dereš. Velike črke pomenijo kričanje.

Suzana1 | Gost | odg. 20.07.2012 @15:14 Prijavi neprimeren komentar

Hvala Gregor. Tu smo zato, da pomagamo.

Iskreno ti želim, da uspeš na svoji poklicni poti...

Suzana

jakc | Gost | odg. 20.07.2012 @16:53 Prijavi neprimeren komentar

Najprej en lep pozdrav potem pa da vam povem jaz delam v

švici in vidim da nekateri nimajo pojma kako je gor tako da vam lepo povem plača za šoferje C+E voznike je 6500 -1300 ddv -400grand kasa to ti pomen 4800 za stanovanje daš 800 +500 hrana in recmo da še 1000 tako porabiš ti še zmeraj ostane 2500 res pa je da delaš vsak dan od 06h-do 19h tako da si 13h iz doma in denarja nimaš kam zapravit lahko daš 3000€ na stran vsak mesec če te ne vleče v cazinoje in take bedarije za vikend je pa itak najbol sam počivat. Tako da švica ni kar tko švica je treba kar garat mogoče 2krat ali 3krat bolj kot v slo zato pa imajo nekaj ne pa tukaj pri nas delaš 10h od tega se 6h praskajo po riti gor tega ni!!! Če si pridn deloven  pa da hočeš neki met v živlenju npr.če nimaš nič pojdi v švico vizo dobiš lahko že po 3 mescih za 5 let sam delat pa šparat je treba nč če se kdo odloč se vidmo v švici

haha | Gost | odg. 20.07.2012 @17:08 Prijavi neprimeren komentar

haha, ja delat treba - določeni bi že vlekli lepo sanjsko plačo, samo do dela jim je pa precej manj.

Francisek | Gost | odg. 20.07.2012 @18:35 Prijavi neprimeren komentar

O kakem ddv je govora pri izplačilu plače? To so prispevki za zdravstveno, pokojninsko zavarovanje, dohodnina...

Jaz sem malar/fasader, zelo dobro obvladam tudi suhomontažna dela po sistemu Knauf. Ti pa si me spomnil še na en moj dodatni poklic - šofer, saj imam vse kategorije, v moji vozniški ne manjka noben žig.

Če bo vse posreči bom tudi sam začel z delom v Švici z 15.08.2012.

đejzi | Gost | odg. 20.07.2012 @20:59 Prijavi neprimeren komentar

v kratkem nameravam obiskati nekoga v st. gallen kantonu, pa me zanima, v kolikor bi mi ta švicar ponudil kakšen job (oddaja sobe, apartmaje in bi mogoče tule kaj delal), a je to kaj lažje za dobit vizo

rado | Gost | odg. 24.07.2012 @10:16 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni!

Berem, da jih kar nekaj išče zaposlitev v SZ.

Meni in moji ženi so priskrbeli Job in vse okrog tega v Zurichu firma MB GLOBAL CONSULTING, je lastnik en cool štajerc, mi je spedinu vse v nulo.. imajo skoz prosta delovna mesta za varilce, gradbenike,mizarje.....!!! info@mbglobal.ch je njihov kontakt, lahko pošljete kako vlogo kr v slovenščini kot sem jaz ! lp in dobrodošli v Švici aja pa še moj komentar na vse skupaj....... ŽALMI JE ZA VSAK DAN KATEREGA SEM PREŽIVEL V SLOVENIJI ! Švica je zakon !

sramota | Gost | odg. 24.07.2012 @10:29 Prijavi neprimeren komentar

sram te bodi, da pišeš take stavke kot zadnjega (žal mi je...itd.). a misliš, da si zdaj že "oberšvabo" in kralj ? 

sram te je otroštva, mladosti, vsega...bolano.

rado | Gost | odg. 24.07.2012 @10:39 Prijavi neprimeren komentar

Ja res mi žal, še posebaj zarad takih kot si ti - negativcev ! Nisem Švabo ampak navaden delavec, ki služi minimalno plačo v tujini 4.800, 00 CHF in čist normalno živi in ne kot v Slo ko nama ni z ženo ostalo niti za burek konc mesca.Pač tukaj gospodarstvo deluje... Tebi pa svetujem vpis v kako nacionalno stranko kjer je moto da je ponos več vreden od dostojnega življenja! Ja res mi je žal ! Ti pa kr bodi ponosen slovenec ! To je pač moje mnenje in prepričanje in sem ga tudi izrazil, ti pa si verjetno še komunizmu, kjer je to prepovedano!koda

endvatri | Gost | odg. 24.07.2012 @11:03 Prijavi neprimeren komentar

zakaj nebi bil ponosni slovenec ? zato, ker so politiki zafurali naše gospodarstvo ? v kateri zvezi to stoji. a sem jaz kriv, da je on zapufal firmo?

hrvati, srbi itd. imajo še dost slabše gospodarstvo kot mi, ampak nisem enega čul, da je izjavljal, da ga je sram biti hrvat ali srb. 

le slovenec se sramuje, menda sam ne ve česar. in to ne šele zdaj v krizi, ampak že vedno. v trstu je ogromno slovencev, ki se delajo da neznajo govoriti slovensko. ne samo to, poleg tega še pljuvajo po lastnem narodu (žlavi, žlavi...).

v švici nacionalne stranke dosežejo do 45 % glasov na volitvah. 

MB Global | Gost | odg. 24.07.2012 @15:42 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni vsi razpravljalci na tem forumu!

Nekdo je danes objavil kontakt našega podjetja, zaradi česar smo prejeli kar nekaj vlog za delo v Švici.

Res iščemo dober in zanesljiv kader za delo v Švici in sicer v Zurichu in okolici.

Trenutno iščemo :

-varilce

-monterje PVC oken

-pleskarje

-gipsarje

-čistilke in hotelski personal

-šoferje

-viličariste

-gradbince

-natakarje

-hostese

-mizarje

-ključavničarje

-vodovodarje

-elektrikarje

M ali Ž spol.

Pogodbe o delu se sklepajo po veljavni lokalni zakonodaji in pogojih. Znanje Nemškega jezika je dobrodošlo !

Zainteresirani pošljite vloge na: info@mbglobal.ch

(lahko v slovenskem jeziku - govorimo slovensko )

Pozdrav iz sončnega Zuricha v Slovenijo !

MB Global Consulting LTD, Birmingham, Zweigniederlassung Wollerau Roosstrasse 23 8832 Wollerau tel : +41 44 687 5539 mobil :+41 76 611 39 68 Email: info@mbglobal.ch www.mbglobal.ch

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.