Popotniški forum

učenje španščine

Dodan 25.09.06 @18:02:50
teja | Gost | odg. 25.09.2006 @18:02 Prijavi neprimeren komentar

hola

to sicer ni najbolj primerno za tale forum,ampak me vseeno zanima če mogoče kdo ve kakšen je najboljši način za se učit špansko?a je boljše it na kak začetniški tečaj al se je boljše učit sam iz kakih priročnikov?a če kdo ve za kak dober priročnik oz karkol uporabnega,naj mi prosim sporoči

hvala

M | Gost | odg. 25.09.2006 @20:45 Prijavi neprimeren komentar

Jaz sem se najprej sama ucila, potem sem sla pa na ctj, kjer letos koncujem sesto stopnjo. Jaz sem do dolocene tocke ze lahko prisla sama, samo za napredek potrebujes konverzacijo. Tako da, ce nimas moznosti iti v neko spansko govoreco drzavo, kar je definitivno najboljsi nacin, bi ti priporocila tecaj.

Lp

a | Gost | odg. 26.09.2006 @12:08 Prijavi neprimeren komentar

telenovelska spancina je za zacetek super,potem pa le knjige in v spanijo ali juzno ameriko in obevzen tecaj,

catch je da ne nucas tecaja za zacetek,ker je izgovorjava superlahka

| Gost | odg. 13.02.2007 @19:54 Prijavi neprimeren komentar
najprej sem se učila iz priročnikov, pol sem dobila native speakerja in sva se pogovarjala in sm se ful naučila, pol pa še v španijo in to je to. ful priporočam native speakerja. če si iz ljubljane, ti lah dam cifro, pusti mail. lp
Susana | Gost | odg. 15.05.2007 @13:58 Prijavi neprimeren komentar

Jaz sem španka ki živi v Ljubljani. Spanščina ni pretežka, ampak potrebuješ konversacijo. Jaz se učim slovensko in sem opazila da ko govorim s prijatelico gre bolje kot ko se učim sama.

Jaz poučujem spanščino, če te zanima mi lahko pišeš. Lp!

Susana

ann | Gost | odg. 15.05.2007 @18:01 Prijavi neprimeren komentar

Ojla Susana!

Slovenščina ti gre odlično kot lahko preberem :)

Jaz se zanimam za učenje španščine, malo osnove že imam, bi pustila email, da se dogovoriva o sodelovanju?

Hvala in lep pozdrav!!

tasi | Gost | odg. 26.09.2007 @16:33 Prijavi neprimeren komentar
hej tud jst bi se rada naučila španščine nekaj besed že poznam ampak ne dosti!
tasi | Gost | odg. 26.09.2007 @16:36 Prijavi neprimeren komentar
hej susana!slovenščina ti res gre!praviš da si španka nekaj me zanima, ali obiskuješ španijo odkar si v sloveniji-jst bi jo nekoč zelo rada obiskala!
ursa | Gost | odg. 15.12.2007 @18:54 Prijavi neprimeren komentar
zanima me ce je španščina težak jezik?približno koliko časa potrebuješ da se ga naučiš?jaz ze ker znam povedati nekaj stavkov,besed,razumem vse...samo rada bi se naučila govoriti tekoče. hvala za odgovor!
Martin | Gost | odg. 11.02.2008 @17:54 Prijavi neprimeren komentar
Vsem toplo priporočam ogled spletne strani www.trymango.com kjer je res zakon spletni tečaj je pa pogoj da znate dobro angleščino ker so predavanja v angleščini
melanie | Gost | odg. 25.02.2008 @18:25 Prijavi neprimeren komentar

rada bi se učila španščino če imaš messenger imaš tu mojega pa se lahko pogovarjama v španščini in mi še ti lahko kaj razložiš ker bi se zelo rada naučilaa

hvala!

boki | Gost | odg. 22.03.2008 @16:22 Prijavi neprimeren komentar

Zivijo!

Mene pa zanima kako se v spanscini napise:

EJ TAMALA, A BI SE TI POROCILA Z MANO!

Verjetno mi lahko pomagate, hvala.

Lp, boki

sarita | Gost | odg. 25.03.2008 @21:58 Prijavi neprimeren komentar
ojla! tut men je španščina ful všeč jezik pa bi se ga rada naučila enkrat :) nekj osnove sicer že mam, sam bi rada nadgrajevala to prek konverzacije ker mislm da se tko da največ naučit. a kdo zna pa bi bil prpravln individualno poučevt? :))) pa je mjbi iz ljubljane? :D hehe
Valentina | Gost | odg. 26.03.2008 @08:13 Prijavi neprimeren komentar

Na internetni strani www.zmaga.com mate osnove španščine (pa še za poslušat je izgovorjava zraven), tko da poglejte malo:) Meni je vsec in se ze ucim, saj grem cez 1 mesec v Andaluzijo.

V.

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.