Popotniški forum

VIZA ZA TUJCE

Dodan 03.02.07 @16:14:41
Jaka | Gost | odg. 28.04.2007 @11:48 Prijavi neprimeren komentar
Hmmm, mogoce pa so Slovenci bolj pametni, kot mislis:). Pa se bolj zahrbtni:). Ce punce iscejo fante v daljnih dezelah pac preprecsh, da jih lahko pripeljejo domov:). Tak majo pol slovenci brez jaj vec moznosti:) No tko mal za salo:). Ne za res:)
Vita | Gost | odg. 16.05.2007 @09:58 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni!!!!

Fino, da malo pišete...med drugim...

No, jaz sem že tudi nazaj v SLO.

Lepo je, da se "hecamo", ker vsak vic je sestavljen iz ~% resnice.

Vsak pa zase ve, kaj ima in kaj nima. :)

Tisti, ki imajo več informacij in izkušenj, zagotovo lahko tudi pridejo do kakšnih zaključkov.

Saj že ves čas predlagam, da bi se dobili in izmenjali mnenja, a očitno... niste še "dozoreli"... ali "nimate jajc" ... :)

Brez zamere, saj mene to ne zanima. Jaz imam vse urejeno. Samo drugim pomagam občasno.

Pa pri odločitvah glede poroke NIKOLI nisem gledala državljanstva, kraja bivanja ali narodnosti...

L.P.! ?;-)

momo | Gost | odg. 16.05.2007 @11:44 Prijavi neprimeren komentar
tale "satan panonski" pa še kdo drug piše točno tako kot Tony Lenko, ki je zelo uspešen pri t.i. definicijah svojih žena (ena je v Avstraliji), Ljubic/Punc (mu baje non-stop bežijo, ker ga že malo letnica rojstva zajeb...in ni več pri skoraj 40-ih tako "učinkovit"), kaj še? No, še dobro, da ima tisto ženo na papirju, zaradi firme, kjer imata enako težo...ta prokleti denar Tony je vražji...
thunderpussy | Gost | odg. 16.05.2007 @17:39 Prijavi neprimeren komentar
hehe, momo, ti ze veš, kako je kaj s Tonijem, če pišeš o njegovih osvajalskih (ne)sposobnostih. Da te le to ne moti, ker kar poveš o drugih je tako kot bi povedal o sebi, se pravi da si v lastno skledo pljuvaš.
ooo) | Gost | odg. 16.05.2007 @18:21 Prijavi neprimeren komentar
da ni ta momo sam Tony Lenko - tudi slaba reklama je reklama:)
ooo) | Gost | odg. 16.05.2007 @18:25 Prijavi neprimeren komentar
, pa zakaj ne bi clovek uzival v lifeu? a ni to super ce je nek moski pri teh letih tako aktiven, a ste nevoscljivi, ha ha
Vita | Gost | odg. 18.05.2007 @11:57 Prijavi neprimeren komentar

Folk, Allo?!?

Ali tukaj tema VIZA za tujce ali kaj?!?

Lp!

+ Lep dan! ?:-)

olga jerenko | Gost | odg. 17.10.2007 @17:52 Prijavi neprimeren komentar
želim kontaktirati z ljudmi ki so jim naši zavrnili vize za njihove partnerje v tujini
Jaka | Gost | odg. 19.10.2007 @15:49 Prijavi neprimeren komentar
Jaka, sej slovenci tudi sami radi porocijo kake tujke, tak, da bi sami sebi pljuvali v skledo:) Se posebi ce je brez jajc in ni popolnoma reven:D
teja | Gost | odg. 11.03.2008 @19:29 Prijavi neprimeren komentar
ZALJUBILA SEM SE V MAROČANA.SMA NORO ZALJUBLJENA, IN SI OBA ŽELIMA, DA BI ME PRIŠEL LETOS OBISKATI ZA 3 MESECE.JAZ ZARADI ZDRAVSTVENIH PROBLEMOV NJEGA NE MOREM OBISKATINA MINISTRSTVU SEM SI PREBRALA KAJ VSE POTREBUJEMA ZA PRIDOBITEV VIZE.GARANTNO PISMO....... MORAM PA PRIZNATI, DA SEM SEDAJ ČISTO PRESTRAŠENA, KAJTI PREBRALA SEM VSE TE PRISPEVKE DRUGIH LJUDI, KI SE ZAMAN TRUDIJO SVOJE LJUBLJENE LJUDI SPRAVITI V SLO. PROSIM ČE BI MI LAHKO POMAGALI, KAJTI ZASLEDILA SEM , DA STE NAPISALI, DA POMAGATE V TEH ZADEVAH. NEVEM KAJ NAJ STORIM IN NA KOGA SE NAJ OBRNEM, DA BOM GA LAHKO SPLOH VIDELA.PROSIM ZA POMOČ.HVALA
| Gost | odg. 11.03.2008 @20:49 Prijavi neprimeren komentar
http://www.najina-poroka.com/forum/forum_posts.asp?TID=1680 pomoje ti bodo tuki znali dat kakšne nasvete ;)
f&b | Gost | odg. 11.03.2008 @23:23 Prijavi neprimeren komentar
Zivjo Teja! Kolkr sem vidla ja za Marocane za izdajo vizuma pristojno nemsko veleposlanistvo v Rabatu, tko da ti je glede tega ze veliko prihranjenega saj ponavadi zahtevajo osebno zglasitev, kar pa je za tiste, ki imajo najblizjo ambasado ki izdaja vizum za slovenjo lahko tudi po vec tisoc kilometrov stran.to pa potem predstavlja pravi problem.najboljse je da na internetu poisces kontakt te ambasade in jim posljes mail ter jih vprasas katere paperje moras pripraviti in urediti predenj on zaprosi za vizo. Velik srece! LP,b
batta | Gost | odg. 27.07.2008 @23:40 Prijavi neprimeren komentar
pozdravljena jaz imamtudi partnerja v tujini sva vložila papirje za pridobitev vize pa me zamima če sta morala vidva opraviti intervju kajti on prihaja iz Egypta in sva se tam poročila zdaj pa od naja zahtevajo še intervju če sta ga opravljala me zanima kao to poteka l.p in hvala za odgovor
mariposa | Gost | odg. 28.07.2008 @08:50 Prijavi neprimeren komentar
batta, tukaj boš našla marsikaj o tem, kar te muči: http://www.najina-poroka.com/forum//forum_posts.asp?TID=1680
jaz | Gost | odg. 30.07.2008 @18:35 Prijavi neprimeren komentar
saj ne morem verjet, kaj berem! prej se sploh nisem spuščala v te zadeve in priznam, da nisem vedela, da je potrebno toliko napora. zato čestitam vsem pogumnim in vztrajnim, ki ste šli čez te ceremonije.
Leillay | Gost | odg. 02.08.2008 @01:44 Prijavi neprimeren komentar
Zivjo batta, tud jaz mam moza u Egiptu, tam sva se porocila, ko pa sem zacela pr nas urejat papirje, pa jao boze,katastrofa!! To bi se nas mogli vsi pritozit!!Kar se pa tice SLO ambasade u Egiptu, so pa zaposleni tolk prfuknjeni,da sem jim skor mamico ......, ker pa res, vse ma pa svoje meje!njihov odgovor na zavrnjeno vizo za SLO je bil: NE VIDIMO RAZLOGA, ZA VAS OBISK!!!IN PA PREVEC DENARJA NA NJEGOVEM OSEBNEM RACUNU (star je 43 let, odvetnik in valda,da ima neke prihranke!!) dej mi povej iz kerga mesta je tvoj in pa kdaj potujes, jaz namrec jutri in sem v Kairu. Lp
Habibi | Gost | odg. 30.12.2008 @16:45 Prijavi neprimeren komentar
Ojla, jaz se soočam z istimi težavami, mam namreč fanta v Maroku, pa poskušam najti najhitrejšo pot da pride v Slovenijo? Mi lahko pomagaš s kakšnimi informacijami? Res hvala.
Nina-NM | Gost | odg. 01.01.2009 @16:00 Prijavi neprimeren komentar
podobni problemi - mož nigeric in birokratski problemi.... Če si še na forumu prosim za pomoč oz. za nasvet..
mates | Gost | odg. 01.01.2009 @17:58 Prijavi neprimeren komentar
vecina azijcev in africanov se poroci z evropejkami zato,da bi prisli v evropo.da pa so tezave pri vizumu,je pa prav,saj bi nas ti azijci in africani preplavili.tudi v drugih evropskih drzavah je tezko dobiti vizum za te ljudi.
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.