Popotniški forum

Booking in kreditna kartica

Dodan 10.07.07 @12:59:21
Damjan | Gost | odg. 10.07.2007 @12:59 Prijavi neprimeren komentar

Sem bolj neizkušen z rezervacijami hotelov/hostlov preko neta, zato me zanima kako je s tem, če recimo pošljem poizvedovanje za prosto sobo po mejlu (recimo da direktnega bookinga preko njihove spletne strani nimajo) in mi potem odgovorijo da naj jim za potrditev rezervacije pošljem moje podatke in ŠTEVILKO KREDITNE KARTICE?? A vi to pošiljate po mejlu, ker to jaz niti slučajno nebi pošiljal?

Pero | Gost | odg. 10.07.2007 @13:04 Prijavi neprimeren komentar
Jaz tudi ne bi, ker se mi ne zdi ravno varno, če nekemu neznancu pošlješ številko. Komot jo lahko zlorabi.... Res pa je, da marsikdo posluje tudi tako, in pač upa, da ne pride do zlorab... LP Pero
taja | Gost | odg. 10.07.2007 @13:17 Prijavi neprimeren komentar

Jaz nikoli ne pošiljam številke kreditne kartice v kakšnih mejlih ali podobno. Vpiši jo le v primeru, ko se odločiš za nakup let. karte hotelske sobe ... v zato namenjen formular, ki ima tudi neko zaščito.

Za samo poizvedovanje o ceni in prostih kapacitetah, pa se ti lahko zgodi, da ti bodo trgali s kartice tudi povpraševanje kot da si rezerviral in če boš imel več povpraševanj se ti lahko zgodi, da boš plačal 3, 4... pač kolikokrat si povpraševal, čeprav tega ne boš želel rezervirati ali kupiti.

| Gost | odg. 10.07.2007 @13:19 Prijavi neprimeren komentar
Nobenih podatkov nikamor ne vpisuj razen, če je internetna stran registrirana za rezervacijo hostlov. lp
S | Gost | odg. 10.07.2007 @14:03 Prijavi neprimeren komentar
jaz osebno sem ze tud prek emajla st kreditne posiljal,ker drugace ni slo rezervirat,potem nisem sel in sem skenslal in je blo vse ok,no problem,pac odloci se
Damjan | Gost | odg. 10.07.2007 @14:08 Prijavi neprimeren komentar
Spletnim sistemom za rezervacijo zaupam, takim po domače variantam pa sigurno ne. Samo če hočem rezervirat, je najboljše da potem nakažen akontacijo na njihov račun? Samo v tem primeru verjetno na morem odpovedat rezervacije, ker tega denarja verjetno ne bodo vračali.
Maja | Gost | odg. 10.07.2007 @18:20 Prijavi neprimeren komentar

Jaz sem to ze prakticirala v Avstraliji, in sicer sem mogla dati podatke o kartici po telefonu, ker durgace ni slo. Tudi meni na začetku to ni bilo všeč, samo sem pa pol videla, da to vsi delajo ...

Pozdravček,

Maja

Klemen | Gost | odg. 10.07.2007 @21:38 Prijavi neprimeren komentar

poglej na booking.com. ugodne cene, varno, zanesljivo, plačaš šele v hotelu, kartica samo kot garancija.

Melita | Gost | odg. 11.07.2007 @11:38 Prijavi neprimeren komentar
Meni je pa najbolj všeč www.hostelworld.com - rezervirala že velikokrat, s kreditno kartico plačaš 10 % celotnega zneska, ostalo v hostlu. Nikoli nobenega problema, niti s kartico, niti z namestitvijo. Sem celo ugotovila, da bi v Barceloni, če bi bukirala direktno prek hostla, plačala 27 € na noč ,ker sem pa preko te spletne strani, je pa bilo 23 € na noč.
Damjan | Gost | odg. 11.07.2007 @23:04 Prijavi neprimeren komentar
Sem rezerviral preko booking.com, Hostel Agora BCN, 23 EUR na noč z zajtrkom, dvoposteljna soba z balkonom, hostel sicer ni v centru a zgleda ok. Na hostelworld.com je pa res potrebno plačat 10% vnaprej. Zanimivo pa je, da se razpoložljivost sob na obeh streneh razlikuje, na hostelworld.com nebi mogel dobit dvoposteljne sobe za cel moj termin , na booking.com sem pa lahko.
anne | Gost | odg. 08.02.2022 @01:32 Prijavi neprimeren komentar
Financiranje poštenega in hitrega Potrebujete kredit za projekt ali razviti svoje dejavnosti. Smo finančna institucija, dajemo posojila posameznikom in podjetjem v finančnih težavah in vse osebe, ki lahko spoštujejo naše klavzule. Kontakt samo po e-pošti (durantdelphine1@gmail.com), da izkoristijo finančno pomoč. Naši pogoji posojila so preprosti in dobro opredeljeni. S 3-odstotno obrestno mero ponujamo posameznike v višini 5.000 € do 20.000.000 EUR . Če potrebujete posojilo ali naložbo za izvedbo projektov, kot so: * Osebno posojilo * Posojilo za komercialno denar * Negotovo, hitro in preprosto posojilo ... Kontaktirajte: durantdelphine1@gmail.com Naš uspeh pri delu je 100%
anne | Gost | odg. 08.02.2022 @01:32 Prijavi neprimeren komentar
Financiranje poštenega in hitrega Potrebujete kredit za projekt ali razviti svoje dejavnosti. Smo finančna institucija, dajemo posojila posameznikom in podjetjem v finančnih težavah in vse osebe, ki lahko spoštujejo naše klavzule. Kontakt samo po e-pošti (durantdelphine1@gmail.com), da izkoristijo finančno pomoč. Naši pogoji posojila so preprosti in dobro opredeljeni. S 3-odstotno obrestno mero ponujamo posameznike v višini 5.000 € do 20.000.000 EUR . Če potrebujete posojilo ali naložbo za izvedbo projektov, kot so: * Osebno posojilo * Posojilo za komercialno denar * Negotovo, hitro in preprosto posojilo ... Kontaktirajte: durantdelphine1@gmail.com Naš uspeh pri delu je 100%
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.