Popotniški forum

los angeles

Dodan 31.10.07 @17:09:33
Bojc | Gost | odg. 08.11.2007 @22:43 Prijavi neprimeren komentar

zato ker ze 5 mesecev ne pisem in ti si prvi, ki si opazil:-) pa nimam vec dosti casa za take zadeve, saj drugace bi:-)

Bojc

mali | Gost | odg. 10.02.2008 @13:09 Prijavi neprimeren komentar
mene pa zanima če si star 17 let ali lahko dobiš delo v los angelesu...??? ali drugje v ameriki?
Bojc | Gost | odg. 10.02.2008 @20:35 Prijavi neprimeren komentar

Mali,

zrasti malo bolj, pocakaj da si 21, potem pa idi tja kot turist. SEVEDA ne bos mogel delat v Ameriki ce si 17. Kak pa se bos sam znasel, revez?

Pa brez zamere! Bojc

REMY.CREDIT | Gost | odg. 09.09.2017 @00:52 Prijavi neprimeren komentar

zdravo

Ali potrebujete nekaj kreditov ali kakršnih koli sredstev? Ne nazaj, ki ga je plačala banka? Ali imate plačan račun ali dolg? Dober razpored odplačil imamo z nizko obrestno mero 2%. Za več informacij nam pišite neposredno na naslednjem naslovu: REMY.CREDIT111@gmail.com,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,
Ime podjetja: REMY.FINK CREDIT
E-poštni naslov podjetja: REMY.CREDIT111@gmail.com
Podjetje NMLS ID: 517219
Želim ti vse najboljše,
REMY.FINK ...

mary anne | Gost | odg. 09.09.2019 @04:13 Prijavi neprimeren komentar
Hur jag fick mitt önskade lånebelopp från ett pålitligt låneföretag (REMY.CREDIT111@gmail.com) Jag är fru Mary Mary från Texas, jag har varit så fattig och kunde inte ens betala min hyra, jag gick på Eviction så många gånger, jag fick ekonomiskt stöd just förra veckan från den här gud fruktade mannen som var så ärlig mot mig, han gav mig lån på 20000 $ till en mycket billig ränta på 1%, jag kan starta ett nytt företag nu och jag lever livet så bra. om du har ekonomiska problem och behöver en äkta lånegivare, kontakta Herr REMY på hans e-postadress REMY.CREDIT111@gmail.com och du kommer att vittna om hans goda tjänster. [REMY.CREDIT111@gmail.com}
Eliška Podloucká | Gost | odg. 10.09.2021 @07:24 Prijavi neprimeren komentar
Hvala FIRST MISSISSIPPI ZVEZDNI KREDITNI ZVEZI za odlične storitve za stranke in čudovite finančne nasvete, danes sem tako navdušen. Videl sem komentarje ljudi, ki so že prejeli posojilo pri (FMFCU), zato sem se odločil, da se prijavim na podlagi priljubljenih priporočil, in pred nekaj urami sem na svojem računu potrdil skupni znesek 40.000 evrov. To je res dobra novica in vsem, ki potrebujejo nujno posojilo, priporočam, da se prijavijo po tem e -poštnem naslovu: (1stms.creditunion@gmail.com) Vesel sem, da sem dobil zahtevano posojilo. Prosimo, delite to pričevanje, da pomagate prijatelju.
katica | Gost | odg. 10.09.2021 @13:32 Prijavi neprimeren komentar
DOBAR DAN MOJI GRAĐANSKI MOJE PRIČENJE O tem, kako sem dobil posojilo za nakup hiše pri resničnem in izvirnem posojilnem podjetju, imenovanem posojilno podjetje JOSE LUIS, sem zelo srečen danes in bog BLESS JOSE LUIS DRUŠTVO za posojila email joseluisloans@gmail.com Moje ime je maria, jaz sem iz Gradiščanskega v Avstriji v zadnjih 5 mesecih iščejo posojilodajalca za nakup hiše vse, kar sem dobil, je bil prevara, zaradi katere sem jim zaupala in na koncu dneva so mi vzeli denar, ne da bi mi dali kaj v zameno, vse moje upanje je bilo izgubljeno, zmeden sem in razočaran, nikoli nisem hotel imeti ničesar opraviti s posojilnicami na internetu, zato sem si od prijatelja sposodil nekaj denarja, povedal sem ji vse, kar se je zgodilo, in rekla je, da mi lahko pomaga, da pozna posojilnico, ki mi lahko pomaga pri vseh posojilih, ki jih potrebuje mene z zelo nizko obrestno mero 2%, da je pravkar dobila a posojilo pri njih, mi je naročila, kako se prijaviti za posojilo, sem tako kot mi je povedala, sem se z njimi prijavil na emailjoseluisloans@gmail.com, nikoli verjel, vendar sem poskusil in na moje največje presenečenje sem dobil posojilo v 24 urah, nisem mogel verjeti, spet sem srečen in bogat in zahvaljujem se Bogu za to posojilo takšna podjetja še vedno obstajajo pri teh prevarah povsod, prosim, svetujem vsem, ki potrebujete posojilo, da vas nikoli ne bodo izneverili in vaše življenje se bo spremenilo tako kot moje. Hitro se obrnite na Jos Luisa danes in od njih dobite posojilo, Bog blagoslovi Jose Luis posojilno podjetje za njihovo resnično ponudbo posojila. Za svoje posojilo se obrnite na posojila JOSE LUIS, ker sem dobil svoje uspešno posojilo od tega podjetja brez stresa. e -pošta (.joseluisloans@gmail.com)
katica | Gost | odg. 10.09.2021 @13:33 Prijavi neprimeren komentar
PREBERITE MOJE PRIČENSTVO Moje ime je Patricia Martins, samohranilka, preden mi je mož umrl, nam je zapustil toliko dolgov, bila sem tako zmedena in razočarana, kako plačati ogromen dolg. Nekega dne sem med brskanjem po internetu naletel na pričevanje (Pedra Gonçala) o tem, kako mu je JOSE LUIS pomagal pri posojilu. Tako sem zaprosil za posojilo v višini 85.000 EUR za 5 let pri podjetju preko njegove pošte (joseluisloans@gmail.com). Naj svet ve, kaj je bilo storjenega zame, na moje največje presenečenje, v manj kot 48 urah je bilo moje posojilo odobreno z 2 -odstotno obrestno mero. Zdaj sem poravnala možev dolg in začela svoje življenje in posel. Pravkar sem izpolnil svojo zaobljubo. Torej, če želite kakršno koli posojilo v višini vsaj 2%, se obrnite na JOSE LUIS na njen e -poštni naslov (joseluisloans@gmail.com)
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.