Popotniški forum

delo v Dubaju

Dodan 28.11.07 @15:05:39
tomo | Gost | odg. 21.10.2009 @09:56 Prijavi neprimeren komentar

grem v bangkok januarja, zelel bi ostati par dni v dubaju, kako najlaze dobit vizo

tomitucker1@yahoo.com

tomo | Gost | odg. 21.10.2009 @09:58 Prijavi neprimeren komentar

grem v bangkok januarja, zelel bi ostati par dni v dubaju, kako najlaze dobit vizo

tomitucker1@yahoo.com

Sabrina | Gost | odg. 30.11.2009 @19:25 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni,

mene zanima delo v Dubaju, obvladam jezike, sem zelo komunikativna-PR, urejena- estet, ter zelo simpaticna oseba!

Gospod, ki pravi, da ima tam firmo 2 leti, naj me prosim kontaktira na mail, seveda, ce je zadeva resna: onaa28@gmail.com

Hvala!

Lp,S

Bostjan | Gost | odg. 20.12.2009 @17:30 Prijavi neprimeren komentar
Za 10.000 na mesec delas kot prostitutka... Pa takega dnarja nikoli ne bos vidla. Lahko pa bo nekje pol manj. Ce odmislis vse nevarnosti okuzbe. Da seksas in spremljas ogabne ljudi potem ne vem ce se bo katero normalno dekle vleklo v to. Pazite v kaj se spuscate..
masa | Gost | odg. 28.12.2009 @15:57 Prijavi neprimeren komentar
lp zanima me delo spremljevalke........seksivrocekrvna@gmail.com
tina | Gost | odg. 30.04.2011 @23:42 Prijavi neprimeren komentar

sem zainteresirana za spremstvo v dubai-ju,

prosim, ce me lahko kontaktirate na tina.merlin@ymail.com

Simona | Gost | odg. 01.01.2013 @21:30 Prijavi neprimeren komentar

Spoštovani,

zanima me delo kot prevajalka, ker imam S.P. in aktivno, na visokem nivoju govorim in pišem 4 tuje jezike: Francosko, nemško, ang in hrvaško.

Vesela bom vašega kontakta na simona.soleil@gmail.com¸ali na 041 577 905.

Zanima me tudi nekaj drugega.

S spoštovanjem,

Simona Beras S.P.

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.