Popotniški forum

ŠTUDIJ V NEMČIJI, ŠVICI...

Dodan 06.12.07 @20:45:10
MV | Gost | odg. 28.08.2012 @12:10 Prijavi neprimeren komentar

Živjo!

Iščem nekoga ki bi mi lahko pomagal z informacijami in izkušnjami s študijem v Švici. Odhajam na UZH na magistrski študij a imam nekaj problemov z razumevanjem celotnega sistema študija. Če je kdo pripravljen pomagati in ima izkušnje naj prosim pusti email da ga osebno kontaktiram!

Najlepša hvala!

LP M

toni | Gost | odg. 11.10.2012 @21:15 Prijavi neprimeren komentar

za bilo kaj me lahko poklices na 0787517805 kolk se bo dalo ti bom pomago.

Špela | Gost | odg. 26.10.2013 @20:22 Prijavi neprimeren komentar

Živjo!

Mene zelo zanima študij v Berlinu, vendar bi študirala v angleščini. Ima kdo kakšne izkušnje v tej smeri? Za kakršne koli informacije bi bila zelo hvaležna.

Liana | Gost | odg. 20.01.2015 @17:30 Prijavi neprimeren komentar

En lep pozdrav vsem skupaj!

Ker se nama je s partnerjem ponudila priložnost za življenje v Nemčiji, v bistvu dve (okolica Münchna in Berlin) in bi vsaj partner imel več kot solidno plačo celo na začetku, jaz pa delo, ki bi bilo tudi za tamkajšnje razmere kar ok plačano, sem začela razmišljati, da bi se tam po nekem času vpisala tudi v študij, ki ga tu nikoli nisem vpisala zaradi astronomskih cen - študij psihoterapije ali psihologije. Kolikor berem, imajo rezidenti EU študij tam brezplačen, je to res? Plačajo se samo vpisnine ipd. stroški. Zanima me če kdo študira psihoterapijo ali psihologijo v Münchnu ali Berlinu in bi znal kaj več povedati o tem.

Hvala!

Skatja | Registriran uporabnik | odg. 20.01.2015 @19:22 Prijavi neprimeren komentar

je, res je. šolnin v nemčiji ni (več). 

HelenaK | Gost | odg. 14.04.2021 @09:37 Prijavi neprimeren komentar
A kdo študira v Hamburgu? Kdaj se prijaviti za študentske domove?
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.