Popotniški forum

ALBANIJA KAM NA MORJE

Dodan 09.07.08 @17:25:42
stani | Gost | odg. 09.07.2008 @17:25 Prijavi neprimeren komentar

Živijo,

A mi poveste prosim katere je najbolj znana turistična destinacija (ob morska) v Albaniji poleti. Vlora ali Saranda oz. kakšne tretje letovšče ?

Hvala za odgovor.

stani

Jernej | Gost | odg. 10.07.2008 @11:30 Prijavi neprimeren komentar
Nalboljša Saranda, nevem pa kako je zdaj v Vlori, sem bil tam 2006 in je bilo še vse v razsulu.
| Gost | odg. 10.07.2008 @11:32 Prijavi neprimeren komentar
So pa ful lepi majhni kraji od Vlore naprej in prečudovite plaže
Aljoša | Gost | odg. 19.08.2009 @12:24 Prijavi neprimeren komentar
Jaz sem bil začetek avgusta v Albaniji. Prevozili smo celo obalo. Durres, Vlore, Sarande so za moj okus preveč natrpani (pozidano na gosto, masovni turizem, natrpane plaže ... slo obala varianta) v teh krajih smo imeli samo krajše postanke, da smo si na hitro malo pogledali. V Albanijo bi šel na MORJE v naslednji predel: Dhermi, Jala, Himare ... ti kraji se nahajajo med Vlore in Sarande. Tu so lepein ne prepolne plaže, čisto morje ... verjetno se še vrnem ;) Je patako, da so okusi različni.
Aljoša | Gost | odg. 19.08.2009 @12:25 Prijavi neprimeren komentar
Hehe, sem šele zdaj videl, da sem letnico zgrešil ... no morda pa vseeno še pride komu prav.
s | Gost | odg. 19.08.2009 @12:34 Prijavi neprimeren komentar
strinjam z aljošo bil v himari in dhermiu,hymara cute lepo malo mestece,bil kr v enem hotelcku tik ob morju spanje blo 20 evr za dva na noc,kasneje sem pa šel gor proti dhermiu in not do drymades beach,tam na tej plažo je en hotel,bungalovi, svetsko,in ce ti je se tisto prevec mainstream gres pa pes proti jugu,in plaže so bozanske,sicer bil septembr ain blo svinjsko vroce,ljudi pa nikjer vec
*Me* | Gost | odg. 20.08.2009 @10:08 Prijavi neprimeren komentar
Dhermi je najlepše vsaj meni osebno :)...Splača se tudi zelo Saranda...
Ms1974 | Gost | odg. 05.03.2021 @14:13 Prijavi neprimeren komentar
Ali ste kje opazili baze za potapljanje? Zanimam se za dopust v Albaniji z možnostjo potapljanja. Hvala
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.