Popotniški forum

Zobarji v tujini

Dodan 30.09.08 @14:10:37
katarina | Gost | odg. 30.10.2008 @09:38 Prijavi neprimeren komentar
sem si prebrala to spletno stran - dentalnaissus. me je pritegnila. ti si že bil z njimi doli?
jaka | Gost | odg. 30.10.2008 @15:18 Prijavi neprimeren komentar
ZAl stran ne deluije trenutno. Upam, da bo kmalu. ALi pa ce kdo kaj vec pove o dentalnaissus?
gajo | Gost | odg. 31.10.2008 @10:34 Prijavi neprimeren komentar
Nisem bil jaz, bili so moji starši. Oni so šli iz Avstrije, ker tam delajo. Bili so ful zavodoljni. Jaz planiram za novo leto. Gre nas več. Stran si verjetno urejajo. Meni gre na direktno http://www.dentalnaissus.com
katarina | Gost | odg. 01.11.2008 @14:23 Prijavi neprimeren komentar
pa se res splača it dol? so res tak nizke cene? kaj pravijo stari?
gajo | Gost | odg. 02.11.2008 @09:51 Prijavi neprimeren komentar
Kot sem že omenil, starši so ful zadovoljni, posebno mama. Ona je imela največ težav. Pri nas je hodila non-stop k zdravnikom, in so zatrjevali da je to problem ni pa bil problem kasirati. Pa kljub temu, da ni bil privatni zobozdravnik. ji je rekel na kar pripravi 10.000 €. Potem se je raskuro oče, pa je preko prijatlja zrihtal zobozdravnika v tujini - Srbija. Ti povem Katarina, naši zobozdravniki so zelo požrešni, seveda na denar. Mene pa ne bojo lupali, je rekel ata. Koliko pa je točno plačala mami, ne vem točno. Vendar je bilo drastično manj, kot pri nas. In kar je še najvažnejše, JE ZELO ZADOVOLJNA.
katarina | Gost | odg. 04.11.2008 @16:09 Prijavi neprimeren komentar
a te še lahko vprašam kaj je tisto spremstvo....ko piše na naissusu? kako je to mišljeno?
jaka | Gost | odg. 05.11.2008 @21:17 Prijavi neprimeren komentar
Jaz tudi ne razumem kaksno sprestvo nej bi potreboval? DA te brani, ce te hocejo srbi premlatit?
gajo | Gost | odg. 06.11.2008 @08:57 Prijavi neprimeren komentar
Jaka, pravi si bučman. Če kaj ne razumeš ali ne veš, moraš prvo vprašat, a ne da takoj trosiš neumnosti. Pa tudi svojega zobarja vprašaj, ko te oskubi .... Takrat pa si verjetno tih, kot rita. Čao vsem in lepe pozdrave, ker se ne ne bom več javljal.
Meee | Gost | odg. 06.11.2008 @19:48 Prijavi neprimeren komentar
Ima kdo kakšne izkušnje z ORTODONTI na Hrvaškem? Zelo rada bi imela fiksni zgornji aparat, ker se mi je 1 zob nekako zasukal in mi je ful preveč dati 1000€ za aparat. Ima kdo kakšne izkušnje?? Baje je dol 60% cenej.
jaka | Gost | odg. 07.11.2008 @07:52 Prijavi neprimeren komentar
Mah Gajo, raje povej zakaj je spremstvo, kot da se neki duris sedaj.
_ | Gost | odg. 07.11.2008 @09:41 Prijavi neprimeren komentar
Jaz ti tudi ne bi odgovarjala Jaka. Ce imas neumesne komentarje, ocitno ne potrebujes odgovora.
katarina | Gost | odg. 08.11.2008 @18:57 Prijavi neprimeren komentar
gajo hvala ti, jaz sem se tudi naročila pri njih, in grem dol 17. čao
igor | Gost | odg. 19.11.2008 @23:51 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljeni, mene zanima za endodonta v kaksni bliznji drzavi (hrvaska, srbija, madzarska,..). LAi ima kdo kaksne izkusnej z zdravljenjem korenin,ki mu jih zobozdravnik ni uspel zrihtati?
franko7 | Gost | odg. 21.11.2008 @17:07 Prijavi neprimeren komentar

Berem vaše komentarje o popravilih zob v tujini. Toda rabim vašo pomoč saj nikjer ni točnega naslova ordinacij , oz na koga naj se obrnem za konkretni dogovor o popravilu. Romunija itd. Zelo vam bom hvaležen!

katarina | Gost | odg. 23.11.2008 @11:11 Prijavi neprimeren komentar
evo mene nazaj iz srbije. vidim da noben ni nič napisal. vse je bilo super. bila sem edina slovenka med samimi avsticij. gospod dragan ki nas je vozil dol in bil skoz z nami je dejal da je strank iz slovenije bolj malo i se hecal na ta račun da imajo Sloveci " preveč denarja" zobarji so bili ok. končno sem dala socialo ven. sedaj imam 8 belih plomb in en nov zob za samo 230€. gratis pa so mi pobelili zobe ker se je zobar hecal da slovenke morajo imeti lep nasmeh. so ful prijazni. edino v hotelu me je malo zeblo pa me čistilka in na recepciji niso šmirali. to sem omenila gospodu draganu in zvečer sta me čakale dve ful novi deki. poleg vsega pa naj omenim saj sami veste da je hrana doli ful poceni in odlična.
igor | Gost | odg. 24.11.2008 @17:15 Prijavi neprimeren komentar
Karari kaj bi pustila svoj email? ALi pa ce mi pises na shramba10{afna}gmail.com. BI me zanimalo malce vec o tvojem obisku zobarjev v Nisu. Thx
| Gost | odg. 26.11.2008 @19:53 Prijavi neprimeren komentar
http://www.pogodak.hr/search.jsp?q=stomatolo%C5%A1ka+ordinacija , če katermu prav pride. Sem jih pa že kontaktiral in dobil nekatere cene. Cene se mi zdijo dokaj zasoljene. Niti pod razno niso za polovico cenejši od naših. Pri nas je veliko privat ordinacij. Mene bo stal 1 zob (štift) + prevleka drugega 460 evrov (gre se za 1 in 2 zob). Meni se zdi ta cena zelo ugodna.
| Gost | odg. 04.12.2008 @21:33 Prijavi neprimeren komentar
No, ker je že nekaj časa minilo od, kar sem nazadnje pisal, sem med tem dobil iz Hrvaške vsaj 30 odgovrov (so zelo prijazni, da so mi odgovrili). Prišel sem do zaključka, da so na Hrvaškem zobarji za malekost cenejši, toda, če dodam še vožnjo doli krat X me stanejo zobje na Hrvaškem dražje. Splača se iti v Bosno tam pa so res za polovico cenejši. Ampak dokler se popravlja samo en zob ali dva se ne splača lazit v tujino + plombe Sicer pa sem danes bil pri zobarju brez koncesije, samoplačniško in mi je dal štift + prevleka drugega zoba. Vse skupaj me bo stalo dobrih 400 evrov. Cca 1 uro sem bil notri, bolel ni popolnoma nič. ZA BRALCE IN ZA BODOČE PACIENTE, KI BI ŠLI POD PRIVAT JE TA ZOBAR V CELI SLOVENIJI NAJCENEJŠI. Po zakonu pa se cene ne smejo razlikovati o min.za en zob. Omejitve ni pri nabijanju cen, tako, da nekdo vzame 250 ervov spet drugi 500 evrov za isti šmorn.
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.