Popotniški forum

Zobarji v tujini

Dodan 30.09.08 @14:10:37
an | Gost | odg. 17.02.2010 @11:42 Prijavi neprimeren komentar

Bodite bozorni z zobarji v tujini, sicer ne vem kako je v Nišu, verjetno je v redu. Toda naši zobozdravniki - ne glede na določene pomankljivosti glede cene - so glede kvalitete izdelave zobne protetike in ostalih storitev,  to je svetovanja in zdravljenja vrhunski, daleč nad tujimi zobozdravniki.Jaz imam zelo pozitivne izkušnje z Stomatološko kliniko v LJ- žal mi je le, da sem naivno nasedel bolgarski reklami in  zato plačal zelo visoko ceno za svoje zdravlje.Tam je bila obljubljena vrhunska storitev zobozdravstvenih storitev, toda po posegu v Bolgariji se je izkazalo kot  velika katastrofa za moje zobovje.Torej velika pazljivost preden se napotite v tujino, ni vse zlato, kar se sveti.

majam | Gost | odg. 29.03.2010 @11:13 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni! Sama sem bila 14 dni na Ohridu v Makedoniji in prišla nazaj ZELOOOOO zadovoljna, tam sem bila pri zobozdravniku, ki dela zelo lepo, z občutkom za pacienta in z občutkom za estetiko, prijaznost maksimalna. Tu bi morala čakat 1 leto na vrsto, ali pa seveda močno odpret denarnico....

Naredil mi je 22 porcelanastih zob (mostički), 2 mi je spulil (modrostni in en bolan v korenini), stare mostičke ki so bili prej mi je dal dol, ostale moje zobke pa zbrusil...RTG ortopan pred delom in po zaključku zdravljenja mi je dal na CD. Cena za vse skupaj: 1600 E.

Stroški nastanitve v Ohridu so 12 E na dan za sobo, čorbe (ha, ha...to najbolj gre v promet med zdravljenjem) so po 1.30 E, pivo 1.2o E...za orientacijo. Avtobusni prevoz iz LJ- Ohrid, povratna karta je 110 E.

Če kdo želi še kakšne informacije ali se odloči za tega zobozdravnika, me lahko tudi pokliče na tel.: 051 244 439 Maja

Res sem zadovoljna, tudi en moj prijatelj je šel k njemu in je tudi zelo zadovoljen, tudi glede na to, da prej zobarja nisva videla 10 let, je tako prijazen doktor, da niti sledu od strahu zdaj ni več!!!

Srečko | Gost | odg. 02.04.2010 @17:27 Prijavi neprimeren komentar

Februarja popravljal v črni zaostali afriki. Jem normalno, žuli / boli ne, izgleda normalno... torej popolnoma bp. Cena slabe 3€ za zob in rok od danes do jutri. Prišel sem zjutraj, naslednji dan zvečer je bilo narejeno in to bolje kot so prej naredili naši vele strokovnjaki z (kao) naj materijali, ki so dražji od platine.

EU je totalna katastrofa in ZDA baje še večja!

TJAŠA | Gost | odg. 03.05.2010 @20:37 Prijavi neprimeren komentar

bila sem na hrvaškem-Galeković,žal razočarana:zamaknil mi je sprednja zoba,da me moti pri ugrizu,imam govorno napako-vendar me prepričal,da je to samo občutek!!!!Čez teden dni sem poklicala,da ni v redu(delal mi je tehnik),rekel mi je,naj grem k psihiatru.Tako je v tujini

hej | Gost | odg. 03.05.2010 @21:01 Prijavi neprimeren komentar

bil v romuniji pr zobarju. pocen bil, dobr opravu. ni kritike za povrh pa slišu še celo njegovo življensko zgodbo

Ines | Gost | odg. 12.05.2010 @16:58 Prijavi neprimeren komentar

Za časopis Dnevnik pripravljam članek na to temo. Potrebujem tako dobre, kot slabe izkušnje....

Če je kdo pripravljen deliti svojo izkušnjo z bralci Dnevnika, naj me prosim kontaktira na ineskocar@gmail.com

kekec | Gost | odg. 29.01.2012 @23:08 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni, ali ima kdo izkušnje z fiksnim aparatom v tujini? Lahko balkan ali pa tudi tajska, ker se jeseni odpravljam tam? Ko sem bil pri ortodontki mi je vrgla ceno 3500€  za obe čeljusti! Lepo prosim za kakšen nalov, že ta od andrejkota je pol cenejši! : ) lp

Jožef | Gost | odg. 23.12.2012 @08:16 Prijavi neprimeren komentar

Mi hodimo na hrvaško, iz avstrije pa v Slovenijo.

http://www.zahnersatz-vitalium.at/kontakt/2

http://www.vitalium.si/kontakt

Volk sit in koza cela.

barbara | Gost | odg. 01.04.2014 @15:22 Prijavi neprimeren komentar

Tudi jaz nisem bila zadovoljna pri Nini Galekovič, saj se je po enem mesecu porcelanasti zob odlomil, pa po mi ga najprej zaflikali, potem pa še enkrat in so mi odstranili več zob, pa tudi IZRUVALI MOJO KORENINO na koncu, tako, da niso imeli več kam obesiti.

Svetovali so mi 2 implantanta na moje stroške, čeprav so oni povzročili škodo-zaradi slabe izdelave!!! pa so mi naredili plastično protezo ...ki mi je tudi spremenila izgovorjavo, ....razmišljam, da jih tožim, saj sem se že obrnila na hrvaškega odvetnika.

Mitja | Gost | odg. 25.08.2014 @09:52 Prijavi neprimeren komentar

Delal sem zobe v Zagrebu, sem imel vnetje in kaj, da to popravimo, vse moje dobro popravila in zdraviti. Sem zadovlojan in bom spet nazaj. Klinika je dentus perfectus in se nahaja v Zagrebu.

MajaB | Gost | odg. 23.10.2015 @11:16 Prijavi neprimeren komentar

Imam dobre izkušnje z zobozdravniki na Hrvaškem, http://www.ortonova.si/si/zobozdravnik-hrvaska/36/36 kjer sem oprijem zobni vsadek pol plačano ceno.

Poldi | Gost | odg. 20.09.2020 @21:19 Prijavi neprimeren komentar
Pozna kdo se kksnega dobrega zobozdravika v tujini bosna makedonija hrvaska Hvala
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.