Popotniški forum

Soba v CELJU - čim prej

Dodan 20.10.08 @16:18:25
Ursa | Gost | odg. 20.10.2008 @16:18 Prijavi neprimeren komentar

Sem podiplomska študentka in iščem enoposteljno sobo v Celju (do največ 2 km izven centra). Plačati sem pripravljena do 120 €. Če kdo oddaja ali koga pozna, naj prosim sporoči čim prej. Hvala in lep pozdrav!

Ursa | Gost | odg. 08.01.2009 @07:57 Prijavi neprimeren komentar

Ojla Klara!

Nisem (še) našla sobe. Zdaj bi jo potrebovala zagotovo za 2 meseca (ob takojšnji vselitvi), z možnostjo kasnejšega podaljšanja do konca maja (po potrebi - odvisno od urnika predavanj). Lep pozdrav!

Klara | Gost | odg. 08.01.2009 @11:58 Prijavi neprimeren komentar

Oj! aha, zanima me zato ker tudi sama iščem sobo oz.bi šla za sostanovalko. pa zgleda da je tle v Celju kr problem najdit to:) iz kje pa si drugače in kaj študiraš?

Lep dan

Ursa | Gost | odg. 08.01.2009 @13:54 Prijavi neprimeren komentar

Se strinjam... Čisto drugače kot v LJ ali MB, kjer je ogromno ponudbe (in tudi povpraševanja). :) Sob v Celju očitno ni za dobiti - ostanejo edino garsonjere in večja stanovanja, ki so za študenta brez rednih dohodkov razmeroma draga. Našla sem en oglas (http://www.bolha.com/oglas382550153/stanovanje-celje-center-1-sobno-47-m2-oddam)- mogoče bi se splačalo poklicati. Sem iz okolice LJ in študiram management. Ti?

Klara | Gost | odg. 08.01.2009 @14:55 Prijavi neprimeren komentar

Ja zanimiv glas, ampak mislim da je tudi cena kar dost visoka...al pa tudi ne:) bi mogle vprašat. js pa študiram komercialo.kje v Celju pa ti to študiraš?

LP

Klara | Gost | odg. 08.01.2009 @14:56 Prijavi neprimeren komentar

Ja zanimiv glas, ampak mislim da je tudi cena kar dost visoka...al pa tudi ne:) bi mogle vprašat. js pa študiram komercialo.kje v Celju pa ti to študiraš?

LP

Klara | Gost | odg. 08.01.2009 @15:22 Prijavi neprimeren komentar

No tale oglas sem pa jst zasledila,ampak so se vrjetno pri ceni zmotili:)

Kakšen se ti zdi? Je pa na novo tale oglas.

Stanovanje 2-sobno
Posredovanje: Oddaja
Regija: Savinjska
Upravna enota: Celje

CELJE, MIKLOŠIČEVA 50 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2003, VP/1 nad., stanovanje primerno za družino ali študente parking na dvorišču ogrevanje na elektriko zraven šole vrtca bolnice banke fakultete, oddamo.
Cena: 1,00 EUR/mesec

Kontaktni podatki
Prodajalec: ZASEBNA PONUDBA
Telefon: 031/249-982
Ursa | Gost | odg. 08.01.2009 @18:28 Prijavi neprimeren komentar
Sem klicala na "moj" oglas in povprašala gospo koliko bi bilo po dogovoru... Je rekla 350 € + stroški, tako da odpade. :( Mislim, da se bom še kar naprej vozila četudi gre veliko časa.
Klara | Gost | odg. 09.01.2009 @16:20 Prijavi neprimeren komentar

OJ!

Ja se je meni zdelo da en bo poceni...pač nimava sreče. Mogoče pa najdeva kaj,če bo kakšna zanimiva ponudba ti javim..

Imej se lepo

Čaw

Benjamin | Gost | odg. 14.10.2009 @17:20 Prijavi neprimeren komentar
lp... jaz oddajam sobi (ENO POSTELJNI) soouporaba kuhinje dnevne in kopalnice cca. 20 min peš do fakultete za logistiko. 2 km stran cena 120 eur s stroški
MajaMa | Gost | odg. 11.08.2012 @22:05 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo, jaz tudi iščem sobo v Celju.

Nisem si mislila, da jo je tako težko najti.

Sem nekadilka, čista in urejena 32-letnica. V Celju bom opravljala pripravništvo. Iščem mirno in čisto okolje.

Lp Maja

MajaMa | Gost | odg. 11.08.2012 @22:08 Prijavi neprimeren komentar

Torej imaš dve sobi prosti, koliko sob ima stanovanje?

Lp Maja

karmen kruljac | Gost | odg. 12.09.2012 @12:23 Prijavi neprimeren komentar

ja,moja hči rabi sobo v bližini kajuhove ali kladivarja!!!

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.