Popotniški forum

Agencija Oskar

Dodan 25.12.08 @19:31:08
Darko | Gost | odg. 25.12.2008 @19:31 Prijavi neprimeren komentar
Mene pa zanima bilo kakšna informacija od tistih, ki ste potovali z Oskarjem... Kako zgledajo tiste težavnostne stopnje v praksi?? sicer rad potujem nekonvenkcionalno, sam neki preveč avanturskega forsiranja mi niti ni všeč...
mima | Gost | odg. 26.12.2008 @17:42 Prijavi neprimeren komentar
meni je blo predvsem neprijetno presenečenje, kolko dodatnih stroškov se je pojavlo na potovanju samem, varianta napitnine, o katerih smo bili slabo obveščenih, in kaolikokrat nas je vodička ksenija peljala jest neko avtentično hrano, ki je stala 4x toliko kot vsa ostala hrana. ker nekako ne greš na pot, da bi se boril z vodičem, ampak pričakuješ, da ti bo pomagal. (alpa vsaj bil tolko obziren, da če te že mora imet za norca, da bo to vsaj malo skril)
t | Gost | odg. 26.12.2008 @18:10 Prijavi neprimeren komentar
Glede na to, da sem tudi sam delal v turizmu, vem da nekateri vodiči vodijo v restavracije, brez kakršnega koli dogovora z agencijo, saj zato dobijo procente na roko (namesto, da jih restavracija izplača gostilni). In tako posledično, dražja je restavracija, več kovancev bo padlo v tošl....
Ka_ty | Gost | odg. 26.12.2008 @21:15 Prijavi neprimeren komentar

sem slišala pohvale glede njih, se mi pa zdi, da majo kr drage programe (ampak dosti cenejše od kake druge agencije)

ne vem no, jst grem vseeno v lastni režiji, pa pridem skoz ceneje, pa še lahko ostanem tam, kjer mi paše in grem naprej, če mi nekje ne paše :) pa si magar prej poglej njihov program, pa greš po isti poti :) z agencijo bi šla verjetno samo v primeru, če bi potovala sama, ker sama ne bi šla na pot, bi mi bilo preveč dolgčas. je pa tud odvisno, kakšen folk imaš v skupini. lahko imaš samo enega "težaka", pa zamori celo skupino. je pa res, da na taka potovanja hodi ponavad kr skuliran folk.

bolj simpatično mi deluje agencija tao adventure, tko da počekiraj še njih, je pa tudi na avanturistično varijanto. če te skrbi, kako pa kaj, pa jim pišeš mejl oz. jih obiščeš in se pogovoriš. lp

Blaž | Gost | odg. 26.12.2008 @22:49 Prijavi neprimeren komentar
jst sm mislil it s TAO na Kubo sam pridem ceneje skozi če grem sam ali s kako drugo agencijo, glede trekingov v daljne kraje se pa po moje le splača it z njimi ali pa kako drugo agencijo, pač organizirano. Pri agencijah mi drugače največkrat niso ugodni terrmini, saj ko mam čas noben ne gre v moje željene kraje=)))
mira | Gost | odg. 28.12.2008 @20:56 Prijavi neprimeren komentar
Z Oskarjem sem bila v vzhodni Turčiji. Vse je bilo super. Nikoli več pa ne bi potovala z agencijo Vard. Z njimi pa gre vse narobe.
Tanja | Gost | odg. 19.08.2018 @10:03 Prijavi neprimeren komentar

Agencija je zeloo znana tudi po izjemno slabih namestitvenih kapacitetah-hotelih.

vidi se predvsem to, da gledajo le na zasluzek! 

Dobrobit gostov jim ni prav pomembna.

saso pogacnik | Gost | odg. 19.08.2018 @19:40 Prijavi neprimeren komentar

zelo slaba izkusnja na potovanju po Indiji, niso obvladovali potovanja, na koncu nas je bilo polovico bolnih, dva sta sla po vrnitvi v Slovenijo celo na urgenco, pa tam ostala 2 dneva. Na sreco so ju resili. To je bilo novo leto 2016/2017. Za letos pa slisim potovanje v Ameriko, cista katastrofa. Sem bil nekajkrat z njimi v letih 2008/2009, odkar je prevzel Oskar mlajsi, pa bezi cim dalj. Samo pobirajo denar, je kar nekaj dobrih agencij, naprimer Ravbar. Sem bil z njimi v Tanzaniji, pa v Vietnamu, Namibiji, vse na nivoju.  

Gost | Gost | odg. 28.08.2018 @08:40 Prijavi neprimeren komentar

Oskarja se izogibam, ker ima cene nenormalno visoke, potem te pa še z nekimi napitninami ciganijo ipd.. Zgleda, da so se specializirali na lupljenje bogate klientele. Sam raje grem s kakšno drugo agencijo.

Marta | Gost | odg. 03.09.2018 @15:29 Prijavi neprimeren komentar

Večkrat sem potovala z Oskarjem in sem bila zelo zadovoljna. Imajo odlične vodnike. Lani sem potovala z Ravbarjem, pa nikoli več! Slaba organizacija, slabi prevozi, slab vodnik...

Ravbar | Gost | odg. 10.09.2018 @10:36 Prijavi neprimeren komentar

Večkrat sem potoval z Ravbarjem in sem bil zelo zadovoljen. Imajo odlične vodnike. Lani sem potoval z Oskarjem, pa nikoli več! Slaba organizacija, slabi prevozi, slab vodnik...

rojc maja | Gost | odg. 22.02.2019 @09:25 Prijavi neprimeren komentar
Mene pa moti, da imajo kao potovanja zagotovljena in dajejo za to garancijo. In sem bila prijavljena na njihov Egipt v februarju, pa so mi ga odpovedali. In me nato silili naj grem na kateri drug njihov program, ponujali popust. Žal je druga agencija imela potovanje polno in sem ostala doma.
GRG | Gost | odg. 27.02.2019 @11:26 Prijavi neprimeren komentar
Oskar ima odlične vodiče. Je pa obupno predrag, bolj na nivoju Kompasa kot popotniških agencij.
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.