Popotniški forum

Kje bi si želeli živeti....

Dodan 02.06.09 @18:32:16
Miran | Gost | odg. 02.06.2009 @18:32 Prijavi neprimeren komentar
Kje bi si želeli živeti če ne bi bili omejitev glede birokracije in jezika? Je to ZDA, Avstralija, Afrika, Indija, UK, Skandinavija, Azija....
ha | Gost | odg. 02.06.2009 @19:20 Prijavi neprimeren komentar

zda???? ha ha ha, poserjem se na zda.

zda so bile aktualne v začetku in do 60ih let prejšnjega stoletja. zdaj pa vsekakor ne več.

Anglezinja | Gost | odg. 02.06.2009 @20:40 Prijavi neprimeren komentar
UK -uresnicila svojo zeljo in sedaj ze 3 leta zivim tukaj.
nina | Gost | odg. 02.06.2009 @20:53 Prijavi neprimeren komentar

To vprašanje je že blo enkrat postavljeno na tem forumu. Pobrskaj.

Moja destinacija bi bil Vancouver, pod pogojem da bi bil moj standard vsaj nekje v povprečju. Sicer pa trenutno živim v Španiji in se tukaj počutim bolje kot pa v Sloveniji.

| Gost | odg. 02.06.2009 @21:54 Prijavi neprimeren komentar
Absolutno bi ostal v EU-ju najraje pa bi živel v Avstriji, Švici, ITaliji najbolj si želim živet v bližini hribov oz. gor. Saj že sedaj živim v hribih, ampak bi vseeno živel tam. Morda pa si bom kupil kakšen manjši vikend v teh državah. Avstrlija mi ne potgne, ker je sama ravnina, morda NOva Zelandija. Skandinavske države pa so malce preveč dolge zime.
| Gost | odg. 02.06.2009 @21:57 Prijavi neprimeren komentar
In nemi sedaj reči, da pa Slovenija ni lepa država same lepote so. Mene moti v Sloveniji edino to, da je vsaki drugi Bosanc, Srb al Hrvat al pa Črnogorc. Za drug narod me en moti
| Gost | odg. 02.06.2009 @22:00 Prijavi neprimeren komentar
Mmmm, jst bi nekje v Španiji. Tak laid-back style of living se mi zdi :)
| Gost | odg. 02.06.2009 @22:15 Prijavi neprimeren komentar
Ampak tale 2 posta pred mano je pa za ustrelt, kaj taki počnejo na avanturističnem forumu?! Ja sori pizda, če sm gliiiih slučajno srbkinja, a če bi bla pa francozinja bi blo pa kul? Mrš no.
zivalca | Gost | odg. 02.06.2009 @22:18 Prijavi neprimeren komentar
Jaz bi pa malo tu malo tam...na stara leta pa nekje kjer je skoz toplo in ob morju... :)
| Gost | odg. 03.06.2009 @00:21 Prijavi neprimeren komentar
predzadnji post. Sami ste taki zafu*anci. Mislijo teli JUžnjaki, da lahko delajo v Sloveniji, kar jim pride na misel. Spoštujte nas NE ah kje. Sicer je tud dost takih, ki so prišli k nam, ampak so se zelo dobro vključili in moram jih pohvalt, ampak so pa dejansko eni nezreli.
Z. | Gost | odg. 03.06.2009 @01:03 Prijavi neprimeren komentar

Odgovor: povsod, samo v Sloveniji ne. Zgornji odgovor je ze zadosti dober razlog.

Ce taka nacigolazen gomazi po popotniskem forumu, kjer naj bi bilo povprecje malo bolj razgledano, kaksna je sele ''raja'' z ulice.

Kei | Gost | odg. 03.06.2009 @01:38 Prijavi neprimeren komentar
Se strinjam. Ti, ki pišeš o južnjakih, na tvojem mestu bi se čim prej pobrala s tega foruma, ker si očitno zelo retardiran. Sorči.
foka | Gost | odg. 03.06.2009 @07:49 Prijavi neprimeren komentar

TAKO JE SAM SEM SLOVENC POA IMAM RAJE SRBE PA BOSANCE KER BOLJ DRZIJO EDEN Z DRUGIM IN DRUGIM POMAGAJO NE PA SLOVENCI SAMI SEBICNI ISTA SITUCIJA V ZDA MEKSIKANCI SO MI BOLJSI KOT AMERICANI CEPRAV UZIVAJO SLABSI STANDARD KOT AMERICANI SO SE VEDNO BOLJSI.

CUSTVENO GLEDANO.

SLOVENCI PA AMERICANI SAMO MATERIALISTI KAJ IMAJO PA SEDIJO NOT ZAPECKARJI V HISICAH

PRIDES V SRBIJO TE TAKOJ DRUG DAN TUJCI POVABIJO NA POROKO

SLOVENCI PAC NISO HOTELI JARKOV KOPAT IN SO PRIPELLAJI SILO IZ BOSNE

TAK JE TO SAMI SO SLOVENCI KRIVI

| Gost | odg. 03.06.2009 @12:47 Prijavi neprimeren komentar
Sicer sem čisto zadovoljna tudi v SLO, drugače pa Barcelona!!!
| Gost | odg. 03.06.2009 @21:29 Prijavi neprimeren komentar
Če en poznate te Srbe pa Bosance potem bote raj tih, kar nekaj let sem bil v njihovi družbi.
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.