Popotniški forum

VPIS ZA STATUS

Dodan 11.11.09 @12:07:40
omanilus | Gost | odg. 29.09.2015 @16:16 Prijavi neprimeren komentar

to govorite o BIC ljubljana?

Tudi mene zanima če še vpisujejo v izobraževanje odraslih, oziroma če je še kaj prostih mest. Program praktično ni pomemben, potrebujem le status da si lahko plačam izredni študij. LP

laura | Gost | odg. 29.09.2015 @17:29 Prijavi neprimeren komentar

Živjo. Ali lahko kdo, ki je vpisan na Stš Ljubljana preveri, če že ima urejeno zdravstveno zavarovanje. Hvala

maar | Gost | odg. 29.09.2015 @18:50 Prijavi neprimeren komentar

Pa še nekaj me zanima: Ali potrebujem za vpis v BIC sliko za osebni dokument imeti s seboj?

radojka | Gost | odg. 29.09.2015 @21:56 Prijavi neprimeren komentar

na cenetu štuparju tut še vpisujejo cel teden, rečeš da nisi samo za status, izbereš program in ni nobenih problemov...

Lea | Gost | odg. 30.09.2015 @09:25 Prijavi neprimeren komentar

za ceneta štuparja-jaz sem klicala, pravijo da je vpis 125€ pa da je ob vpisu treba plačati še tri izpitt (vsak je 75&euro 
a obtaja kakšna možnost da s eplača samo vpisnina? 

horšič | Gost | odg. 30.09.2015 @10:13 Prijavi neprimeren komentar

če še koga zanima, se lahko vpiše za status na srednjo šolo za gostinstvo in turizem v Mariboru. uradne ure imajo sicer samo ob torkih in sredah, ampak jaz si grem še jutri tja po potrdila o vpisu, tako da se še lahko mogoče jutri vpišete. ali pa pošljite mail pa vprašajte. v glavnem spričevala iz srednje oz osnovne šole rabiš, pa dve sliki pa 250€ moraš plačat. te pa kr vpraša ko prideš noter če bi rad status samo ali če boš res študiral

Metka | Gost | odg. 30.09.2015 @11:34 Prijavi neprimeren komentar

Zivjo!

Jaz bi nujno potrebovala status, imam v glavi, da je danes zadnji dan za ureditev tega. Poklicala sem ze na ene 30 šol in mi ni uspelo nikjer urediti fiktivnega vpisa. Prosim predlagajte mi kam naj pkklicem in kaj naj recem? 

Lp

Lolita | Gost | odg. 30.09.2015 @17:10 Prijavi neprimeren komentar

v BIC lj se upisujejo, od10-12 ure. 285€ poloznico met placano sabo.

lg | Gost | odg. 30.09.2015 @18:13 Prijavi neprimeren komentar

Mene tut zanima kje so še možnosti za vpis samo za status pa da ni potrebno delat kakih izpitou al pa hodit na predavanja. Še ima kdo kak predlog. Mogoč kdo ve kak je z CDI univerzum? Ali pa z geossom? ali pa avtošoli ježica? Hvala za pomoč

Karin | Gost | odg. 30.09.2015 @21:05 Prijavi neprimeren komentar

na BIC-u še upisujejo do petka oz do zapolnitve mest, med 10-12 uro. Sabo moraš imet:

1 sliko, kopijo rojstnega lista, osebni dokument in fotokopijo osebnega dokumenta,originalna spričevala in fotokopije spričeval (zaključno spričevalo osnovne šole, vsa letna spričevala srednje šole in mature. Vpisnino je treba plačat v naprej 285€, prneseš  s sabo fotokopijo in potrdilo o plačilu. Če plačaš ti sicer ne zagotovi mesta ob vpisu ampak če ne prideš na vrsto ti potem vrnejo denar.

Abc123 | Gost | odg. 01.10.2015 @08:22 Prijavi neprimeren komentar

Meni so na C. Štuparju rekli, da morm tri izpite do januarja opravit in pol da na neke razgovore vabijo, da pregledajo, kaj si opravu in kaj ne. Ostalim tudi tako? Sem se pa vpisala na program trgovec..

Zmedena | Gost | odg. 01.10.2015 @12:08 Prijavi neprimeren komentar

Je bil še kdo danes na BICu?? So še prosta mesta?? Da se ne bom vozila za brezveze čez pol Slovenije jutri...?

ARGO | Gost | odg. 01.10.2015 @16:12 Prijavi neprimeren komentar

HELPPPPP; KJE SE ŠE DA VPISAT ZA STATUS OZIROMA JE NAJBOLŠE? KDO KAJ VE KAK JE Z CENE ŠTUPARJEM, CDI UNIVERZUM ALI PA GEOSSOM V LITIJI? 

Tjaša | Gost | odg. 01.10.2015 @19:27 Prijavi neprimeren komentar

Tudi mene zanima kam se lahko upises za status 

Lp Tjasa 

Matjaž | Gost | odg. 02.10.2015 @08:26 Prijavi neprimeren komentar

Kakor je meni znano, se samo za status ne moreš več vpisat in moraš plačati polno šolnino. Tak odgovor sem dobil od večih šol

Teja | Gost | odg. 05.10.2015 @10:54 Prijavi neprimeren komentar

Živjo!

Kako je stvar uredil kdo, ki bo v kratkem ali je že star 26? Prosim za konkretno informacijo. Hvala tistemu, ki bo povedal

magnolija | Gost | odg. 05.10.2015 @11:06 Prijavi neprimeren komentar

Ali kdo ve kako je na BIC-u s tem vabilom na izdelavo osebnega izobraževalnega načrta? Ali te ispišejo, če ne prideš?

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.