Popotniški forum

VPIS ZA STATUS

Dodan 11.11.09 @12:07:40
Nana | Gost | odg. 20.09.2016 @15:00 Prijavi neprimeren komentar

na izrednem plačaš 300 eur. redni je vrjetno potem ceneje ne?

*-* | Gost | odg. 20.09.2016 @16:19 Prijavi neprimeren komentar

A ve kdo kak je z vpisom za status na trgovski šoli v Ljubljani?? A izpisujejo če ne delaš izpitov?

Mare | Gost | odg. 20.09.2016 @21:06 Prijavi neprimeren komentar

@*-*

Jaz sem bil vpisan na trgovsko predlani in ni bilo nobenih težav. Prišel si tja, dobil položnico, plačal in takoj dobil potrdila... Samo sedaj pa nevem kako je

Mare | Gost | odg. 20.09.2016 @23:16 Prijavi neprimeren komentar

@*-*

takrat je bilo to tako da smo tja pršli so ns dal v en razred in je tm en od zaposlenih uprašou če se je kdo "zares" pršu upisat da bo res hodu pa smo se sam nasmejal in smo pač usi vedl za kaj se gre... Je bilo pa res masovno takrat, sedaj pa vidim da imajo tako kot za spsšb Lj preko spleta s termini in nimam pojma kako je sedaj s tem.

mzx | Gost | odg. 21.09.2016 @00:07 Prijavi neprimeren komentar

Jaz sem bil lani vpisan na Geoss in so me med letom kar dostikrat preganjali na izpite, me klicali itd. 

asisi | Gost | odg. 21.09.2016 @09:52 Prijavi neprimeren komentar

Moja situacija je taka da mi za dokončanje študija na fakulteti manjka še en izpit ter diploma. Tekom študija sem zamenjal smer in s tem izkoristil možnost prepisa ( nimam absolventa). Konec meseca mi poteče status zato se sedaj mislim fiktivno vpisati na neko višjo šolo. Ali je to še možno glede na to da sem na fakulteti že 4 leta? Lepo prosim za pomoč

LP

Mare | Gost | odg. 21.09.2016 @10:37 Prijavi neprimeren komentar

@asisi

(sva nekje na istem, ker tudi meni manjka samo še 1 izpit...) Če še nisi star/a več kot 26 mislim, da se ti bolj splača vpisati na srednjo šolo in imaš status dijaka (in se odpoveš študentskim bonom) in pride vpisnina 200-250€. Za višjo šolo pa pride vpis precej dražji

marelica | Gost | odg. 21.09.2016 @11:18 Prijavi neprimeren komentar

fejkolini1, tole so mi odpisali z B2:

Vpisi potekajo do konca meseca septembra na sedežu šole B2 d.o.o., Tržaška 42, Ljubljana.

V primeru vpisa na srednjo šolo je minimalni začetni strošek, ki ga je potrebno poravnati v enkratnem znesku 602,00 €, v primeru vpisa na višjo polo pa 627,00 €. Izpiti pa so definirani ločeno. Do stroška pride, če pristopite k izpitu. Udeležba na predavanjih se ne preverja, ker gre za izobraževanje odraslih. Vpis je potrebno urediti osebno. Predložiti je potrebno spričevalo o končani srednji šoli in podpisati pogodbo o izobraževanju. Pristopov k izpitom in obisk predavanj se pri izrednem študiji ne zahteva.

Borut | Gost | odg. 21.09.2016 @14:53 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo vsem.

Pristal sem v godlji, sem starejši od 26 in sem trenutno vpisan v izredni VS študij. Sem pa včeraj izvedel, da se ne morem vpisati v absolventa, ker sem leta 2000 že redno študiral, izpisal pa se iz tega faksa šele 2013 (ko sem se vpisal v izredni študij) in oni zdaj to smatrajo da sem menjal smer in do absolventa nisem upravičen.

Sem pa bil dolgo brezposeln in šele pred 2 tednoma dobil zaposlitev, preko študenta, tako da status krvavo potrebujem.

Koliko razumem, se moram vpisati v višjo šolo, recimo GEOSS. Obstaja še kakšna druga opcija, seveda rabim samo za status, torej je cilj čim nižja cena?

matejsuster | Gost | odg. 21.09.2016 @16:15 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni!
Imam rešitev za vas. Bi radi dobili status študenta ampak vam je predrago plačati nad 250EUR za status študenta, bi bili veseli če bi dobili možnost dobiti status do 5x ceneje!? Potem sem jas pravi naslov, več info na zs ali pa mi pišite na Facebooku - https://www.facebook.com/matej.suster.71

žana | Gost | odg. 21.09.2016 @16:31 Prijavi neprimeren komentar

tudi jaz sem v situaciji, ko mi fakulteta ni odobrila podaljšanje statusa na podiplomskem študiju. Status krvavo potrebujem, da lahko zaslužim kakšen evro preko študenta.

Zanima me glede vpisa na GEOSS... ob vpisu plačaš 300€? Je to vse? Ali kako je s šolnino... ni mi problem opravit kakšen izpit, če bodo zahtevali. Ne bi pa dala 2000€, da bom mela status.

matejsuster | Gost | odg. 21.09.2016 @16:50 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni!
Imam rešitev za vas. Bi radi dobili status študenta ampak vam je predrago plačati nad 250EUR za status študenta, bi bili veseli če bi dobili možnost dobiti status do 5x ceneje!? Potem sem jas pravi naslov, več info na zs ali pa mi pišite na Facebooku - https://www.facebook.com/matej.suster.71

piši mi na fb ti lahko pomagam

Inja | Gost | odg. 21.09.2016 @17:07 Prijavi neprimeren komentar

Zivjo,

Zanima me kako je s SPSŠB? Na netu pise da naj bi bili danes objavljeni novi termini za vpis pa nisem nic zasledila. Mogoce kdo kaj ve o tem ? Hvala 

Saaaa | Gost | odg. 21.09.2016 @17:36 Prijavi neprimeren komentar

Inja vse je zasedeno sm js danes klicu. Jutri grem na landis probat pa sporočim kaj in kako.

master920n | Gost | odg. 21.09.2016 @23:55 Prijavi neprimeren komentar

Pozdrav!

Mene pa samo zanima kje se je še možno vpisati na srednjo šolo za status ali kjerkoli drugje?

Hvala

master920n | Gost | odg. 22.09.2016 @00:11 Prijavi neprimeren komentar

Kako je z vpisom na trgovsko šolo STRŠ Ljubljana? 

252 Eur vpisnina+3 izpiti?

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.