Popotniški forum

VPIS ZA STATUS

Dodan 11.11.09 @12:07:40
gasper | Gost | odg. 02.10.2012 @16:13 Prijavi neprimeren komentar

Kam pa plačaš oz. na kateri račun plačaš vpisnino za Tehnik Varovanja, ker ne najdem te informacije ?????

mimi | Gost | odg. 02.10.2012 @16:19 Prijavi neprimeren komentar

status dijaka. prej je ena omenjala da je na vpisnih listih za oznacit, kko bo poravnana šolnina po obrokih ali zzzs plača, pa sklepam da je šolnina? te ne trejajo potem? ker sem klicala prejšnji teden na velik šol pa je večina rekla da te pol terjajo tut do rubeža če je treba, mislm obup, ma kdo kak info glede tega na pomorski? hvala

x | Gost | odg. 02.10.2012 @16:20 Prijavi neprimeren komentar

@gasper

Pojdi na njihovo spletno stran in levo izberi kontakt. Tam imaš njihov TRR.

LP

luka | Gost | odg. 02.10.2012 @16:28 Prijavi neprimeren komentar

ja, a piše samo status dijaka na potrdilu. ker jaz bom star 26 let in lahko delam prek študentskega servisa, samo če imam status rednega dijaka, zato je pomemben kak piše na potrdilu.Hvala.

Lp

_mihaela | Gost | odg. 02.10.2012 @16:44 Prijavi neprimeren komentar

proosim za informacije za ljudski univerzi G.Radgona in Sl.Bistrica

hvala

daydreamer | Gost | odg. 02.10.2012 @16:58 Prijavi neprimeren komentar

mene sam zanima na kero šolo se tale post nanasa k sem mal zgubla umes..

Sem prišla skozi...v sredo ob 10h na šoli (Dimičeva 9) so vpisi!! 125€+80€ je treba plačat, oboje.

Alex | Gost | odg. 02.10.2012 @17:03 Prijavi neprimeren komentar

Daydreamer

nanaša se za srednjo šolo za varovanje.

Sam zdej je kurac ko je rekla, da treba delat vsaj 1 izpit na mesc al kaj? Te pol izpisejo iz evidence? No me boli k. če te izpišejo iz evidence, sam bog ve do kdaj potrdila ki ti jih izdajo veljajo?

daydreamer | Gost | odg. 02.10.2012 @17:24 Prijavi neprimeren komentar

potrdila načeloma cel let...mislš da se jim da vsak mesec ti nou potrdil dajat?pa tut če te izpišejo iz evidence si ti načeloma dolžn to javit....sam na študencih to noben ne pregleduje...

daydreamer | Gost | odg. 02.10.2012 @17:26 Prijavi neprimeren komentar

potdila cel pomoje...misls se njim da teb vsak mesec nov potdil dajat?:/dvomim...če te pa iz evidence dajo morš pa itak sam javt študencu,če ne javš pa tut ne vejo k noben ne pregleduje več tega k ti oddas potdil....

rocky | Gost | odg. 02.10.2012 @17:37 Prijavi neprimeren komentar

ali s potrdilom ki ga dobim na ljudski univerzi v Gornji Radgoni lahko delam preko študentskega servisa ?

uzz | Gost | odg. 02.10.2012 @17:42 Prijavi neprimeren komentar

ČAKITE kaj moreš prej plačat za tehnik varovnja ali lahko tudi juter pri njih jz  bom ene 2 uri prej pršu

_mihaela | Gost | odg. 02.10.2012 @17:49 Prijavi neprimeren komentar

dajte neki povedat no, tisti ki ste se vpisali na ljudsko univerzo v G.Radgono ali Sl.Bistrico

sale | Gost | odg. 02.10.2012 @21:51 Prijavi neprimeren komentar

par strni nazaj je omenjeno da na Ljudsko univezno G. Radgona ne upisujejo več, ker je zamnjkalo prostora... glede portoroža pa plačaš šolnino in na izpit te ne more noben prisilt ker je to SAMOIZOBRAŽEVANJE(izpite delaš če ti paša čene ne)

tere | Gost | odg. 02.10.2012 @22:12 Prijavi neprimeren komentar

potem te isto tukaj pri tehink varovanja ker gre za SAMOIZOBRAŽEVANJE  te nemrejo silit k izpitom no UPAM da mi juter uspe dubit tukaj potrdilo oz status

bučka | Gost | odg. 02.10.2012 @23:00 Prijavi neprimeren komentar

ima kdo kaj več informacij glede portoroža? js se na njihovi spletni strani ne znajdem popolnoma nič. je možen vpis prek pošte?

žlička | Gost | odg. 02.10.2012 @23:34 Prijavi neprimeren komentar

sale kako je pol s tem portorožom? ker na mail sploh noben ne odgovarja, no sej ne vem a sem sploh na taprav mail pisala. Jaz bi se res rada čimprej vpisala...a ti si se vpisal v portorož?

Ebelin | Gost | odg. 03.10.2012 @09:03 Prijavi neprimeren komentar

Katera šola ima program tehnik varovanja? A če si naredil srednjo šolo, moraš nujno posredovati spričevala od te? Jih namreč ne najdem pa sem imela namen poslat kar OŠ... 

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.