Popotniški forum

VPIS ZA STATUS

Dodan 11.11.09 @12:07:40
PICI | Gost | odg. 17.10.2011 @15:59 Prijavi neprimeren komentar

Ka je s tabo ti nimaš pojma prek študenta je kul delat saj kej zaslužiš in usak diplomat bo lahko delu prek študenta!zakaj bi se zaposlil pri 23-ih k itq službe nebi dubu,če bi meu neko izobrazbo, če pa bi meu 3letno bi pa meu 500e plače tak, da jst rečm, da je prav da se status kupi pa se saj neki zasluži umes pa iščeš službo in če jo najdeš pač prekineš status mislim haloo!!!pa če je gdo saj mau razgledan bi lahko vedu,da recesije sploh ne obstaja to je use namišljeno, da lahko država nateguje folk! bodte sigurni, da ma država dost dnara!mi ga pa nimamo zrd države k nam use pobere ne pa recesije!država nas okol prsta vrti zakaj nebi pol še mi njo in najlažji način je ta fora s statusom!

blitva | Registriran uporabnik | odg. 24.10.2011 @13:38 Prijavi neprimeren komentar

Js sm zaenkrat najdla šolski center v Slovenj Gradcu za 120 ojrou. Ce nebom nasla kej cenejsega ali bližjega bo kr to to

simoncelli58 | Gost | odg. 25.10.2011 @11:37 Prijavi neprimeren komentar

je pa treba osebno vrjetno it gor ne?

hvala za odgovor.

Lep dan želim

minx | Gost | odg. 25.10.2011 @14:08 Prijavi neprimeren komentar

@simoncelli58

lahko se v SEPŠ Koper vpišeš. cena je 84 eurov in nč ti ni treba na šolo it se use preko pošte zrihta. jaz sem si letos tako status zrihtala in je res kul.

barby.ta | Gost | odg. 25.10.2011 @15:32 Prijavi neprimeren komentar

Jst sm jim učer poslala mail...pa sm dobila odgovor na je treba osebno pridet v Slovenj Gradec.

barby.ta | Gost | odg. 25.10.2011 @15:37 Prijavi neprimeren komentar

Jst zdj prvo leto pavziram in nimam pojma kak je s tem vpisom samo zaradi statusa. Če bi se vpisala v Slovenj Gradec...morm izbirat med VODENIM SAMOIZOBRAŽEVANJEM in IZOBRAŽEVANJEM S PREDAVANJI...ka bi mi lahko kdo povedu kaka je razlika? Ka nej jst izberem?

glassow | Gost | odg. 26.10.2011 @12:26 Prijavi neprimeren komentar

za vse ki se jim mudi za status, šola v slovenj gradcu za 120€ in vpisujejo čez celo leto, uradne ure v sredo od 11-13h,je pa treba it osebno tja. ampak je še najbolša izbira, trgovska v ljubljani je cena celo 200€..

Marko | Gost | odg. 27.10.2011 @14:55 Prijavi neprimeren komentar

Torej ali je kakšna preverjena info, da  šola v slovenj gradcu še vpisuje oz ne?

SUPER! | Gost | odg. 24.11.2011 @14:57 Prijavi neprimeren komentar

Mene pa zanima koliko od vas je poskusilo namesto iskanja sol, na katere se lahko se vpisete, najti delovno mesto in se nanj prijaviti? Ali samo sklepate, da sluzb ni ker je sosednji Janez to rekel vasi teti? Ali pac nocete redne sluzbe ker je treba vsak dan zgodaj vstati, pa baje so s place nizke? Sploh pa, zakaj bi clovek delal redno, kar bo zmanjkalo za pocitnice bo pa mami dala.

Sklepam da rednih zaposlitev ne iscete, to ugibam zaradi kvalitite vprasanj kot so a mi das cifro od une sole, da so pogooglat ne znate telefonske stevilke!!

krena | Gost | odg. 24.11.2011 @15:50 Prijavi neprimeren komentar

do 26. leta lahko na napotnico zaslužiš 400 €. če zaslužiš več, se ti znesek razdeli na 2 oz. 3 napotnice. bistveno je, da v celem letu ne zaslužiš več, kot pa je meja, če pač ne želiš plačati dohodnine, mesečno pa ni pomembno, le da ni en znesek več kot 400€.

po 26. letu (v koledarskem letu, ko boš dopolnil 27. let - s 1.1.), pa lahko na eno napotnico zaslužiš 88 €. kar je več, se obdavči. plača se pa po istem principu, kot pri študentih, ki lahko zaslužijo 400€ na napotnico - honorar, ki ga dobiš izplačanga, naj na firmi razdelijo na več napotnic, kjer je na vsaki maksimalen znesek 88€. to je to.

aja. pa po 26. letu ne moreš delati več preko napotnice, če si vpisan na izobraževanje odraslih. to so vsi tisti programi, kjer imaš status izrednega dijaka.

upam, da sem komu pomagala s tem

Teja | Gost | odg. 12.12.2011 @16:03 Prijavi neprimeren komentar

a bi mi lahko kdo povedo kje se je še možno vpisat zdej za status? a u Slovenj Gradcu se še lahko vpišeš? Pa na kiro šolo to pa kiro smer morem it da je 120€? a izobraževanje odraslih al ka? prosim če mi lahko kdo pomaga, nujno rabim statuuuus

za nekatere ko pa so tk pametne glede zavoda pa take službe pa naj ne pametujejo preveč, js sm bla zdej 2 mesca prijavlena na zavod pa ni NIČ, pošiljala prošnje okol ko nora, delodajalci pa niti tejko niso da če dajo razpis vn da bi odpisali da nisi sprejet, ne kr ignore pa konc.. to ti je manira. pol se nj pa še kdo pizdi glede tega da si nj najdemo šiht prek zavoda, če se kdo ponudi naj nas pa zaposli pa nemo študenti!!! =D

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.