Popotniški forum

VPIS ZA STATUS

Dodan 11.11.09 @12:07:40
Ireth | Gost | odg. 13.09.2013 @23:23 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljena Kaya, tudi jaz sem iz okolice Mb in se imam namen odpraviti tja v torek, sem ravnokar gledala na kateri vlak bi šla, ampak mislim da bi se raje kar tebi pridružila, če še imaš prostor  mail: vizije@yahoo.com

Tinca | Gost | odg. 14.09.2013 @00:56 Prijavi neprimeren komentar

Marjetica, help, js sm mal zmedena, ker na tej strani od pomorske v Portorožu ni nobene sledi o izobr. odraslih oz. izrednem izobraževanju, in sploh nobene info.? Tako da me zanima, kam točno si se vpisala in kolk je bla vpisnina? Thanks

Tinca | Gost | odg. 14.09.2013 @00:56 Prijavi neprimeren komentar

Marjetica, help, js sm mal zmedena, ker na tej strani od pomorske v Portorožu ni nobene sledi o izobr. odraslih oz. izrednem izobraževanju, in sploh nobene info.? Tako da me zanima, kam točno si se vpisala in kolk je bla vpisnina? Thanks

uros | Gost | odg. 14.09.2013 @01:36 Prijavi neprimeren komentar

transum1994@gmail.com 100eur za status, pisi na  mail ce zelis 

uros | Gost | odg. 14.09.2013 @01:37 Prijavi neprimeren komentar

transum1994@gmail.com 100eur za status, pisi na  mail ce zelis 

malyfreddie | Gost | odg. 14.09.2013 @09:12 Prijavi neprimeren komentar

26 +

tudi jaz se pridružujem prošnji za namig/pomoč pri statusu za starejše od 26 let.

hvala v naprej

malyfreddie@gmail.com

Nejc | Gost | odg. 14.09.2013 @11:01 Prijavi neprimeren komentar

če je kdo zainteresiran da bi se u tork dobil prej za kako kavico pa da se mal podebatira pa to naj se javi aja govorim o trgovski LJ mejl: smeshh123@gmail.com

Lalikaaa | Gost | odg. 14.09.2013 @13:12 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo!

Tudi jaz bi šla v torek zravenv lj na trgovsko šolo ,če gre kdo iz smeri Mb,Ptuj  in okolica  

Moj mail:89nanika89@gmail.com

tajvan | Gost | odg. 14.09.2013 @13:21 Prijavi neprimeren komentar

Za +26 : a lahko se meni? Na simona_pre@hotmail.com

Hvala!

blaž | Gost | odg. 15.09.2013 @09:36 Prijavi neprimeren komentar

Sem v kopru in iščem prevoz za v Portorož v ponedeljek se bi šel vpisat na pomorsko.Ali me kdo pelje?

nusi10 | Gost | odg. 15.09.2013 @17:18 Prijavi neprimeren komentar

kej pole tisti ka so +26let kje se še da dobit status..ne izobraževanje odraslih. maturantski,poklicni tecaj ?? srednja šola...fax,višja mi ne pride u poštev. če ve kdo kaj hvala.

Netherya | Gost | odg. 15.09.2013 @17:36 Prijavi neprimeren komentar

Lepo pozdravljeni! Sem zasledila debato na forumu, pa sem se sklenila prilkjučiti, ker sama tudi potrebujem status. Zanima, me kaj se je doreklo glede pomorske šole, saj nisem zasledila nobenih dodatnih informacij. Ali je vpis še na voljo in kakšna je cena? Če je frej, bi se kar se da hitro napotila dol

urban | Gost | odg. 15.09.2013 @19:16 Prijavi neprimeren komentar

Živjo, mene pa zanima če kdo ve oz. ima izkušnje s prejšnjih let, do kdaj je na trgovski možen vpis? Ker sem oddal prošnjo za podaljšanje absolventa na mojem faksu in bi se na trgovsko vpisal samo v primeru, če mi jo slučajno zavrnejo..je konec septembra še možen vpis, majo kej omejenih mest al kko to poteka pri njih, če kdo ve slučajno..?

blaž | Gost | odg. 15.09.2013 @20:00 Prijavi neprimeren komentar

tako zgleda v portorožu,...................................

VPIS V IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH V OBLIKI SAMOIZOBRŽEVANJA POTEKA NA PODRUŽNICI V PORTOROŽU UL. POMORŠČAKOV 4 V SVETOVALNI SLUŽBI 1. NADSTROPJE

1) VPISNINA ZNAŠA 200 EVROV , NA ŠOLI VAM DAMO POLOŽNICO, KI JO LAHKO PORAVNATE NA BANKI OZIROMA POŠTI

2) ZA VPIS JE POTREBNO ZAKLJUČNO SPRIČEVALO OSNOVNE ŠOLE IN V KOLIKOR STE OBISOVALI ŽE KAKO SREDNJO ŠOLO SPRIČEVALO 1. LETNIKA SREDNJE ŠOLE.

3) SVETOVALNA SLUŽBA JE DO KONEC AVGUSTA ODPRTA VSAK DAN OD 08.00 DO 13.00 , RAZEN OB SREDAH

4) VPIS PO POŠTI NI MOŽEN, RAZEN ČE STE BILI ŽE KDAJ PREJ VPISANI NA NAŠI ŠOLI

5) OB VPISU PREJMETE PO 2 POTRDILI ZA VEČJE ŠTEVILO POTRDIL JE TREBA OPRAVLAJTI ALI SE PRIJAVITI VSAJ NA EN IZPIT , CENA ZA USTNE IZPITE JE 35 EVROV ZA USTNE IN PISNE 45 EVROV

6) VPISUJEMO V SMERI: PLOVBNI TEHNIK IN ELEKTROTEHNIK

7) ZA IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH NIMAMO PREDVIDENIH OBLIK PREDAVANJ, ZA IZPITE SE KANDIDAT SAM DOGOVARJA S PROFESORJI TI MU TUDI POSREDUJEJO SNOV.

8) PROGRAM IZOBRAŽEVANJA PRIPRAVI SVETOVALNA SLUŽBA

Peyton | Gost | odg. 15.09.2013 @23:16 Prijavi neprimeren komentar

@urban... jaz sem se lansko leto na trgovski vpisala okrog 25. septembra komaj, ampak je pa res, da ni bilo takega navala že na začetku septembra tako kot se to dogaja letos.

Duhec | Gost | odg. 16.09.2013 @06:45 Prijavi neprimeren komentar

Živjo! A se da dobit mail od portoroske srednje sole? Da se neki vprasam. Hvala.

Suzi | Gost | odg. 16.09.2013 @08:07 Prijavi neprimeren komentar

A je kdo pisu tem Urošu, k se je javu, da lahko zrihta status za 100€? Mislite da je to varno?

za Suzi | Gost | odg. 16.09.2013 @08:12 Prijavi neprimeren komentar

Ja je varno, samo vedi, da za 100€ dobiš samo pravico do dela preko ŠS. Nimaš pa zavarovanja in subvencije za avtobusni prevoz. Tako, da se bolj splača dati 200€ in imaš vse

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.