Popotniški forum

vueling

Dodan 24.01.10 @18:14:29
| Gost | odg. 24.01.2010 @18:14 Prijavi neprimeren komentar
koliko prtljage lahko vzameš sabo če letim z vuelingom iz benetk do barcelone?Sm zaenkrat samo gledala po njihovi strani pa nisem nič zasledila. ali je tako, kot pri ryanairu ko daš za dodaten kovček 30eur? gledala sem tiste lete po 50 eur v eno smer... aja pa iz katerega letališča v benetkah leti? gracias
Nina | Gost | odg. 24.01.2010 @22:12 Prijavi neprimeren komentar
torej jst sem z njimi letela decembra leti iz letališča v benetkah marco polo... kar se tiče pa prtljage ... deset evrov je en kovček in maš lahk 23 kg ter 7 kg ročne prtljage...kolk je pa dodaten kovček pa ne vem, ker sem mela samo enega...je pa res, da lahko na njihovi internetni strani vse preveriš :) varno pot, lp NIna
lidija | Gost | odg. 26.01.2010 @13:35 Prijavi neprimeren komentar
Ali je v Benetkah več letališč? Mi letimo z ryanairom iz Benetk v Barcelono, nazaj pa z vuelingom.
fm | Gost | odg. 26.01.2010 @13:38 Prijavi neprimeren komentar
Lidija, če letiš z Ryanarjem, letiš iz Trivisa. Pazi, da po naključju ne odideš na letališče Marco Polo - na tem boš pristala, ko boš letela z vuelingom.
lidija | Gost | odg. 26.01.2010 @13:45 Prijavi neprimeren komentar

Super!

kakšna pa je razdalja med obema letališčoma.

če bomo pustili avto v trevisu.

| Gost | odg. 26.01.2010 @14:57 Prijavi neprimeren komentar
pa moraš tudi paziti, ker boš z ryanairom pristala v gironi, za nazaj ko greš z vuelingom pa leti iz barcelone. zdi se mi, za vsak slučaj preveri.
Mimi | Gost | odg. 03.03.2019 @18:08 Prijavi neprimeren komentar
Ali kdo ve? Placala sem sedeze za Barcelono. Potem pa spremenila za cenejse. Ali kdo ve, ce vrnejo denar?
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.