Popotniški forum

Poroka z Američanom

Dodan 23.03.10 @16:34:33
RoBi | Gost | odg. 13.07.2010 @23:07 Prijavi neprimeren komentar

A so napisali kak poseben razlog zakaj naj bi bilo bolje pocakati, da ti viza potece?

Rojstni list (veliko lazje, ce si si predhodno uredila spletni certifikat): http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodkiPrebivalci.euprava?zdid=853&sid=198

Potrdilo o nekaznovanju (ne vem sicer zakaj bi ga rabila za permanent resident permission, razen ce se ni kaj spremenilo zadnje case): http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodkiPrebivalci.euprava?zdid=1061&sid=650

Mislim, da bi bilo vse izvedljivo brez potovanja v Slovenijo. Seveda pa bos rabila nekoga, da ti gre iskat dokumente, jih da prevest, ti jih poslje itd. Vedet moras tudi, da v casu postopka ne smes zapustiti ZDA, razen ce naknadno zaprosis za dodatno dovoljenje za to.

Tina | Gost | odg. 14.07.2010 @11:52 Prijavi neprimeren komentar

Ne,niso mi nic povedali zakaj moram pocakat,da mi studentska viza potece.Hvala za pomoc.

Simona | Gost | odg. 14.07.2010 @13:04 Prijavi neprimeren komentar

Za pridobitev potrdila o nekaznovanosti pošlješ vlogo na Ministrstvo za pravosodje. Podrobneje o tem piše tukaj: http://www.mp.gov.si/si/potrdila_in_obrazci/potrdilo_iz_kazenske_evidence_za_fizicne_osebe_in_pravne_osebe/

Sicer ti pa svetujem, da že v vlogo napišeš da rabiš potrdilo o nekaznovanosti v angleškem jeziku in za kaj ga rabiš. Morda se da tudi dogovoriti, da ti ga pošljejo kar v ZDA.

Dosegljivi in odzivni so tudi po e-pošti in moram reči, da sem bila z njihovim delom doslej zelo zadovoljna.

Ninočka | Gost | odg. 20.08.2013 @14:25 Prijavi neprimeren komentar

Bojc kako te lahko kontaktiram, ker imam tudi sama kar nekaj vprašanj v zvezi s tem.

Tnx

Robert iz ZDA | Gost | odg. 21.08.2013 @20:34 Prijavi neprimeren komentar

Ravno sem bral te forume glede poroke z americanom, naj vam povem samo tole, da jaz osebno, nisem vlozil nobene vloge, nobene Fiance vize, jaz imel prihranke, dva kovcka prtljage, povratno karto, in to je to, na Immigration point of entry na letaliscu v Los Angelesu so me povprasali kaj je namen mojega prihoda, rekel sem zabava, vprasali so mo koliko gotovine imam, malo se jim zdelo sumljivo ker sem imel dva kosa prtljage, rekel sem da grem na poroko, malo me je cudno pogledala, za mesec dni zabave dva kosa prtljage, ker pa sem imel povratno karto, so me sputili, vsi vi ki se boste preselili sem v ZDA, najprej, morate imeti povratno karto, ce boste imelo samo v eno smer, vas bodo ziher(garantirano), zavrnili, ker je ze tukaj sum da zelite ostati, ne zalite njihove inteligence, prv tako, noben ki ze zivi v ZDA, ne omenja da se imigracijski zakon v ZDA trenutno spreminja, in imejte vsaj nekaj gotovine s seboj, vsaj nekaj tisoc dolarjev, da bo zgledalo prepricljivo, da se boste lahko prezivljali vsaj tri mesece... Kar se tice papirologije za Green Card, enkrat ko ste ze V ZDA, ni tako zahtevno kot ljudje tukaj pisejo, pac njihove zene ali mozje niso naredili domace naloge kot jo je moja zena, preden sem prisel, ona je poizvedela kako, kje je najcenejsi nacin za vlogo za stalno bivalisce, imejte s seboj cim vec emailov, fotografij, za intervju z Imigracijskim oificirjem, ker ga boste imeli, imeli boste kratek razgovor, ne bodite nervozni, ker selijo samo vedet, ali je to poroka res iz ljubezni, ali je poroka zaradi papirjev, se dandanes s dogaja da tujci, ki zelijo priti do legalnih paprijev v ZDA nocejo iti po legalni poti, ampak hocejo po bliznjici, in zato je vse vec kraj identitete v ZDA, ponarejenih stevilk socianega zavarovanja itd. Pred odhodom, vam zelim dati cim vec info, kje in kako vlozit vlogo, da ne boste placevali imigracijskih odvetnikov, ki vas bodo samo rublili, in boste cakali in cakali... moj mail je tintororobert@hotmail.com, and WELCOME TO NEWCOMERS. MAY GOD BLESS YOU ALL.

For Bojc | Gost | odg. 21.08.2013 @20:41 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo Bojc,

Nisem vedel da na s je kar nekaj ki zivimo v ZDA, Bojc, bi bil tako prijazen, in mi posredoval mail ali tel. st. zelel bi delit s teboj nekaj kar mi je premenilo zdravstveno zivljenje in mojih starsev v Sloveniji. Hvala. moj mail je tintororobert@hotmail.com

SK | Gost | odg. 22.09.2013 @09:08 Prijavi neprimeren komentar

Ce ste ze v usa je najboljse spremeniti status. Drugace je pa vse napisnao na

uscis.gov ce pa rabite pomoc je pa tale forum super visajourney.com/forums.

ce pa kdo rabi kako pomc mu pa lahko pomaga. email skles1978@yahoo.com.

tinkerbell | Gost | odg. 22.09.2013 @10:56 Prijavi neprimeren komentar

eno tak bajdovej vprašanje.... kje pa spoznate te američane, s katerimi ste zaročene oz v zvezi? tak čist simpl vprašanje, nič slabga...pač zanima me.. 

Juliana Maria | Gost | odg. 13.08.2019 @19:57 Prijavi neprimeren komentar
Želim se neomejeno zahvaliti temu velikemu moškemu po imenu dr. Idialu črkovalca črkovanja. Še danes sem vesel, ker se je moj mož spet vrnil z ljubeznijo, mož me je pustil zaradi druge ženske, samo zato, ker sva imela rahlo nesporazum. me je zapustil in obljubil, da se mi nikoli več ne bo vrnil. Ves dan jokam in iščem rešitev, s katero bi ga lahko vrnil nazaj. Nato sem videl, da je Luck delil pričevanje po internetu. Pošljem mu pošto in mu povem svoje težave z bivšim možem, on pa obljubi, da ga bom pripeljal domov v roku 2 dni. res je super, pomaga mi, da se vrnem moža v roku 2 dni, ki ga obljubi, in moj mož se vrne k meni, ki me bo za vedno ljubil, in me prosi za bolečino, ki mi jo je povzročil. Za vedno vam bom hvaležen, dr. In ne bom nehal objavljati vašega imena na internetu, da bodo ljudje videli, kako resnični ste. Vsem na tej strani želim povedati, da bom vedno ostal hvaležen temu moškemu, dr. Črkovalca črkovanja Dr.Idialu, za vse, kar je storil zame, moj mož se je vrnil z ljubeznijo, skrbnostjo, resnicoljubnostjo in obljublja, da me bo ljubil za vedno. . Obljubim, da vsako telo nikoli ne bom imel težav v zvezi, po e-pošti doctoridialuspellcaster@gmail.com. WhatsApp lahko uporabite tudi na +2348118448718
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.