Popotniški forum

Zaposlitev v Švici, Avstriji, Nemčiji in UK

Dodan 20.01.11 @21:59:01
Marcus Wulffings | Gost | odg. 20.01.2011 @21:59 Prijavi neprimeren komentar

Ali ste načrtovali zaposlitev v teh državah iz naslova. Ključni datum je 31. Maj in od takrat se lahko zaprosi za delo bez omejitev. Kakšne so vaše izkušnje i kaj boste pričakovali v zvezi tem?

Danko | Gost | odg. 22.01.2011 @14:56 Prijavi neprimeren komentar

Vsekakor v tej smeri razmisljam da se tam zaposlim,in sicer v Svici.Za stanovanje me ne skrbi ker je ze delno odkupljen.Torej ce ima kdo interes lahko gre zraven in sicer po maju.Delno sem enako nacrtoval za Nemcijo ampak se ni vse doreceno.

ireana | Gost | odg. 25.01.2011 @16:18 Prijavi neprimeren komentar

pozdravljeni... tudi sama iščem delo v Švici , govorim nemško in angleško, tudi pisanje ni problem, vsak nasvet je zaželjen...

Jst | Gost | odg. 25.01.2011 @20:56 Prijavi neprimeren komentar

Kakšne možnosti so za UK? Prdvsem rada bi delala v Londonu.

Hvala!

Danko | Gost | odg. 30.01.2011 @01:16 Prijavi neprimeren komentar

Marcus iscem predvsem v IT smeri, takorekoc imam vse dogovorjeno z delodajalcem.Irena ce zelis kaksne informacije mi pusti email

ivan | Gost | odg. 31.01.2011 @12:16 Prijavi neprimeren komentar

želim si dela v Avstriji kot strojnik (voznik) gradbene mehanizacije imam večletne izkušnje,če gdo kaj ve o tem prosim če mi pomaga najdet delo hvala vsem

Marko | Gost | odg. 31.01.2011 @20:41 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni Danko!Mene pa zanima kakšno delo se bi delalo v Schweiz.Sem zaintresiran.Poznam Kantone vSchweiz Arbon,St Galen,Roschash ker sem tam ze bil.

ANDREJ | Gost | odg. 31.01.2011 @20:43 Prijavi neprimeren komentar

STAR SEM 30 LET PRED KRATKIM SAM DIPLOMIRAU STROJNISTVO VI STOPNJO OB DELU TUDI SAM NAČRTUJEM DA BI SE ODPRAVO V NEMCIJO ALI V SVICO,

AMPAK MATRA ME CE SAM MOGOČE PRESTAR ZA DELO V TUJINI OZIROMA ZA NEMCIJO ALI SVICO PROSIM ZA NASVET IN KAKŠNO JE POVPRAŠEVANJE ZA INŽINERJE ALI TEHNIKE STROJNE SMERI?

FP | Gost | odg. 31.01.2011 @21:21 Prijavi neprimeren komentar

Nisi prestar. Da ti cisto tako odgovorim. Jaz sem sel pri 29ih pa je vse super.

Danko | Gost | odg. 31.01.2011 @22:58 Prijavi neprimeren komentar

ireana te bom v kratkem kontaktiral preko emaila.Marko predvsem ciljam na vse moznosti, iskal sem zaposlitev za programerja.Nasel ter se vse sprotno dogovoril, ce pa je kdo izmed vas pripravljen deliti izkusnjo ali iskati zaposlitev v Svici mi naj javi na sledeci email suppah5@hotmail.com

Torej nekdo je omenil ali je prestar! Ne nikakor, lahko ti iz prve roke povem da v kantonu Luzernu je to delo precej iskano.Ireana ter Marko kaksno delo vi iscete ? Bivanje ni problem ker imam za to vse poskrbljeno

Danko | Gost | odg. 01.02.2011 @15:18 Prijavi neprimeren komentar
Marko zgoraj sem ti pustil svoj email, sicer bom danes znanca povprasal ki ze dela cca 6 mesecev v fabriki.In sicer v Arauju
Marko | Gost | odg. 02.02.2011 @16:57 Prijavi neprimeren komentar

No fajn Danko ko boš pa znanca uprašal se mi pa javi prosim.

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.