Popotniški forum

Kje ugodno smučanje tujina?

Dodan 21.01.11 @11:28:35
Vika | Gost | odg. 21.01.2011 @11:28 Prijavi neprimeren komentar

hej hej, zanima me, če veste za kako ugodno varianot za tedensko smučanje (lahko je turistični paket, študentsla ponudba ...). termin smučanja je lahko kadarkoli, lahko je to ski closing. Všeč mi je francija, švica, avstrija, skratka lokacija ni glih omejitev.

tisa | Gost | odg. 21.01.2011 @17:15 Prijavi neprimeren komentar

Ja poglej ponudbe po agencijah ali pa po netu privat, malo se znajdi. Za Francijo so zelo poceni paketi. Jst sm bila pred 2 letoma v Monte Bondone-Italija vse skupaj zapravla 300€ 1 tedn.

mirko | Gost | odg. 23.02.2012 @13:40 Prijavi neprimeren komentar

Mountvacation ima nepopolne oglase, potem pa moraš doplačat.

J | Gost | odg. 24.02.2012 @09:29 Prijavi neprimeren komentar

Jaz sem šla letos prek Ski&Fun v Francijo.

En teden: prevoz, karta in apartma je prišlo manj kot 200 €.

Rebeka | Gost | odg. 31.01.2018 @10:45 Prijavi neprimeren komentar

Jaz ponavadi najprej pregledam ponudbo za smučanje na 1nadan: https://1nadan.si/vse-ponudbe/smucanje

Če tuki ni nič pametnega, pol pa naprej iščem.

Beka

MountVacation Suppor | Gost | odg. 26.11.2019 @05:45 Prijavi neprimeren komentar
MountVacation vedno pri vsaki ponudbi prikazuje vse dodatne stroške pod sekcijo doplačila in podrobnosti. Prav tako pa so doplačila, ki so obvezno ali neobvezna deteljno navedeni pri postopku rezervacije. Hvala za razumevanje. MountVacation Support
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.