Popotniški forum

Kranj - KRK s kolesom

Dodan 19.04.11 @11:59:37
Gašper | Gost | odg. 03.06.2013 @13:43 Prijavi neprimeren komentar

Hey... Moj mail je Vzgojapsa@gmail.com  In bi te prosil za ta nacrt da vem kaj me caka,... konec junija grem s kolesom na krk po tej poti Ljubljana-Kocevje-delnice in tako naprej.. :P  hvala za informavijo in poslan mail

Dado | Gost | odg. 22.08.2014 @15:47 Prijavi neprimeren komentar

Pozdrav!

grem s kolesom na Krk(specialko), trasa Sl. B, Brezice, NM, Crnomelj, Stari trg, ob Kolpi do Broda na Kolpi, Delnice, Fuzine, Zlobin, Krk. Je ze kateri sel po tej trasi, da mi jo mal opise!

hvala in Lp.

Peter | Gost | odg. 08.05.2018 @16:27 Prijavi neprimeren komentar

Vem, da je kar nekaj let za tvojo objavo..ampak a lahko napišeš prosim bolj podrobni opis poti...iz Lj-Krk z kolesom (specialko). Hvala

Lpp

Grand | Gost | odg. 24.10.2018 @23:17 Prijavi neprimeren komentar

Res je ze nekaj let od ture... Sel sem popolnoma rekreativno. Do ture sem imel tisto leto prevozenih cca 300 kolesarskih km.

Sama tura je lustna do ribnice kar precej guzve po glavni cesti. Naprej pa super voznja. Povprecje sem imel 22km/h...do cilja je bilo cca 200km. Od Gor.Jelenja pa je res spust za uzitek (sploh po toliko km)

Ko prides do mostu pa dobis neki novi adrenalin ki te poganja (vsaj mene je)

Super drugo leto ponovim seveda v druzbi  

romc76 | Gost | odg. 08.06.2022 @15:54 Prijavi neprimeren komentar
Živjo,lahko pošlješ še meni višinski profil te poti? romanturk76@gmail.com
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.