Popotniški forum

Ozora festival

Dodan 02.07.11 @16:57:35
Psy_Lady | Gost | odg. 02.07.2011 @16:57 Prijavi neprimeren komentar

helooow a ga namerava kdo pičit na Ozora festival letos na Madzarsko? iscem kandidate, nebi šla ravno sama, moji frendi pa tut ne poslusajo ravno psy-tranca

Gregor | Gost | odg. 02.07.2011 @18:12 Prijavi neprimeren komentar

čeprav mi je tehno/house ljubši, mi psy isto potrga ... festival je dobra alternativa mojemu tripu v Berlin in bi se ga udeležil, če ne najdem nikogar za v Nemčijo. Sploh si pa večjega (v primerjavi z našimi) psy festivala že dlje časa želim.

Nina | Gost | odg. 02.07.2011 @18:59 Prijavi neprimeren komentar

Oj!

Jaz bi šla!!!! sem lani zamudila oz. ni zneslo s časom, mi daš mail pa se zmeniva?

lpn

Ziga | Gost | odg. 09.07.2011 @01:55 Prijavi neprimeren komentar

Pozabil dodat mail lol

mail.kontramail@gmail.com

mogoce bi celo lahko vozil, samo bi mogu se prevert pri madzarih ce je varn avto tm pustit

drgac pa zakon tole, bo treba pocas katro kupit ce se gre

Ziga | Gost | odg. 09.07.2011 @02:02 Prijavi neprimeren komentar

A sploh je direkt vlak linija do ozore ??? Kot sem gledal je linija Budapest-Simontornyapotem pa za 2EUR party bus do ozore :S

booom | Gost | odg. 09.07.2011 @09:32 Prijavi neprimeren komentar

mene zanima ce bi kdo sou wikend varjanto od 5-7 avg od petka do konca, karta pride 80evrov.

http://ozorafestival.eu/2011/tickets/ticket-info/

Psy_Lady | Gost | odg. 16.07.2011 @20:25 Prijavi neprimeren komentar

tisti ki bi šli dejte me prosim kontaktirat na psychedelicgrooves@gmail.com sem iz mb

Psy_Lady | Gost | odg. 16.07.2011 @20:29 Prijavi neprimeren komentar

aja Ziga jaz sem bla lani pa je res blo zakon..in avto lahk pustis bliz sotora ker gres v bistvu not z avtom pa ga pac parknes kjer češ..ni tam vlomomv pa takih varjant... sam na oseebne stvari je treba pazit pa pac ne puscat u šotoru a ne..jaz mislim it za ceu teden...pa karto mislim kr tam kupt, ker je itak neomejeno število vstopnic

marnenator | Gost | odg. 03.08.2011 @22:29 Prijavi neprimeren komentar

jaz in še en prijatelj bi šla, če se da že jutri...rabiva pa prevoz

Nastja.b | Gost | odg. 03.05.2013 @23:03 Prijavi neprimeren komentar

Hejla...z kolegico premišljujeva da bi šle avgusta pač na ozoro... če zberemo    
še 6 ljudi iz slovenije, definitivno gremo... če ne, pa ne..ker je že karta sama po sebi draga, da bi šle pa same z autom, bi bli skupni stroški abnormalni... kdor je zainteresiran, naj piše na nasstja.b@gmail.com
p.s. a ve kdo morda,kolko je bla karta prejšnje leto? in glede na to da je 5 dnevni festival, se da dobit ustopnice tudi za npr.2 al 3 dni samo? 5 dni je mal prehuda haha

Vojko | Gost | odg. 21.07.2013 @12:12 Prijavi neprimeren komentar

Tudi mi bi sli.. premislujemo z avtodomom.. kje se da kupit karte?

L.p.

gost | Gost | odg. 25.07.2013 @15:17 Prijavi neprimeren komentar

Jst grem iz Lj z avtom, imam prostor se za eno, dve osebi.

Karte so danes se znizane na Hadra website, ali pa jih kupis ko prispes tja, ampak stanejo 15 eur vec.

Mislim da obstajajo tudi karte za samo zadnja 2 dni, ampak takrat uleti ful amaterjev in zato sta zadnja 2 dneva se najmanj avtenticna.

Malaika | Gost | odg. 25.07.2013 @17:40 Prijavi neprimeren komentar

Zivjo! Jaz bi bla zainteresirana za delitev stroškov prevoza....bi lahko napisal/a  svoj mail prosim? P.s. pa kdaj bi vi šli?  

gost | Gost | odg. 25.07.2013 @18:16 Prijavi neprimeren komentar

Hey, glede prevoza mi pisi na matija0110 afna gmail pika kom

marley one | Gost | odg. 16.05.2014 @17:37 Prijavi neprimeren komentar
nice! jst in frend upava da nimas ze vseh 6...   glede karte vikend baje80
letalec | Gost | odg. 16.07.2014 @09:36 Prijavi neprimeren komentar

Živjo!

Gre kdo letos gor? Ostal sem brez družbe pa bi blo lepš še s kom it. Lahko tudi jaz peljem. NP. 

See a!

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.