Popotniški forum

NUJNO - poceni lektoriranje

Dodan 18.09.11 @12:39:38
bla | Gost | odg. 18.09.2011 @12:39 Prijavi neprimeren komentar

Hej! Pocasi bom morala dati lektorirati diplomo in me zanima, če pozna kdo koga, ki je poceni? Sem študentka in žal nimam ogromno kesa za teh par strani..

HVALA

july | Gost | odg. 18.09.2011 @13:06 Prijavi neprimeren komentar

hej!

moja mami je profesorica slovenščine in lektorira za 1,5 eur/stran. če te zanima, mi javi na mail leonix2007@gmail.com

lp

bla | Gost | odg. 20.09.2011 @08:59 Prijavi neprimeren komentar

^^ Matic, sem pisala tvojem kolegu vceraj. Upam, da je videl mail.

Laura | Gost | odg. 28.09.2011 @12:42 Prijavi neprimeren komentar

Sem študentka slovenščine, tik pred diplomo. Če še vedno potrebuješ lektoriranje, tudi jaz računam 1evro na lektorsko stran (1500 znakov brez presledkov). Če te zanima, piši na bratina.laura@gmail.com

arisd | Gost | odg. 08.12.2011 @13:13 Prijavi neprimeren komentar

Ma na temo lektoriranja imaš tono zadev in ponudnikov na spletu. Ko sem jaz potreboval lektoriranje tudi mislim, da je stalo okoli 1,5 EUR na lektorsko stran.

Drugače pa njena spletna stran je www.lektoriranje.info <a href="http://www.lektoriranje.info">lektoriranje diplomskih nalog</a>.

Če to bo zanimalo si poglej - jaz sem bil z njenim lektoriranjem zelo zadovoljen.

sandra | Gost | odg. 30.10.2012 @12:47 Prijavi neprimeren komentar

Sem profesorica slovenščine in nudim ugodno in hitro lektoriranje diplom.

Več na lektoriranje-diplom.si

cenik  http://www.lektoriranje-diplom.si/Cenik.aspx

Pa uspešen zagovor! 

mojstudij.com | Gost | odg. 25.01.2013 @11:35 Prijavi neprimeren komentar

Pomoč pri pisanju, oblikovanju, diplome (diplomske naloge), magistrske naloge (magistrsko delo), seminarske naloge (seminarskih nalog), tehnično urejanje diplome (diplomske naloge), magistrske naloge (magistrsko delo), seminarske naloge (seminarskih nalog)

MojSTUDIJ.com - ŠTUDENTJE, DIPLOMANTI, PODJETNIKI, STARŠI-POZOR!!

Spletna stran www.MojSTUDIJ.com nudi pomoč rednim in izrednim študentom pri dokončanju študijskih obveznosti, prav tako pa nudi ugodno VEZAVO, KOPIRANJE in POMOČ (npr. pri seminarski-seminarska, diplomi-diplomska ali magistrski nalogi-magistrska naloga).

* Ali ste že zaključili z vsemi študijskimi obveznostmi?

* Ali imate le preprosto težave pri posameznem izpitu/predmetu?

* Ali zgolj potrebujete vrhunsko lekturo Vašega teksta?

* Morda le pomoč pri oblikovanju ali pri pripravi prezentacije?

* Ali Vam manjka le še zaključno diplomska naloga (ugodna vezava)?

* Ali zaradi predolgih delavnikov preprosto ne najdete časa za pripravo sklepnega študijskega dejanja-diplome?

* In ob vsem tem Vas še preganja čas, ker imate obilo obveznosti doma ali na delovnem mestu?

Ne skrbite, imamo rešitev!

MojSTUDIJ.com - Vrhunska pomoč in svetovanje pri študiju !!

Pomoč pri pisanju diplome, diplomske naloge, magistrske naloge. Tehnično urejanje diplome, diplomske naloge, magistrske naloge. Tehnična navodila za diplomo, diplomsko nalog, magistrsko nalogo. Dispozicija diplome, diplomske naloge, magistrske naloge. Pomoč pri diplomi, diplomski nalogi, magistrski nalogi. Pisanje in urejanje diplome, diplomske naloge, magistrske naloge. Urejanje besedil in diplome, diplomske naloge, magistrske naloge. Vsebinsko in tehnično urejanje diplome, diplomske naloge, magistrske naloge.

Kontakt:

info@mojstudij.com

http://www.mojstudij.com

Slovenistka | Gost | odg. 26.01.2013 @18:48 Prijavi neprimeren komentar

Popravek:

Več informacij na: lektoriranje87@gmail.com!

MojPrevod.si | Gost | odg. 07.02.2013 @09:04 Prijavi neprimeren komentar

MojPrevod.si

HITRO, UGODNO, KVALITETNO PREVAJANJE, LEKTORIRANJE IN TOLMAČENJE

(angleški, nemški, španski, italijanski, slovenski jezik)

HITRO, UGODNO, KVALITETNO PREVAJANJE IN SLOVENŠČINE V ANGLEŠČINO, IZ ANGLEŠČINE V SLOVENŠČINO, PREVAJANJE IZ SLOVENŠČINE V NEMŠČINO, PREVAJANJE IZ NEMŠČINE V SLOVENŠČINO, LEKTORIRANJE SLOVENSKIH BESEDIL, LEKTORIRANJE DIPLOM, LEKTORIRANJE MAGISTRSKE NALOGE, LEKTORIRANJE DOKTORSKE DISERTACIJE,TOLMAČENJE IZ SLOVENSKEGA V ANGLEŠKI JEZIK, TOLMAČENJE IZ SLOVENSKEGA V NEMŠKI JEZIK, TOLMAČENJE IZ NEMŠKEGA V SLOVENSKI JEZIK, TOLMAČENJE IZ ANGLEŠKEGA JETIKA V SLOVENSKI, TOLMAČENJE IZ ANGLEŠČINE V SLOVENŠČINO

Kvalitetno prevajanje, lektoriranje in tolmačenje na podlagi večletnih strokovnih izkušenj ter številnih referenc.

MojPREVOD.si nudi ugodno, hitro in kvalitetno prevajanje ter lektoriranje:

-          najrazličnejših besedil (strokovnih ali nestrokovnih);

-          povzetkov diplom, diplomskih seminarjev (bol.), magistrskih nalog, doktorskih disertacij;

-          celotnih znanstvenih člankov;

-          drugih študijskih besedil (za raziskovalne namene) – razne znanstvene publikacije ali besedila;

-          drugih splošnih besedil;

-          knjig;

-          spletnih strani;

-          vsebinski pregled prevodov povzetkov ali drugih besedil.

MojPREVOD.si prav tako nudi najem konferenčnih tolmačev za angleški, nemški in španski jezik za najrazličnejša področja. Možnost najema kabin za simultano tolmačenje.

----------------------------------------

Kontaktni podatki

Mag. phil. Barbara Bračko s.p.

E-mail: info@mojprevod.si

Gsm: 00386 (0)70 290 290

Web: www.mojprevod.si

Fb: http://www.facebook.com/pages/MojPREVOD/307108292733796

Forum: http://prevajanjeintolmacenje.mojforum.si/

Blog: http://prevajanjelektoriranjetolmacenjevsehvrstbesedil.blogspot.si/

MojPREVOD.si nudi ugodno, kvalitetno prevajanje, lektoriranje in tolmačenje. Prevajanje in lektoriranje poteka v različnih jezikih: prevajanje iz angleščine (angleškega jezika) v slovenski jezik, prevajanje iz slovenskega jezika v angleški jezik (angleščino), prevajanje iz nemškega jezika (nemščine) v slovenski jezik, prevajanje iz slovenskega jezika v nemški jezik (nemščino), prevajanje iz španskega (španščine) jezika v slovenski jezik, prevajanje iz slovenskega jezika v španščino (španski jezik, prevajanje iz italijanskega jezika (italijanščine) v slovenski jezik, prevajanje iz slovenskega jezika v italijanski jezik (italijanščino). Ugodno in hitro prevajanje poteka tudi v drugih jezik. Za podrobnejše informacije pošljite povpraševanje (info@mojprevod.si). Lektoriranje različnih besedil, ki so bila prevedena s strani profesionalnega prevajalca ali drugih splošnih prevedenih besedil. MojPREVOD.si nudi prevajanje povzetkov za diplome, diplomske seminarje (bol.), magistrske naloge, doktorske disertacije. Prevajanje celotnih znanstvenih člankov za študijske namene študentov, znanstvene, raziskovalne in študijske namene profesorjev ter študentov. Prevajanje drugih študijskih besedil (namenjenim za raziskovanje) – razne znanstvene publikacije ali besedila. Prevajanje drugih splošnih besedil. Prevajanje knjig. Prevajanje spletnih strani. Vsebinski pregled prevodov povzetkov ali drugih besedil. Lektoriranje besedil: slovenščina, angleščina, nemščina, italijanščina. MojPREVOD.si nudi prav tako tolmačenje: konferenčno tolmačenje (simultano, konsekutivno), komunikacijske situacije (konference, kongresi, pogovori, pogajanja), jeziki (tolmačenje v nemškem jeziku (nemščina), tolmačenje v angleškem jeziku (angleščina), tolmačenje v španskem jeziku (španščina), možnost najema opreme za simultano tolmačenje.

Lektoriranje2006 | Gost | odg. 24.11.2013 @19:38 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni,

nudim vam kakovostno in ugodno lektoriranje.

Pišite mi na: lektoriranje2006@gmail.com.

Lep pozdrav.

Mateja | Gost | odg. 01.12.2013 @14:55 Prijavi neprimeren komentar

Podjetje Lektoriranje in izobraževanje, Mateja Marin s. p. ima sicer kratko zgodovino, toda ustanovljeno je bilo na podlagi več kot petletne prakse lektoriranja in oblikovanja besedil ter nudenju pomoči pri pisanju le-teh. Poleg tega se ukvarjam tudi s pisanjem besedil in inštrukcijami slovenščine za osnovne in srednje šole. Kot mlada podjetnica sem si zadala cilj, da bom pomagala in svetovala študentom in dijakom pri pisanju diplomskih in seminarskih nalog ter z njimi sodelovala in jih pri tem tudi upoštevala in spoštovala. Zelo rada sodelujem tudi z revijami, založbami, časopisi in raznimi podjetji, ki potrebujejo lektorsko pomoč in pomoč pri pisanju raznih člankov in drugih besedil.

http://matejamarin.si/

lektura972 | Gost | odg. 13.03.2014 @09:31 Prijavi neprimeren komentar

Prof. slovenskega jezika hitro in ugodno lektoriram diplomske naloge in druge vrste besedil. Cena za lektoriranje diplomskih nalog znaša 1,20 evra (1500 znakov brez presledkov). Izdam vam tudi račun. Pišite na irena.zunko@gmail.com

Ostalo mojo ponudbo si lahko pogledate na http://www.lektoriranje-irena.si/

Lektorirane | Gost | odg. 14.05.2014 @09:33 Prijavi neprimeren komentar

Nudim ugodno lektoriranje diplomskih, magistrskih, doktorskih nalog in drugih vrst besedil.

Cena 1€/lektorsko stran.

Veš informacij na: lektoriranje87@gmail.com

Po potrebi priložim tudi potrdilo, da sem diplomirana slovenistka.

lektorica | Gost | odg. 26.08.2014 @13:19 Prijavi neprimeren komentar

Ugodno, hitro in strokovno lektoriram različna besedila. Več informacij na e-mail naslovu: lektoriranje.ana@gmail.com ali na https://www.facebook.com/profile.php?id=100007546335160. Lep pozdrav

Halid | Gost | odg. 26.08.2014 @14:21 Prijavi neprimeren komentar

Po ceni lektorirama za en stran=1evr.Imam dolgo letne iskušnje in vesejle do dela. Samo rasni pustite svoj kontakte. L.p., Halid Beslič

Petra | Gost | odg. 11.12.2014 @09:16 Prijavi neprimeren komentar

Nudimo strokovno lektoriranje, prevajanje v vse jezike in tehnično urejanje diplomskih, magistrskih in doktorskih nalog. Naše podjetje ima 8 letno tradicijo in usposobljen kader. Ob pripisu kod CLIP5 nudimo dodaten popust. Vse info na petra.roginic@eu-clip.si. Srečno!

Petra | Gost | odg. 11.12.2014 @09:16 Prijavi neprimeren komentar

Nudimo strokovno lektoriranje, prevajanje v vse jezike in tehnično urejanje diplomskih, magistrskih in doktorskih nalog. Naše podjetje ima 8 letno tradicijo in usposobljen kader. Ob pripisu kod CLIP5 nudimo dodaten popust. Vse info na petra.roginic@eu-clip.si. Srečno!

Ana | Gost | odg. 14.12.2014 @22:35 Prijavi neprimeren komentar

Petra, vi bi lektrorirali, v vašem sporočilu pa pravopisne napake. Le kako gre to skupaj?

Petra | Gost | odg. 17.12.2014 @09:36 Prijavi neprimeren komentar

Spoštovana Ana.

Vsi smo zmotljivi, lekturo pa opravlja stokoven kader, priložimo tudi potrdilo o lekturi in račun .

Nika | Gost | odg. 09.12.2015 @10:39 Prijavi neprimeren komentar

Jaz sem lektorirala pri digitpenu (www.digitpen.com). Bila sem zelo zadovoljna, plačala pa sem 1,4 e na stran. prevod povzetka mi je naredila brezplačno.

lp,

Nika

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.