Popotniški forum

dodatna prtljaga ryanair pred check inom

Dodan 19.10.11 @18:15:24
ula | Gost | odg. 19.10.2011 @18:15 Prijavi neprimeren komentar

hej!

zanima me kako je z prtljago, ce smo tri osebe rezervirale 2 prtljagi, zdaj bi rade dodale še eno. ker se nismo naredile check ina, me zanima če je možno rezervirati še eno brez doplačila stroškov spremembe rezervacije. in če veste koliko pride sprememba rezervacije.

hvala, lp

franci | Registriran uporabnik | odg. 19.10.2011 @20:13 Prijavi neprimeren komentar

Sprememba ne stane nič, ker se nič ne spreminja, ampak samo dokupuje.

Plača se pač po tarifi toliko kot stane oziroma ste že plačale.

Seveda se plača prtljaga za kompleten let in če ste kupile povratno karto, boste tudi za nazaj plačale prtljago.   

Pika | Gost | odg. 19.10.2011 @21:57 Prijavi neprimeren komentar

Na njihovi spletni strani lahko dodaš prtljago  ...manage my booking...add bags..., plačaš le ceno za prtljago brez stroškov spremembe št kosov prtlage.

Sd86 | Gost | odg. 14.11.2019 @21:55 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljeni, mene pa zanima, kako je s prtljago, če je check in bil že narejen in se je naknadno doplačala 10kg prtljaga. Nato sem šel pogledati boarding pass če je dodana prtljaga. Prtljage ni bilo dodane na stiskanem boarding passu. Kako bom na licu mesta dokazal da je bila druga prtljaga plačana.
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.