Popotniški forum

Zobozdravnik

Dodan 26.01.12 @11:02:34
Ana | Gost | odg. 26.01.2012 @11:02 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni!

Isem dobrega, prijaznega in neznega ( me je kr strah vseh svedrov) zobozdravnika, ki dela na koncesijo v Ljubljani. Lahko kdo koga priporoca?

Hvala!

tisa | Gost | odg. 26.01.2012 @11:22 Prijavi neprimeren komentar

Na kotnikovi je nek Klemen G. pravijo,da je dober samo čakalna doba 1-2 leti. Če znaš kej zmutit,ker eni znajo pa lahko tudi manj. Dela pa tudi privat.

Je mlad in zelo izkušen, ni tko k une stare kokaste zobarce k je meni kr groza taki it.

peteršilj | Gost | odg. 26.01.2012 @15:22 Prijavi neprimeren komentar

Gospodična jes ti priporočam privat. Je malce dražje sam je pa brezbolečin pa ni zoprn Pa tok so prjazni..Kovačič ordinacija. http://stomatoloska-ordinacija-dr-kovacic-rudi-jozica-in-andrej-estets.rumenestrani.com/si/podjetja/18961

oreo | Gost | odg. 27.01.2012 @00:39 Prijavi neprimeren komentar

a iščeš s koncesijo za študente ali odrasle?

pusti mail, pa ti odpišem.

btw vsak ima pravico do anestezije.

Ana | Gost | odg. 27.01.2012 @14:41 Prijavi neprimeren komentar

Iscem s koncesijo za odrasle, zal smo ze iz studentskih let lahko pa kar tu na forumu pises, ce imas kaksno info, mogoce bo se drugim koristilo. hvala!

Stella | Gost | odg. 27.01.2012 @17:40 Prijavi neprimeren komentar

http://www.informacija.net/za-zdravje-in-prosti-cas/naredite-nekaj-zase/zobozdravstvo/splosna-anestezija-v-sodobnem-zobozdravstvu/3379

ojdok | Gost | odg. 10.05.2012 @09:30 Prijavi neprimeren komentar

Dr. Kovačiča definitivno ne priporočam, imam slabe izkušnje z njim. Meni je slabo naredil, veliko zaračunal potem ko sem se pritožil se je pa nekaj sprenevedal (Dr. Andrej Kovačič)

AnjA | Gost | odg. 20.06.2012 @11:37 Prijavi neprimeren komentar

Živjo,

mogoče kdo pozna zobozdravnika dr. Jernej Leben v ZD Šiška, je v redu?

Manja | Gost | odg. 08.11.2012 @16:49 Prijavi neprimeren komentar

Dr. Lavtar na dunajski, nima koncesije, cene so zmerne, na vrsti si pa takoj. www.zobozdravstvolavtar.com

pacient | Gost | odg. 08.11.2012 @23:05 Prijavi neprimeren komentar

Gašparovič Boris  Murglje center, nima koncesija a je  super.

robi | Gost | odg. 14.11.2012 @09:20 Prijavi neprimeren komentar

odličen prof. dr. Aleksa Marković, Balkanska 10, Beograd. Pa tudi trikrat cenejši od naših

simon | Gost | odg. 07.01.2013 @21:11 Prijavi neprimeren komentar

Pred kratkim sm imel prvi obisk pri enem od zobozdravnikov u Lj, katastrofa na kvadrat - on menjal bi plombe kr tko, kao uprašljiva kvaliteta, pa tud material, itd (čeprav mi plombe že 10 let in več držijo in se čist nč ne krušijo), potem tud na veliko skritiziral zobe čes saj bojo zgnili, potem pa gre od vsakega do vsakega in je bil kr vsak uredu razen ena luknja (zelo zanimivo). Minilo me je, še preden se je sploh dobro začelo in niti malo nimam dobrega občutka.

Pač moram menjat zobozdravnika, ker nisem več študent, pa tudi živim u Lj, fajn bi blo da je na koncesijo, lahko pa tudi privat.  Čeprav sm bil šele prvič pri temu zobarju, ga že želim zamenjat. Torej še kakšnen predlog, priporočilo??? S kom ste zelo zadovoljni in s kom niste?

oas | Gost | odg. 07.01.2013 @22:32 Prijavi neprimeren komentar

Pojdi v Umag in okolico zobozravmikov kot jih ni pri nas.

še ljudje iz sveta zabave iz italije hodijo po teh krajih. Da o podjetnikih uspešnig iz italije sploh ne govorim iz milana itd. in še dlje

mihec | Gost | odg. 16.02.2013 @08:52 Prijavi neprimeren komentar

kaj pa zobozdravnica Ivana Gams? je bil že kdo pri njej? kakšne izkušnje imate? Priporočate?

TARA | Gost | odg. 09.07.2013 @12:57 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni!

Imam velik problem  z zobmi.Kamor pokličem moram čakat od 2 do 5 let,da me sploh pokličejo.Vem,da na koncesijo ne moreš dobiti koj zobarja samo pri 53 letih ne morem biti brez zob.Žal sva ostala oba z možem brez zaposlitve in si res ne morem privoščiti dati 10 tisoč evrov za zobe,kot mi je naračunal zobar na Gorenjskem in mi dejal če hočem kvalitetno živeti naj reskiram denar je rekel,da lahko na obroke.Žal si nisem upala odločiti v taki situaciji,ki jo sedaj imam.Sedaj pa sprašujem,kje je kakšen zobar z sprejemljivo ceno in da bi me sprejel.Hvala za pomoč.

za taro | Gost | odg. 09.07.2013 @20:15 Prijavi neprimeren komentar

Tara razmilji o tujini, Hrvaška ali Srbija, so odlični zobozdravniki (vem, da enega zelo hvalijo v Zagrebu, vendar ne vem zdajle imena), cena je pa za polovico nižja kot pri nas.

Kvaliteta (baje, na srečo še ne rabim teh uslug) pa primerljiva s slovenijo

lp

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.