Popotniški forum

Dentalni turizem

Dodan 07.04.12 @15:32:58
jaka | Gost | odg. 07.04.2012 @15:32 Prijavi neprimeren komentar

Je sel kdo v kaksno izmed bliznjih drzav si zrihtati zobe? Iscem kaksno moznost, sam bi raje sel kam kjer je kdo ieml dobre izkusnje.

Markxxx | Gost | odg. 07.04.2012 @16:15 Prijavi neprimeren komentar

moja sodelavka je sla v Bosno, Bijeljina, lahko mi tuki napises email, pa jo vprasam lahko za naslov in ti posljem na email.

Markxxx | Gost | odg. 07.04.2012 @16:30 Prijavi neprimeren komentar

moja sodelavka je sla v Bosno, Bijeljina, lahko mi tuki napises email, pa jo vprasam lahko za naslov in ti posljem na email.

kk | Gost | odg. 07.04.2012 @22:42 Prijavi neprimeren komentar

Jaz sem se na letalu enkrat pogovarjala z gospodom in je rekel, da si je delal implante na Irskem, ker so ful cenejši. Če se prav spomnim je dal za vse skupaj nekje 2000€ (vsaj 4 implati, če ne še več). Več se žal ne spomnim, je pa rekel, da je neprimerljivo ceneje kot Slo. ali Avstrija.

Dare | Gost | odg. 08.04.2012 @08:11 Prijavi neprimeren komentar

Jst hodim v Smile studio na Reko in sem zelo zadovoljen tako z prijaznostjo, kot z kvaliteto storitev glede na ceno.

buljo | Gost | odg. 08.04.2012 @10:00 Prijavi neprimeren komentar

večina itak gredo v hrvaško, malo naprej od ormoža, zobna ambulanta galekovič, poceni zelo

cyrone | Gost | odg. 12.04.2012 @18:44 Prijavi neprimeren komentar

v Vinici, blizu mejnega prehoda Zavrč, je vas Vinica.. imaš nekaj zobnih ordinacij, furajo dentalni turizem,..foter zadovoljen..vido registracije LJ, CE,, celo GO

http://galekovic.net/index_hr.html

http://poliklinika-galekovic.hr/kontakt.aspx

ana | Gost | odg. 17.07.2012 @18:12 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo!

Ko  že sprašujete kam kdo hodi!

Jaz sem se odločila,da grem svoje zobe popravljat na Hrvaško.

Sem starejša oseba in sem potrebovala kar nekaj obiskov,da sem si uredila nasmeh.

V Sloveniji sem na račun državnega zobozdravstva in nesramnosti in nesposobnosti moje zobozdravnice , ostala brez treh zob v vidnem polju in ,ko se mi je zlomil mostiček, sem bila eno leto brez vseh zob.

Takoj, ko sem prišla v ordinacijo INTRADENT , v Subičkih Toplicah, so mi takoj naredili zasilne zobe, nato pa še vse ostalo.

Cene lahko rečem, da so najmanj enkrat cenejše, kot pri nas, da o prijaznosti ne govorim.

TELEFONSKA:   385(0) 49 28 30 32

WWW.intradent.hr 

andy | Gost | odg. 17.07.2012 @22:24 Prijavi neprimeren komentar

No, ko pa vas bo kaj bolelo, se tudi odpeljite na Hrvaško in naj vam uredijo, ne vem zakaj potem polnite čakalnice slovenskih zobozdravnikov!!

dent | Gost | odg. 18.07.2012 @01:31 Prijavi neprimeren komentar

Definitivno Hrvaška! Veliko ceneje kot pri nas in zelo kvalitetno. Jim zaupam celo bolj kot našim zasebnikom, ki jim gre še samo za denar. Svetla izjema v SLO (vsaj kar se LJ tiče, so starejši strokovnjaki na stomi, saj je tam veliko prefesrojev in raziskovalev, ki jim je popravljanje zob hkrati izziv in imajo še vedno srce v Hipokratovem smislu). Ostalo je postalo vse fast-dent ... pardon "junk-dent". Hrvati Slovencem še posebno zelo radi popravljajo, saj jim delamo dober biznis in hkrati reklamo. To so priznali v marsikateri oddaji.

dent | Gost | odg. 18.07.2012 @01:33 Prijavi neprimeren komentar

... aja, pa ni jim treba pacientove pravice v obraz metat, da dobiš jebeno protibolečinsko ...

ana | Gost | odg. 20.07.2012 @15:54 Prijavi neprimeren komentar

lahko povem, da ko sem zaprosila svojo zobozdravnico v Sloveniji, za protibolečinske tablete, mi je le ta zabrusila, da naj grem kar do svojega zdravnika, ker pri njih ni v navadi, da bi dajali tablete ali karkoli proti bolečinam.

Lahko povem tudi to, da mi je dr. Ahmetović, tako z občutkom popravljal zobe, da me ni popolnoma nič bolelo, tudi , ko je inekcija popustila.

facebook | Gost | odg. 21.07.2012 @21:49 Prijavi neprimeren komentar

Vinica ni estetsko zobozdravstvo, je ful poceni, ampak imajo krone kot skdoelice za kavo. Moj znanec je šel gor na movie smile, pa se je vrnil s klavirkami-dobesedno take zobe, velike, enake, živo bele, debele, s temnim robom. skratka čist down.

Jaz hodim v Zagreb, samo to ni dentalni turizem, ampak moderna privat ordinacija s specialsiti in zelo ugodna. Dental Art Studio, Nenad Klasić. Res vrhunske storitve in krasen, nežen zobar.

lado | Gost | odg. 29.07.2012 @21:39 Prijavi neprimeren komentar

kar se Vinice tiče: to je za kmetavzarje. operacijska na lj. veterini je prava premiera proti njihovi. pa iz slovencev se delajo norca, ker jim pravijo janezi

maya | Gost | odg. 07.12.2012 @03:20 Prijavi neprimeren komentar

Ce vam Beograd ni dalec, vsekakor priporocam:

http://www.dentalstudio-hristic.com/kontakt-slo.html

ze vrsto let v zobni praksi, delal je tudi v Sloveniji, izjemen strokovnjak!

Mirjana | Gost | odg. 20.04.2013 @14:10 Prijavi neprimeren komentar

lep pozdrav jst bi šla s kolegico konec aprila iz ljubljane v bijeljino .a se da zmenit in koliko je cena

Dr Rakic | Gost | odg. 20.04.2013 @23:26 Prijavi neprimeren komentar

Jaz sem dr Rakic specijalist stomatoloske protetike iz Novega Sada V Srbiji.Ndim vam kvalitetne usluge v mojem dentalem centru  hitro in ugodno,Kontaktirajte me na stev. 00381 63 508 004.

dusan | Gost | odg. 20.04.2013 @23:37 Prijavi neprimeren komentar

Jas vam preporocam www.dr-rakic.com.Pred 12.leti sem naredil zobe pri njih in nimam do danes vec problemov z zobmi.Vse vam organizirajo oni prevoz, namestitev.Govorijo Slovensko in v nekaj dneh imate lepe zobe.

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.