Popotniški forum

Selitev v Kanado

Dodan 26.05.12 @01:11:10
Aljaz | Gost | odg. 08.08.2012 @17:49 Prijavi neprimeren komentar

Se opravičujem za pozen odgovor:

moj mail je aljazko@gmail.com

Lep pozdrav! 

SloCanTeam | Gost | odg. 11.08.2012 @10:29 Prijavi neprimeren komentar

PRENOVLJENA SPLETNA STRAN TER FORUM!

Canada...moj novi dom!

http://canada-slo.webs.com/

Vse o migraciji v Kanado, Slovenski zdomci v Kanadi, Forum, Iskana dela ter nacini migracije v Kanado, itd.

Na strani "Video Posnetki - News" so migracijski nacini v hrvascini kako v kanado, kako izpolniti obrazce in se vec!

Na strani "Linki z Informacijami"- so vse osnovne informacije o kanadi, slovenska drustva, slovenska banka, nepremicnine, vozila, stanovanja v najem in se vec!

Z klikom na Slovensko zastavo (na desni strani spletne strani) - vas popelje na FORUM kjer so vse stare ter nove-aktualne novice in lahko odprete svojo temo.

Vse nove-bodoce clane obvescamo ter priporocamo da se registrirajo na spletni strani Canada moj..novi dom kakor tudi na forumu - zaceli bomo posiljat elektronko posto z zadnji novicami!

Zaradi ogromnega povrasevanja glede migracije v kanado ter prejemanje elektronske poste je nemogoce odgovoriti vsakemu posamezniku na cisto enostavna vsakodnevna vprasanja katera se ze nahajajo na forumu. Prosimo ce lahko preden posljete elektronsko posto prvo sami pobrskate po odgovorih na forumu ali pa odprete svojo temo. Z veseljem vam bomo odgovorili na vasa vprasanja!

Za vse ostale resne kandidate kateri si zelite migrirati v Kanado pa prosimo da posljete CV - Resume ter vam bomo odgovorili in svetovali pri najboljsem nacinu migracije v kanado.

Hvala za razumevanje!

SloCanTeam

trdoDelo | Gost | odg. 23.12.2013 @15:45 Prijavi neprimeren komentar

pozdravljen Aljaz..prosilk bi za kakšen tvoj kontakt..V naprej se lepo zahvaljujem

Kiki | Gost | odg. 21.09.2014 @08:13 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo Aljazko,

Sprašujem a si še vedno v Canadi,

jaz živim v Torontu pa se lahko dobiva na kaksnem drinku!!

lp

kki

Enis23 | Gost | odg. 23.05.2021 @11:37 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljena Kiki in Aljaž. Jaz bi pa sam nekaj vaju oba uprasal. Sem 18 let voznik teskih tovornjakov 40T in več izredni prevozi. Rojen v Sloveniji delam pa v Belgiji 4 leta. Opažam da obstajajo tudi agencije ki pomagajo ti priti in najti delo v Canadi. Drugi pravijo da vzemem samo turistično vizo in da grem gor,in da ko sem v Canadi si tam iščem službo osebno, Sem 40 let star in veliko izkušenj z tovornjakom.kaj bi bilo v mojem primeru najbolje narediti. Vaju pa zato sprašujem ker vidva vesta najbolj. Ker sta že goraj. Lp.
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.