Popotniški forum

BOB - ponudnik mobilne telefonije

Dodan 24.08.12 @00:00:26
jfk | Gost | odg. 24.08.2012 @00:00 Prijavi neprimeren komentar

Kakšne izkušnje imate s bobom? Že nekaj časa se odločam, ko so imeli akcijo 1000 minut in 1000 sms za 9,90€ sem želel vendar sem bil prepozen.

Ali so OK, kakšen je signal, imajo kakšne skrite trike pri tem ponudniku???

LP

jansi | Gost | odg. 24.08.2012 @09:52 Prijavi neprimeren komentar

Jaz sem par mescev pri njih in je vse ok. Sicer nimam tega paketa za 1000 minut, ampak normalno naročnino (ki je 0&euro. Povprečni mesečni račun je bil prej pri mobitelu 15€, zdaj 3€ ))) (ampak ne govorim dosti kar se lahko sklepa po ceni)...

Tudi v tujini sem bil (po EU in S Amerika) in dela brez problema, tudi cena gostovanj je ugodnejša od mobitela.

Ker ima signal od simobila tudi v slo ni problema s signalom. Predvidevam, da je pokritost identična, nisem pa šel s kakšnim simobilovcem testirat :P. Je pa par problemov v obmejnih krajih, ko me vrže na tuje operaterje. Ampak spet, verjetno so to isti problemi kot od simobila-prej sem bil na mobitelu.

Skratka, jaz sem ful zadovoljen

katja | Gost | odg. 27.08.2012 @20:41 Prijavi neprimeren komentar

Lp!

Jaz sem pri njih zdajle en mesec in mi je kul. Prejšnji mesec račun od simobila 92eur!!! (je res, da je bil prenos podatkov 35eur+15tujina, pa vseeno katastrofa), bob: 9.90eur. pokrito je čist ok, mene še ni ven vrglo. Edino vsi se čudijo kaj jih to z neke čudne cifre kličem

definitivno priporočam

nina | Gost | odg. 27.08.2012 @20:54 Prijavi neprimeren komentar

in kaj je pol najbolj ugodna akcija z bobom..?

ker zgleda tiste za 9 evrov ni vec...

a stare st. a se ne da obdrzat

Bojan | Gost | odg. 28.08.2012 @07:35 Prijavi neprimeren komentar

Staro številko se da obdržat, samo par dni traja, da jo prenesejo

SD | Gost | odg. 29.08.2012 @12:02 Prijavi neprimeren komentar

..podn.....storitev tehnično ni noben problem, problem je v njihovem osebju, klicnem centru.

Jaz sem imel paket big bob (1000min + 1000SMS) pa so mi poleg mesečne naročnine vedno obračunali še tekočo porabo (vse min in SMS-je posebaj)...ni bil velik znesek, pa vseeno. Za reklamacije so dosegljivi le na 090, tako, da sem več porabil za klice na to št, kot za lastne pogovore, odgovor pa je bil vedno enak: "po njihovi evidenci je vse obračunano v skladu s pogodbo". Položnic tako nisem plačal, vse skupaj se je vleklo 3 mesece, so mi izklopili "telefon", v tem času so mi ukradli telefon in sem potreboval novo SIM kartico (da sem dobil nazaj staro št.). Pogoj za izdajo je bil, da plačam zaostale obveznosti (kar sem). Po več kot treh mesecih, so mi odgovorili na mail, da rešujejo mojo pritožbo in mi pred tednom poslali mail, da imam prav, ta mi izdali dobropis za preplačila.

Probleme sem imel že pri vključitvi v paket, kjer so me po telefonu prepičevali, da moje geslo ni pravilno (za vklop jim moraš povedati svoje geslo,ki si ga določiš pri aktiviranji SIM kartice). Če nekaj dni, so me poklicali in se mi zopet opravičevali, da je moje geslo pravilno in da je "zatajila tehnika". Kot rečeno, za vse brezveze klice na 090 sem porabil več kot za pogovore.

...srečen uporabnik Tušmobila (so far

jaka | Gost | odg. 30.08.2012 @10:37 Prijavi neprimeren komentar

TO, da je tehnična pomoč 1 EUR na minuto je res oderuško in nesramno in. če imaš probleme konec koncev drago.

SD | Gost | odg. 30.08.2012 @10:58 Prijavi neprimeren komentar

mal "podlo" je to, da sami ustvarjajo probleme oz vsako stvar zapletejo in če hočeš kar rešiti jih moraš klicati (umazana igra kako kompenzirati nizke osnovne cene).

black_sun | Gost | odg. 02.03.2013 @01:16 Prijavi neprimeren komentar

Ja porodne težave kot povsod. Kar se tiče podpore je res malo oderuško 1€/min, ampak v končni fazi je to en klic. Tudi če jih je 10, ne preseže stroškov pri drugih operaterjih. Poleg tega pa je info@bob.si zastonj!

sim | Gost | odg. 02.03.2013 @08:29 Prijavi neprimeren komentar

Fantje ne ga srat!!!!!!!!!

Imajo tudi brezplačno številko 080/680-680,tudi na tej številki vam priskočijo na pomoč,verjemite sem jo v začetku uporabljal.

Imam paket 1000-1000,tako da sem končno zadovoljen,jih ne porabim,plačam pa 10€,le klici iz tujine pridejo naknadno(pri meni iz hrvaške,kakšen evro ali dva),vendar se da stvar rešit tako ,da kupiš na hrvaškem sim kartico(trenutno je najbolj ugodno-paket tomato),daš prijateljem to številko in če te rabijo naj pokličejo na hr .številko,drugače pa ne dviguj telefona,če pa kličeš iz hr v slo pa je ceneje ,da kličeš iz hr številke.Kdor te rabi te bo že poklical!!!

evie | Gost | odg. 19.03.2013 @00:26 Prijavi neprimeren komentar

ziujo

mene pa zanima kolko casa po tistm ko aktiviras  racun na netu in posles pogodbo po posti kedi ti pol vkljucijo ta paket big bob? ce mogoce kdo ve.

hvala in lp.

evie | Gost | odg. 19.03.2013 @00:26 Prijavi neprimeren komentar

ziujo

mene pa zanima kolko casa po tistm ko aktiviras  racun na netu in posles pogodbo po posti kedi ti pol vkljucijo ta paket big bob? ce mogoce kdo ve.

hvala in lp.

eva | Gost | odg. 19.03.2013 @00:28 Prijavi neprimeren komentar

hej men pa zanima ce mejbi kdo ve kedi ti vlkucijo ta big bob paket ko aktiviras in posles pogovdbo .js sm oboje pa se niam vkljuceno!:/

hvala in lp

nika | Gost | odg. 19.03.2013 @21:17 Prijavi neprimeren komentar

Meni so super. Imam paket za 6,9e - 200 min in 200 sms, čisto dovolj za moje potrebe, mogoče celo preveč in bom v kolikor, da se mi ne bo splačalo, šla na paker 4 cente po porabi.

Tudi na 080 brezplačno št. so dosegljivi in prijazni, pa tudi zelo ažurni, če se jim pošlje mail. Nisem pa imela nobenih težav.

Zadovoljna sem, ker so daleč najcenejši od ostalih, ki imajo zelo navite cene.

trs | Gost | odg. 19.03.2013 @23:36 Prijavi neprimeren komentar

Ja, taraja nekaj dni, da ti vklopijo oziroma pošljejo kodo (al kako že gre, sem mal pozabu). Ampak če se prav spomnem, lohk računač vsaj kak teden, če ne 10 dni. Tm-tm.

Drgač pa, ja, jz sm tu ful zadovoljen. 10 € za 1000/1000. Tujina je pa res ful draga, ampak to je itak pri vseh operaterjih, tak da me niti ne moti.

MR. PETER LILLY | Gost | odg. 06.04.2013 @14:21 Prijavi neprimeren komentar

Kako mislite, da o finančni pomoči prikazana v stiski za čas posojila, razmišljate o začetni svoje poslovanje, ste v dolgovih To je vaša priložnost, da doseže svoje želje, ker smo dal ven posojilo osebno, poslovno kreditov in posojil , kot tudi vse vrste posojil pri 3% obrestni meri za nas kontaktirajte po e-pošti {paydayloanfirm2@gmail.com}
Kreditojemalec informacije:
Znesek kredita:
Polno ime posojilojemalca:
Kreditojemalec Kontakt Naslov:
Država in država:
mesto:
Državljanstvo:
Dolžniško financiranje:
Posojilo Trajanje:
Zakonski stan:
Spol:
Mesečni dohodek:
Kontaktne številke:
Poštna številka:
MR. PETER LILLY posojilodajalec ponudba s strastjo.
E-pošta: paydayloanfirm2@gmail.com

kr en | Gost | odg. 13.05.2013 @18:21 Prijavi neprimeren komentar

Kako naročiš paket big bob prek spleta? A mi lahko eden da naslov spletne strani?

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.