Popotniški forum

BOB - ponudnik mobilne telefonije

Dodan 24.08.12 @00:00:26
glemb | Gost | odg. 27.05.2013 @17:27 Prijavi neprimeren komentar

Jaz čakam že en mesec, da mi uredijo big bob s prenosom številke. Imam se za trdoživo, ampak po moje te znajo tudi zlomiti. Moja začetna izkušnja je grozljivo slaba. Dvakrat so se jim izbrisali vsi podatki ob prijavi, dvakrat so mi poslali dokument na napačen naslov in ko je nekako prišel po vseh urgencah, je bil brez obljubljenega zahtevka za prenos številke. Potem pa nobena šifra, ki so mi jo poslali, ni delovala, da bi si to uredila sama prek spleta, ha, ha, ha ....Tako da ... račun imam aktiviran 15 dni, klicala nisem nikogar niti enkrat, ker toliko doslej traja prenos številke z vsemi možnimi zapleti. Menda enkrat ta teden spet poskušajo poslati pošto , končno s pravim dokumentom.

Aha, in danes sem dobila obvestilo, da bom kmalu prejela račun in da bo nekoliko višji ... pa kdo lahko to verjame.

Take katastorofe pač v tem svetu komunikacij ne pričakuješ več. In ko jih kličem, mi še povejo, da moram stvari urejati na plačniški številki 090 in ne 080, ki je namenjena sklenitvi.

Upam, da se prebijem skozi in imam potem mir.

Sicer pa je začetek Boba le za ljudi z močnimi živci in ogromno potrpežljivosti.

glemb | Gost | odg. 28.05.2013 @16:33 Prijavi neprimeren komentar

Ha, ha, sploh še ni konec z mojo BOB katastrofo. Danes naj bi prišel dokument za prenos telefonske številke. In so mi ga prinesli na pravi naslov. Bravo. Vendar mi ga niso hoteli izročiti, ker je bila oseba napisana znotraj ovojnice, na listu za prenos tel. št. moj delodajalec, ker mora seveda on podpsati, da dovoli prenos. tako da so bili pripravljeni izročiti le njemu.

In so odnesli nazaj.

Pa sem spet klicala. Mi bodo menda poslali še enkrat, konec tedna.

Opozorila sem jih, da tudi imena delodajalca niso zapisali pravilno. Zadeli so ime, priimek je pa čisto drugi. 

Ampak, pravijo, tega že ne morejo več spreminjati, ker bo predlogo trajalo.

MIslim, da bom res prej dobila račun, kot enkrat samkrat klicala s tega telefona.

Tina | Gost | odg. 24.06.2013 @09:24 Prijavi neprimeren komentar

Ja tudi jaz se strinjam, vse dokler nisem zamudila z eno položžnico je bil zame BOB super zadeva, čim pa se enkrat nekaj zaplete, potem oni pomoje prav nalašč zapletajo zadeve, da se jih čim večkrat po nepotrebnem pokliče, saj ti tako nič ne pomagajo na tej 090 ŠTEVILKI.Jaz mislim, da oni na ta način služijo in, da je to vse namerno.

Jaz sem namreč predolgo časa zamujala z eno položnico in zdaj čakam že več kot en teden da bi me nazaj priklopili. Izgleda, da bom morala počakati par mesecev ali pa se močno razburiti. Bila sem že na simobilu kjer so edino lahko poslali moj odrezek po faxu na BOBovo poslovalnico, potem naj bi počakala 3 dni, haha pa še kaj! Po treh dnevih pričakovanja pokličem še na bob 090 št., kjer jih komaj uspem dobiti in potem mi na dolgo in široko razložijo, da sem jim dolžna poslati pisno prošnjo z ročnim podpisom, da želim ponovni priklop. In to sem storila, zdaj pa čakam na odgovor že več kot en teden in še niso odpisali... IMA KDO TAKŠNE IZKUŠNJE MORDA? IN KOLIKO ČASA JE TRAJALO, DA SO VAS PRIKLOPILI NAZAJ?

Tina | Gost | odg. 24.06.2013 @09:24 Prijavi neprimeren komentar

Ja tudi jaz se strinjam, vse dokler nisem zamudila z eno položžnico je bil zame BOB super zadeva, čim pa se enkrat nekaj zaplete, potem oni pomoje prav nalašč zapletajo zadeve, da se jih čim večkrat po nepotrebnem pokliče, saj ti tako nič ne pomagajo na tej 090 ŠTEVILKI.Jaz mislim, da oni na ta način služijo in, da je to vse namerno.

Jaz sem namreč predolgo časa zamujala z eno položnico in zdaj čakam že več kot en teden da bi me nazaj priklopili. Izgleda, da bom morala počakati par mesecev ali pa se močno razburiti. Bila sem že na simobilu kjer so edino lahko poslali moj odrezek po faxu na BOBovo poslovalnico, potem naj bi počakala 3 dni, haha pa še kaj! Po treh dnevih pričakovanja pokličem še na bob 090 št., kjer jih komaj uspem dobiti in potem mi na dolgo in široko razložijo, da sem jim dolžna poslati pisno prošnjo z ročnim podpisom, da želim ponovni priklop. In to sem storila, zdaj pa čakam na odgovor že več kot en teden in še niso odpisali... IMA KDO TAKŠNE IZKUŠNJE MORDA? IN KOLIKO ČASA JE TRAJALO, DA SO VAS PRIKLOPILI NAZAJ?

Renata | Gost | odg. 25.06.2013 @01:15 Prijavi neprimeren komentar

Jaz! Kar nekaj časa sem bila v tujini in se nisem spomnila plačati BOB položnice. Mogoče dveh; za vsega skupaj slabih 5 €. Prej sem bila na Simobilu in so me vedno obvestili, če sem zamujala. No v glavnem ... po poslanem potrdilu o plačilu na njihov mail je trajalo dober teden, da so me prikopli. So pa potem sledili še stroški odklopa, priklopa; mislim, da okrog 20€. >.<

kasian | Gost | odg. 24.07.2013 @12:38 Prijavi neprimeren komentar

Koristim bob že več kot dva meseca. Signal je boljši kot Mobitelov, pokritost Simobila ustreza tudi bobu. Imam problema z MMS , nikakor se mi ne aktivira, še gdo z tako težavo?

gendo | Gost | odg. 24.07.2013 @19:20 Prijavi neprimeren komentar

Jz imam drugačne izkušnje z BOB-om. Tudi mene so že večkrat odklopili zaradi neplačila, ampak vedno so me priklopilinazaj po cca 4 dneh. Če sem poslal kopijo plačane položnice po mejlu, pa še prej (razen če je vikend vmes, ker takrat očitno ne delajo na izterjavah). To, da moraš poslati pisno prošnjo, pa slišim prvič. Mene so vedno avtomatsko priklopili nazaj. In celoten strošek priklopa ni bil 20 €, ampak okoli 10 € (mislim, da je bilo 12 €, če sem natančen). Jz nimam nekih problemov z njimi.

katja | Gost | odg. 04.08.2013 @19:11 Prijavi neprimeren komentar

jaz sem pri bobu cca. pol leta in mi je kul. Sem sicer imela enkrat težavo, da ljudje cca. 2 tedna niso dobili mojih sms sporocil (in obratno), vendar so se težave rešile. Račun imam pa za cca. 20 eur manjši kot prej s simobilom.

tina | Gost | odg. 12.12.2013 @09:58 Prijavi neprimeren komentar

Mene pa zanima,kako je s MMS-i,al je to šteto kot SMS-i,ali zaračunavajo posebaj. Se pravi 2014 minut,2014 SMS in MMS = 11.99€. Ker v ponudbi ni nobene omembe MMS-jev.

Valdi | Gost | odg. 29.01.2014 @20:56 Prijavi neprimeren komentar

Imam slabo izkušnjo z Bobom, in sicer:

Imam sklenjena 3 naročniška razmerja. Za en mesec sem spregledal račun za eno razmerje, ker je za ostali razmerji znašal račun 0€ (obdobje 25.9.2013-24.10.2013).

Vmes pa sem plačal vse račune za naslednji dve obdobji, za tem pa so izvedli odklop številke za neplačan račun. Brez kakršnegakoli opomina ali opozorila.

Ko sem dejansko ugotovil vzrok za nedelovanje številke (opravljati nisem mogel odhodnih klicev, prejemal sem pa jih lahko), so mi po posredovanju izvedli priklop.

Vmes pa sem tratil čas s kontroliranjem vseh nastavitev na telefonu, na portalu moj bob...

Sedaj pa sem prejel račun, kjer so mi zaračunali odklop in priklop v vrednosti nekje 20€.

Zanima me, ali je za vse to pravna podlaga?

Hvala in lp.

mpeternelj | Gost | odg. 06.02.2014 @13:52 Prijavi neprimeren komentar

Ima kdo še kakšne novejše izkušnje z BOB-om, ko mi poteče naročnina pri simobilu imam namen presedlati h bobu.

uporabnik | Gost | odg. 21.06.2014 @17:07 Prijavi neprimeren komentar

Ti sam pajt na bob, je najcenejši, pokritost je dobra, po novem je pa tudi številka centra za pomoč naročnikom brezplačna...

bobek | Gost | odg. 21.06.2014 @18:22 Prijavi neprimeren komentar

Imam bob paket za 9.90€ na mesec...vse deluje kot pri mobitelu,nobenih težav.

bobito | Gost | odg. 22.06.2014 @12:50 Prijavi neprimeren komentar

a pol je treba mobitel tožit, k nas je za jajca vleku 20 let?

PRINC | Gost | odg. 30.04.2015 @16:36 Prijavi neprimeren komentar

BODITE PREVIDNI PRI NAROČANJU.

KAJ ZA VAS POMENI BRUTALNI BOB?(ZA 11,90&euroZAKUPIŠ BRUTALNI BOB:

1000 MINUT KLICEV V VSA SLOVENSKA OMREŽJA

1000 SMS SPOROČIL

1000 MB-1GB PRENOSA PODATKOV V SLOVENIJI.

ČE IMASTE ISKUŠNJE PRI PLAČILU TEGA PAKETA MI PROSIM ODGOVORITE

hobiii | Gost | odg. 30.04.2015 @20:05 Prijavi neprimeren komentar

Jaz sem od januarja na BOB-u, vse ok deluje, pokritost, prenos podatkov, cena 11,90 eur.

PRINC | Gost | odg. 01.05.2015 @08:40 Prijavi neprimeren komentar

hobili

moja slaba izkušnja je je v tem da sem daleč pod limitom "brutalni bob" za 13minut klica va bob,181minut klica v druga  mobilna omr.181 minut,29 sms sporočil in 332,81 mb prenosa.in tukaj so nabrali za 17,90 € na računu.

kaj menite???

PRINC | Gost | odg. 01.05.2015 @08:45 Prijavi neprimeren komentar

hobili

moja slaba izkušnja je je v tem da sem daleč pod limitom "brutalni bob" za 13minut klica va bob,181minut klica v druga  mobilna omr.181 minut,29 sms sporočil in 332,81 mb prenosa.in tukaj so nabrali za 17,90 € na računu.

kaj menite???

Bobko | Gost | odg. 02.05.2015 @13:46 Prijavi neprimeren komentar

saj je BOB tako ali tako v lasti simobila, kaj vam ni jasno.

meta | Gost | odg. 10.06.2015 @14:14 Prijavi neprimeren komentar

Jaz imam slabo izkušnjo, ko sem na Hrvaškem izgubila telefon. Najprej so mi zaračunali blokado kartice (15&euro - to se mi je zdelo zelo nesramno, ker si  v situaciji, ko že tako in tako ne moreš nič in sorejmeš pogoj.

Nato so hoteli še 7€ za deblokado in 11€ za novo kartico - tako, da ena taka izkušnja pa si na istem kot pri ostalih operaterjih.

Vem, da je to Simobil - a pri drugih npr. t-2, ki je mobitelov vsaj ne plačaš blodake, oz. imajo celo možnost 24 urnega blokiranja, kar je super če vmes akrtico najdeš.

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.