Popotniški forum

BOB - ponudnik mobilne telefonije

Dodan 24.08.12 @00:00:26
Dom | Gost | odg. 29.10.2015 @18:55 Prijavi neprimeren komentar

Jaz sem bil pri bob in eno leto je bilo vse ok pol pa sem naruču telefon preko spleta in so mi poslali pokvarjen telefon v 3 dneh sem odstopil iz pogde in danes smo 29.10.2015 in mi niso vrnili dnarja zdaj študiram v privatno tožbo dolžni so mi od 17.2.2015 ZDAJ SEM NA SPARU JE CENEJŠI IN BOLJŠI

nekdo | Gost | odg. 29.10.2015 @20:55 Prijavi neprimeren komentar

Dve besedi! Sparmobil! Cenej in brez vezave. Nimas kaj razmisljati. Mene moti, ker sem med 3 mesecno odsotnostjo za BOB paket placal 50 EUR.  Zacasna prekinitev pa bi bila tudi izredno draga. Pr Sparmobilu enostavno prenehas uporabljati in je to to. Sploh ni kaj za razmisljati, sem pa sele prekinil BOB paket in se nimam dovolj izkusnej s Sparmobilom. Lahko pa recem, da mi je pr BOB paketu obcasno prekinjalo pogovore (domnevam, da je prioriteta v omrezju nizja od prioritete obicajnih Simobilovih uporabnikov). Torej BOB je mrtev, long live Sparmobil! (do naslednej najbolj ugodne opcije)

Laryka | Gost | odg. 30.10.2015 @21:34 Prijavi neprimeren komentar

Že vsaj 3 leta na BOB-u. Paket 4 cente (ne vem ali ga sploh še ponujajo). Prej imela pri Simobilu mesečni zakup za 20 €, tu položnica še ni prišla preko 5 €. Enkrat sem pozabila plačati račun in so me preko sms-a obvestili da ga naj plačam v roku 14 dni, drugače mi bodo odklopili. Sem plačala v roku ki so ga navedli in ni bilo nobenih težav. Tudi z omrežjem še nisem imela težav, niti v tujini ne pa dosti potujem. Res pa je da mms-ov nekak ne morem odpirat, ampak mislim da mi je preko prenosa podatkov celo to šlo (se ne spomnim več natančno, ker jih redko dobim).

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.