Popotniški forum

Iščemo delavce za Avstrijo

Dodan 19.09.12 @11:27:37
Eva | Gost | odg. 19.09.2012 @11:27 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni,

trenutno iščemo večje število vodovodnih inštalaterjev, avtoličarje, dimnikarje, krovce, kleparje...

sobarice, natakarje, kuharje, snažilke...

za podrobnejše informacije me kontaktirajte naq tel. 040/416111

Jožko | Gost | odg. 23.09.2012 @20:03 Prijavi neprimeren komentar

KJE? urna postavka, izkušene delavce ali vajence... dajte  malo več informacij prosim!

Eva | Gost | odg. 24.09.2012 @08:42 Prijavi neprimeren komentar

pozdravljeni,

delovna mesta so po celotni Avstriji, odvisno do kod ste pripravljeni iti...iščemo kvalificirane delavce in priučene...za podrobnejše informacije me prosim kontaktirajte po tel.

siguren | Gost | odg. 24.09.2012 @12:10 Prijavi neprimeren komentar

To je agencija kot vsaka druga čakaš in čakaš, da se ti bo bok usmilil pod milom nebon nič kaj psebnega niso. 

Sibila | Gost | odg. 24.09.2012 @12:21 Prijavi neprimeren komentar

Res smo agencija...takšna kot vse ostale? Ne bi rekla...če niste prijavljeni...potem ne morete sodit...

Vsekakor si prizadevamo, da naše kandidate čimprej zaposlimo ))

Bojan | Gost | odg. 24.09.2012 @14:22 Prijavi neprimeren komentar

Jaz sem tudi probal dobit delo v tujini a vse zaman. Na portalu so navedena prosta delovna mesta, ko pa se ti pojaviš da rad začel delat v tujini in ti rečejo bomo našli pa se jaz sprašujem kako našli če pa so že objaljena mesta kamor lahko pričneš delat in sem ugotovil da je obvezno potrebno znanje nemškega jezika ki pa ni povsod nujno.

http://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&sqi=2&ved=0CB0QFjAA&url=http%3A%2F%2Fdelovtujini.info%2F&ei=N01gULP_O5HSsgaA4IG4DA&usg=AFQjCNH814Yg4zW0sPewu1C8LNO_7-wjvw&sig2=kHsh61mrR-Ai3qq_zVFMEg 

ker če bi jaz znal nemško bi sam si lahko najdel službo v avstriji torej če ne znaš neprideš v poštem njim pa je težko te zavrniti samo to je to 

Sibila | Gost | odg. 24.09.2012 @15:19 Prijavi neprimeren komentar

z znanjem nemškega jezika je pač tako...nekateri delodajalci ga zahtevajo...nekateri imajo zaposlene Slovence že v firmi...ali pa iščejo več delavcev naenkrat...takrat lahko kombiniramo z nekom ki pa nemščino dobro obvlada...žal pa traja običajno malo dalje...

lp, Sibila

alex | Gost | odg. 04.10.2012 @11:28 Prijavi neprimeren komentar

mene zanima a je kje kakšno delo sobarice  od leibnitze do Graza in kak je postopek.Nemško ravno ne govorim neki pa razumem...Hvala

Robi | Gost | odg. 04.10.2012 @23:18 Prijavi neprimeren komentar

Ma kakšna agencija te lepo prosim če boš iskal delo prekonjih boš prišel prej z leti v pokoj kot da bi začel delat preko nji jaz sem se prijavil že šestim agencijam in je minilo dobrih pet mesecev in še do dan danes se nisem zaposlil. prvo kot prvo če agencija nima ta hip prostega delavnega mesta potem ga ne bo imala nikoli. Kako živijo te agencije brez da ne najdejo delovno mesto nevem.....

milenka | Gost | odg. 16.10.2012 @15:29 Prijavi neprimeren komentar

jaz bi rada delala v avtopralnici ali rabijo kje kakšnega.

osebno | Gost | odg. 16.10.2012 @15:49 Prijavi neprimeren komentar

Gospa tukaj čisto navrhu oglasa je agencija, ki ti "pomaga" poiskati delo vendar nestijte si veliko obetat iz srani agencije, še posebej ne , če ne znate Nemško vse za manj čakati. Najbolje je poiskati direktno pri delodajalcu ne pa po stranskih poteh.

Agencije so bolj "potuh" če poznate ta izraz ali pa dajo neko upanje da vas drži na gladino vode.

Moje osebno mišljenje.

Džimi | Gost | odg. 17.10.2012 @20:05 Prijavi neprimeren komentar

Zelo dosti firm v Avstriji sploh noče vzeti brez agencije, saj so tako bolj zaščiteni in če ni dela pač enostavno odpadeš. Sam delam preko agencije trenutno. So kar korektni, lahko se dogovoriš tudi za kak denar vnaprej, plačajo tudi korektno. Problem je edino to da nikoli neveš kako dolgo boš v isti firmi. Če imaš srečo te firma za katero delaš vzame. Pa ne delamo samo tujci tako ampak je dosti tudi avstrijcev preko agencij.

tedy | Gost | odg. 22.10.2012 @11:44 Prijavi neprimeren komentar

pozdravljeni mene samo zanima,če je pogoj nemški jezik za delo pri vas lp

gost | Gost | odg. 22.10.2012 @13:51 Prijavi neprimeren komentar

#tedy

Kje je tebi tu logika, da ni potrebno znati Nemščine ?

Ti, če bi imel svoje podjetje bi zaposlil delavca brez znanja Slovenščine ?

Edina možnos je ta, da iščeš delo kot gluhonem in se komunicira na gluhonemi način z kretnjami .

Si morda gluhonem ?

gostu | Gost | odg. 22.10.2012 @18:26 Prijavi neprimeren komentar

On samo sprašuje, če je potrebno znanje nemščine. Ni jim nič najedal z logiko in ne vem čim. Sicer pa se nemščina in slovenščina pišeta z malo, če smo že pri popravljanju. Menim, da ima vso pravico to vprašati, ne da mu najdaš...

host | Gost | odg. 22.10.2012 @22:52 Prijavi neprimeren komentar

gost, ne bit pameten. Poznam podjetja v SLO (med njimi je tudi "naše"), kjer delajo Makedonci in Srbi brez znanja ene same besedice SLO. Je pač delo v proizvodnji in tam pač ne rabiš znat jezika (kdor trdi, da potrebuješ tudi za proizvodnjo in skladišča znanje jezika, v smislu razumevanja navodil, pač še v lajfu ni delu na tem področju, zato nabija iz teorije - vse se da razumeti iz konteksta pri tako enostavnih delih in mimogrede, tudi v Sparu v LJ, kjer se dela v skladišču kot komisionar, imaš skenerje v nemščini, pa nihče tam ne zna nemško). In prosim ne mi nabijat, da so take "izjeme" samo v SLo; tudi v Avstriji in Nemčiji imaš podjetja, kjer jugosi delajo brez ene same besedice znanja, se pa pač sproti naučijo jezika. Je pa res, da pač ne delajo v odnosih z javnostmi, a ne.

milena | Gost | odg. 21.12.2012 @18:52 Prijavi neprimeren komentar

iščem delo pomoč v kuhinji delovni čas mi ni ovira sem iz gornje radgone št telef 041 996 693 lep pozdrav

Mira | Gost | odg. 26.02.2013 @18:07 Prijavi neprimeren komentar

samo en komentar na tvoje hlapce,pa povej kje se lahko v Mb. zaposliš...zelo ti bom hvaležna, L.p.

- | Gost | odg. 27.02.2013 @16:09 Prijavi neprimeren komentar

če želiš delat v teh krajih moreš znat vsaj osnove nemščine, ker odkar je evropo zajela ta kriza je naval tujih delavcev v te dežele iz drugih držav euja ogromen, sploh v švico, kjer se na veliko priseljujejo italijani, španci, grki, portugalci etc etc v iskanju dela in imajo s tem delodajalci dosti izbire delovne sile in valda si lahko privoščijo izbirati koga bodo zaposlili, tisti z znanjem jezika imajo prednost. V Zurichu je menda že podvig eno kamrico za najem dobit.

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.