Popotniški forum

Iščemo delavce za Avstrijo

Dodan 19.09.12 @11:27:37
nada | Gost | odg. 03.03.2013 @10:18 Prijavi neprimeren komentar

iščem delo u uvstriju kao sobarica prosimte ako imma delo javi me se lp nada

David | Gost | odg. 08.03.2013 @22:28 Prijavi neprimeren komentar

pozdravljeni

zanima me če še iščete delavce v avstriji? še se najde katero prosto mesto? hvala

lp David

Martin | Gost | odg. 11.03.2013 @10:53 Prijavi neprimeren komentar

Zanima me ali je ta oglas še aktualen, predsvem za pomožne delavce.

Tačka | Gost | odg. 15.03.2013 @06:55 Prijavi neprimeren komentar

Tale Sibila & company ... Še klet mam jz bolj urejeno in polno, kot oni pisarno. Lahko si sami pogledate v Koloseju v MB - se vidi čez šipo tudi izven delovnega časa. Miza, telefon, pa 2 fascikla na praznih policah. Jaka firma.

PRIDNA! | Gost | odg. 15.03.2013 @10:53 Prijavi neprimeren komentar

grem POLNIT POLICE,DELO KOT SOBARICA,DELO NA DOMU,VARUŠKA OTROK IN STAREJŠIM KUHAT NA DOM,...montaža v avtomobilski stroki,lažja fizična ŽENSKA DELA,....ITD. 

TEL/ o40832761

nataša | Gost | odg. 10.06.2013 @14:22 Prijavi neprimeren komentar

Iščem delo v avstriji,blizu meje.

Pomoč v kuhinji,prodajalni,varstvu otrok,čiščenje.....

Več info na mail

Natasa.paulic976@gmail.com

denis r | Gost | odg. 20.06.2013 @00:34 Prijavi neprimeren komentar

Sem gostinec, natakar že 14. leto, iz Mb, iščem delo v Avstriji, čim bliže meji- recimo. Fleksibilnost ni problem,  nemško razumem, mogoče kaka težava pri izgovorjavi, ko se vpletejo kake angleške besede...

Sprejel bi kakršnokoli delo kar se gostinstva tiče, priučiti se česa, česar še ne obvladam, ni problem... ali delo v hotelu, motelu, kot sobar, vzdrževalec, tudi delo voznika (B),ali  kaj podobnega... le da bi delo bilo redno, torej ne sezonsko, oziroma zaradi povečanega obsega dela- torej dolgoročno. 

041 958 666  

rafko | Gost | odg. 31.07.2013 @12:22 Prijavi neprimeren komentar

oj ce te se zanima delo v nemciji za firmo ki se ukvarja z malarijo me prosim poklici na tel:

051 899447

lep pozdrav

rafko

rafko | Gost | odg. 31.07.2013 @12:25 Prijavi neprimeren komentar

pleskarska dela, delo je v munchnu, nemcija

informacije na telefon 051899447

lp

rafko

veble | Gost | odg. 18.08.2013 @15:44 Prijavi neprimeren komentar

kaj še iščete pleskare,fasadere( prek 20 a drugi 3 let ) izkušnje delov tujini(avstrija,hrvaška,srbija),,,,,,

moj meil....veble98@gmail.com

hvala,jože

romana | Gost | odg. 04.09.2013 @12:55 Prijavi neprimeren komentar

iščem delo v avstriji,po možnosti okolica meje , oz.graz ipd...

najraje kot sobarica, ali delo za tekočim trakom v kakšni industriji ,lažja fizična dela za ženske...

suncicica28@gmail.com

Jerry_007 | Gost | odg. 07.09.2013 @20:23 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo,

Eni tukaj preveč nabijate, ne da bi imeli izkušnje s tujino! Potem ljudje ki iščejo delo dobijo čist drugačno sliko, kot pa sicer je. Delo preko agencije (vsaj za začetek) ni nič slabega in ni ne vem kako drugače kot bi bil direktno zaposlen v firmi. Bom povedal svoje izkušnje. Jaz delam preko agencije, sicer ne slovenske, ker jaz osebno s slovenskimi podjetji ali organizacijami nočem imeti nič, vsaj v tem trenutku, so mi ostali vsi preveč dolžni! Stvar je taka, da te zaposlijo imaš vse iste pravice kot pa da si zaposlen direktno v firmi saj si zaposlen v agenciji, po Avstrijski zakonodaji (alternativno Nemški) in ti pripada vse isto kot Avstrijcu, Nemcu, Poljaku, Čehu... Res je, da ne veš točno koliko časa boš na enem mestu v eni firmi, meni osebno se je zgodilo na začetku, so me poslali v Salzburg v firmo in sem delo opravljal samo 3 tedne, tam mi je človek rekel zadnji dan "jutri te ne potrebujem več" to je minus. Me je pa agentka isti dan poklicala in se mi opravičila, da ji ni povedal da delo poteka samo tako kratko. Tu v firmi je večina delala preko agencije cca. 40 ljudi!! In nekateri s katerim sem bil v stiku in skupaj v apartmaju so delali tudi po 3 leta v tej firmi, tako da se da. No da nadaljujem, agentka me je poklicala in mi TAKOJ ponudila novo delo, sicer drugje, točno v mestu Bludenz (Voralberg) in jaz sem sprejel in še vedno sem tukaj. Moraš pa sprejeti takoj, nič cincati pa bi pa nebi, ker potem najdejo druge ljudi. Danes pač vsi iščejo službo. Še nekaj glede dela, tukaj kjer sem sedaj je super, pokrajna Voralberg je prelepa, gore, planine, ski resort, ogromno jezero Bodensee v Bregenzu, bližina Švice in Lihtenštajna se pozna še kako, vidi se da ljudje imajo kapital. Ljudje so sproščeni in super. Čisto drugače je v Salzburgu, kjer so vsi zategnjeni. Turkov koliko hočeš.. To je to, pa še ena zanimivost, plačo moram da dobim najkasneje do 20. v mesecu, jaz jo imam na računu ponavadi do 16. 17. Tudi nemški jezik za fizična dela in dela v proizvodnji ni obvezen je pa zelo dobro da se ga saj malo govori, saj se tako vse lažje dogovoriš. Jaz sem sem prišel z ničlo! Pa je vseeno šlo nekako...

Lep pozdrav

Springer J._007 | Gost | odg. 08.09.2013 @14:53 Prijavi neprimeren komentar

Jerry_007 - Majmun, to kar ti pises folk ze vse ve, tako da ne odkrivaj po nepotrebnem tople vode!! - Upam, da te tam v Vorarlberg-u posteno premlati kaksen Turk, oz.Bosanec - da te nabije po p.zmesani!

knaufar!! | Gost | odg. 08.09.2013 @17:07 Prijavi neprimeren komentar

SPRINGER

enim lahko 100 x napišeš in poveš, pa še vedno sprašujejo. Eni pa so preleni, da bi pobrskali teme po dolgem in počez, Tak da se ne razburjaj preveč. jeza škoduje...

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.