Popotniški forum

Iščemo delavce za Avstrijo

Dodan 19.09.12 @11:27:37
foreigner | Gost | odg. 09.09.2013 @14:34 Prijavi neprimeren komentar

Jerry_007: bi lahko prosil pustil mail, imam še nekaj vprašanj

LP

Jerry_007 | Gost | odg. 11.09.2013 @16:16 Prijavi neprimeren komentar

Gospoda na nezavidljivi inteligencni ravni Springer j_007 in knaufer! 

Prvo jaz tulaj nisem nic vprasal in si preberi prvo pa potom komentiraj. 

Drugo, ce si bral po forumu in omenjeni temi, se vidi da ljudje ne vejo kaj in kako poteka, pa sem podal svojo izkusnjo iz prve roke. Jebe se mi za take kot sta vidva, mogoc pa sm nekomu kaj pomagal, ki je vreden tega.

In tretje, zelja se ti nebo izpolnila, sem v super odnosih s prijatelji Bosanci po celem svetu, za turke me pa ne zanima in nimam problemov z njimi. Probleme pa imas verjetno ti v svoji glavi, to kar si ti napisal, pridi tukaj pa ti naredi to kar si zelis, pa da vidimo koliko te je v hlacah i kot bi rekli prijatelji Bosanci "kako ces proci", ko nisi za racunalnikom?!?!

Lep dan, pa zategn se...

Jerry_007 | Gost | odg. 11.09.2013 @16:21 Prijavi neprimeren komentar

Foreigner, kar tukaj vprasaj, bo se kdo kej prebral. Drugace pa mi poslji tuka na zasebn ce gre..

knaufar!! | Gost | odg. 11.09.2013 @19:05 Prijavi neprimeren komentar

Jerry_007

Mojega besedila očitno nisi razumel. Pomeni, da sem se strinjal s tabo in ne z onim neotesancem in  je potrebno ene in iste stvari večkrat napisat, tako kot si jih obrazložil ti, ker enim lahko 100 x in več obrazložiš stvar, pa te bojo spet isto spraševali, večina pa jih je itak prelenih, da bi po dolgem in počes prebrskali forum in našli večino že opisanega večkrat. to kar si ti napisal morajš enim k riti dobesedno prinesti. 

Tak da ne se prehitro razburit za prazen nič ali ker ne razumeš besedila, drugič pa vprašaj kaj sem mislil, mi ne bo težko obrazložit!!!!

Moji prispevki nikoli niso neolikani!!!!!!!

čistačica | Gost | odg. 11.09.2013 @19:06 Prijavi neprimeren komentar

Živjo, 

zanimam se za delo čiščenja v avstriji (Beljak).

Hvala, 

lp

Jerry_007 | Gost | odg. 12.09.2013 @08:35 Prijavi neprimeren komentar

Ok knaufer, hvala za pojasnilo. Izgleda da si se povzemal po drugem, ki je napisal komentar kakrsnega je napisal, brez potrebe po temu. Tako da sem jaz razumel tako kot sem. 

foreigner | Gost | odg. 12.09.2013 @12:26 Prijavi neprimeren komentar

Zanima me, kako se imenuje agencija, za katero delaš. Delaš v proizvodnji?

Počasi zbiram informacije in upam, da v roku 1 leta tudi emigriram  

Jerry_007 | Gost | odg. 14.09.2013 @13:01 Prijavi neprimeren komentar

Delam za agencijo Eurojobs GmbH... So super, vse porihtajo kot je treba za enkrat in imaš od njih vso podporo kadar kar koli potrebuješ, tudi če ne govoriš nemško se da vse zmenit, vsaj z mojo agentko. Imaš več poslovalnic po Avstriji in Nemčiji. Je pa glavna firma registrirana v Lihtenštajnu (zlata jama). Preko te agencije delajo večinoma Nemci, kar sem jaz do sedaj videl. 

foreigner | Gost | odg. 15.09.2013 @10:29 Prijavi neprimeren komentar

Sliši se super

Ko si šel gor, ali si šel direkt na poslovalnico agencije in od tam naprej urejal stvari, ali si jih že od doma kontaktiral za delo?

Najbrž nisi šel kar na blef?

Hvala za informacije!

Jerry_007 | Gost | odg. 15.09.2013 @15:23 Prijavi neprimeren komentar

Ne jaz sem pač od doma se javljal na delovna mesta in agencije. Na agencije osebno sem šel samo v Villach. Ko so me izbrali, me je poklicala agentka in po mailu poslala vse potrebno (pogodbo, naslov firme, naslov sobe...) tako da sem jaz smo šel delat, do sedaj še nisem bil v moji agenciji , ni potrebe. Enkrat bom šel samo mojo agentko pogledat, ker pravjo da je fejst .. To je to, tebi zrihtajo delo, pogodbo, sobo..potem si pa sam na delu normalno. 

Lp

foreigner | Gost | odg. 21.09.2013 @12:52 Prijavi neprimeren komentar

sedaj, ko že nekaj časa delaš prek agencije, se ti je ponudila priložnost, da bi te podjetje direktno zaposlilo?

Jerry_007 | Gost | odg. 21.09.2013 @14:36 Prijavi neprimeren komentar

Ne ni se ponudila ta priložnost. Tukaj v tej firmi, pomojem tudi ne bo te prilike, saj nekateri (Nemci) v firmi delajo že 3-4 leta preko agencije, pa imajo vse iste pravice kot bi bili zaposleni v firmi. Firma ima pač določene ljudi svoje ki delajo že vrsto let in dodatek vzamejo na leasing. Jbg tako je, tudi jaz če bi imel firmo bi tako delal. Saj nikoli ne veš točno kolikšen obseg dela boš imel čez par mesecev in v zimi tukaj ni dela, tako da se dela 8-9 mesecev, zimo smo pa večinoma vsi na leazing doma. Te tri mesece pa dobiš plačo, saj ti agencija nadure daje na konto in potem si lahko frej pa dobivaš plačo v zameno za nadure. Jaz niti v tem trenutku nebi šel direktno v firmo, saj dobim preko agencije več kot bi mi verjetno ponudili v firmi (zaradi dnevnic, ki jih lahko tudi malo več zmutiš ) in drugi razlog je da nimam namena ostati pri tem delu, jaz delam to kar delam samo zato ker lahko in ker znam delati, in da se naučim Nemškega jezika čim bolje. Potem pa grem naprej na svojo stroko.

lp

Rok | Gost | odg. 22.09.2013 @10:31 Prijavi neprimeren komentar

Iščem delo v avstriji kot ličar 
Gmail: strucl123rok@gmail.com

foreigner | Gost | odg. 22.09.2013 @14:42 Prijavi neprimeren komentar

Hehe, to kar praviš je pa čisto drugače, kar sem do sedaj slišal. Večinoma zmeraj pravijo, da se je treba agencij izogibat in da ti poberejo več kakor firma sama. Tebi pa je na agenciji prav fino

Kakšne so pa možnosti, da te zaposlijo nekje brez izkušenj? sicer sem že delal v parih proizvodnjah, ampak nič specifičnega.

Jerry_007 | Gost | odg. 22.09.2013 @20:20 Prijavi neprimeren komentar

Ja glej, jaz nisem slišal še, da če te firma sama zaposli, da dobiš dnevnice. In tukaj je potem razlika. Urna postavka je pa sigurno slabša preko agencije, samo naredijo meni razliko dnevnice. Z njimi lahko še malo mučkaš če imaš dovolj ur na mesec da dodaš še kakšen dan da si delal ki ga ubistvu nisi, pa lepo ležiš doma pa zaslužiš. Tako grem jaz na dopust en teden, pa imam toliko oddelanih ur, da ta dopust lepo razporedim vse ure, pa sem na dopustu zaslužil isto kot da bi delal. Pa še dopust mi ostane. Tukaj je bistvo. 

Brez izkušenj mislim, da nimaš veliko možnosti direktno v firmo. Tukaj imajo neke vrste vajeništvo, samo je plačano okoli 600€ na mesec, pa še to jaz mislim vzamejo mulce iz srednje šole...

mxmx | Gost | odg. 23.09.2013 @12:50 Prijavi neprimeren komentar

Zivjo Jerry, ali se mi lahko javis na moj mail vihri68@yahoo.com.

Tanja | Gost | odg. 24.09.2013 @17:28 Prijavi neprimeren komentar

Iščem delo za skrajšan delovni čas v Celovcu. Zaključujem študij na Veterinarski fakulteti v Ljubljani, zato tudi ne iščem polnega delovnega časa, da uspešno končam izpite (kasneje polni delovni čas).

Med časom študija sem delala marsikaj-od strežbe, sobarice, prodajalke, dela v računovodstvu, kot tudi na področju veterine in dela z živalmi, zato imam kar nekaj delovnih izkušenj na različnih področjih.

Zanima me veliko stvari, predvsem pa alternativna medicina, na področju katere želim naprej študirati, ter vse povezano z oblikovanjem in pisanjem, kar počnem v prostem času. Brez težav delam na različnih področjih, ker imam veliko hobijev in interesov.

Sem iznajdljiva, hitro učljiva oseba, ki ima rada dinamično delo. Dobro mi gre reševanje najrazljičnejših problemov, izboljševanje, ter iskanje novih rešitev. Sem komunikativna in pozitivna oseba. Imam čut za ljudi in živali.

Dobro govorim slovensko, angleško in hrvaško. Napredujem tudi v znanju nemščine, ki jo izpopolnjujem sedaj. Kot študentka veterine pa znam tudi latinsko. Imam izpit B kategorije in sem dobra voznica. Zaradi znanj jezikov (in slabšega znanja nemščine, ki jo aktivno izpopolnjujem) bi najraje delala v kakšnem mednarodnem podjetju, kjer je potrebno aktivno znanje angleškega jezika.

mail: tapros@gmail.com

foreigner | Gost | odg. 02.10.2013 @09:46 Prijavi neprimeren komentar

Jerry: Sorry za pozen odgovor, me ni bilo v SLO.

To si se pa dobro znašel. Pa nič ne preverjajo glede dnevnic? Ni mi jasno kako, da to nimajo pošlihtan.

Ampak to najbrž ne bi mogel uveljavljati, če bi ves čas delal statičen šiht, brez terenskih del.

DUSKO | Gost | odg. 16.10.2013 @18:41 Prijavi neprimeren komentar

ISCEM DELO V AUSTRIJI,4 LETA SEM DELAO DIJAMNSKO REZANJE IN VRTANJE BETONA.MAM ISKUSTVO.TEL  O51 815 71

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.