Popotniški forum

Iščemo delavce za Avstrijo

Dodan 19.09.12 @11:27:37
VESNA | Gost | odg. 08.11.2013 @17:16 Prijavi neprimeren komentar

Iščem delo v Avstriji,zraven meje,Bad Radkesburg,... Zanima me delo kot sobarica,čistilka,pomoč v kuhinji,pomoč starejšim na domu,industrija,...Ve kdo kaj? Že v naprej hvala,...

VESNA | Gost | odg. 08.11.2013 @17:20 Prijavi neprimeren komentar

Iščem delo v Avstriji,zraven meje,Bad Radkesburg,... Zanima me delo kot sobarica,čistilka,pomoč v kuhinji,pomoč starejšim na domu,industrija,...Ve kdo kaj? Že v naprej hvala,...

Andreja | Gost | odg. 14.01.2014 @23:08 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni. Tudi jaz iščem delo v Avstriji, kot sobarica ali karkoli kjer NI obvezno znanje nemškega jezika .. Če kdorkoli kaj ve se priporočam, da mi javi na mail. andreja.deucman@hotmail.com hvala in lp

mico kobra | Gost | odg. 14.01.2014 @23:45 Prijavi neprimeren komentar

Ja tud mene zanima tale avstrija. Vsaku dan vidim nova delivna mesta za avstrijo predvsem elektricarje,varilce,mizarje,dela v proizvodnji, kaj ka je pogoj nemski jezik. Bo treba it na tecaj nebo truzga, vidim da brez jezika tezko dobis job. Če pa kdo ve kaj za kšn job naj sporoci hh .Lp 

mico kobra | Gost | odg. 14.01.2014 @23:46 Prijavi neprimeren komentar

Ja tud mene zanima tale avstrija. Vsaku dan vidim nova delivna mesta za avstrijo predvsem elektricarje,varilce,mizarje,dela v proizvodnji, kaj ka je pogoj nemski jezik. Bo treba it na tecaj nebo truzga, vidim da brez jezika tezko dobis job. Če pa kdo ve kaj za kšn job naj sporoci hh .Lp 

lojzi84 | Gost | odg. 18.01.2014 @20:50 Prijavi neprimeren komentar

ce koga zanima delo na dunaju rabimo tri krovce-tesarje ce te zanima mi poslji odgovor na meil lojzi.stefanic@gmail.com nemski jezik ni obvezen.in seveda je redno placilo in ne delas za posrednika ampak za avstrisko firmo

Penta | Gost | odg. 29.04.2014 @16:01 Prijavi neprimeren komentar

Nujno rabim kakšno fizično delo v Avstriji! Imam zelo dobre delovne navade. Sama zal ne obvladam nemškega jezika, a se ga želim naučiti!!

Prosim, če mi pišete na : belodomm@gmail.com

Hvala

pikapolonica | Gost | odg. 15.05.2015 @11:42 Prijavi neprimeren komentar

z fantom oba znava osnovno govoriti nemško sva hodila na tečaj nemščine in iščeva delo v okolici Villacha fant išče delo avtokleparja ima večlet izkušenj in obvlada vse od avtomobilov,prikolic tovornjakov,motorjev.. jaz pa sobarico. Če ima kdo kakšne kontakte bi bilo super naj me kontaktira na mail: partizanka99@gmail.com.

L.p.

Meta

Beny95 | Gost | odg. 16.05.2015 @22:24 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo!

Tudi mene zanima delo kjer ni potrebno znanje nemškega jezika v okolici Bad Radkersburga.

Če kdo kaj ve naj mi piše na gmail: beno.kochewar@gmail.com

lp

Miran | Gost | odg. 07.11.2015 @21:34 Prijavi neprimeren komentar

Rad bi se zaposlil v Avstriji  v proizvodnji  nemški jezik osnovni, če kdo zna kje mi naj napiše na gmail.      miran.lorencic@gmail.com

Golj | Gost | odg. 18.11.2015 @05:38 Prijavi neprimeren komentar

Ja seveda, pošteni Slovenci ne morejo iz svoje kože... Kar dnevnice prirejat... A ne tulite vsi, da je slovenska raja poštena?

Miran Lorenčič | Gost | odg. 12.02.2020 @16:47 Prijavi neprimeren komentar
V teh 5 letih ni bilo niti enega odziva, nihče od teh kateri potrebujejo delavce ne bere tega foruma. Zaman se tu oglašujemo, priporočam ¨laif firme˝- personal servise. Teh je zdaj več kot pred leti. Sicer mi niso uredili več kot 2 dni dela v Wolsdorfu. Sam sem šel do mesnic, drugače bi bil zdaj pod mostom.
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.