Popotniški forum

AMATERSKA GLEDALIŠKA SKUPINA

Dodan 25.10.12 @20:25:12
umetnica | Gost | odg. 25.10.2012 @20:25 Prijavi neprimeren komentar

Živjo, ker zelo rada nastopam in ker nimam nekega presežka v igralskem talentu me ne sprejmejo v nobeno gledališko skupino v ljubljani... No v bistvu je bilo edino, ki je sploh razpisalo kakršnokoli avdicijo, šentjakobsko gledališče! kamor pač nisem bila sprejeta. pa saj je uredu od tega pač ne mislim živeti, je pa nekaj v čemer uživam!!! Zanima me če je tukaj še kaj isto mislečih wannabe umetnikov, ki bi se mi pridružili in bi naredili svojo gledališko skupino? Uporabili bi lahko tudi glasbenike, da bi še bolj živo obarvli predstavo, katero bi naredili!! scenarij pišem sama (tragikomedijo), lahko pa bi uporabili tudi kakšen scenarij, ki je že končano delo kakšnega našega bodočega člana!=P Upam, da me sedaj ne boste agresivno napadli z vašimi posti ampak se vas bo pozitivno veliko javilo z željo po ustvarjanju v naši bodoči igralski zasedbi!!!  Pa Lep pozdrav =D

radič | Gost | odg. 26.10.2012 @00:07 Prijavi neprimeren komentar

hm, jz ful podobno razmišljam, sam čas ni ta prav. Kje si hodila pred pol leta ali letom, jebela cesta. Drgač pa nism vedu, da je tolk težko pridit v kako gledališče - vprašanje, kako visoko si ciljala, glede na to, da omenjaš tudi Šentjakobsko ... Razne amaterske skupine oziroma gledališča na ravni društev ipd. pa itak že obstajajo in tam ne bi smelo bit problema pridit zravn. dej kej več povej, kako si vse skupi predstavljaš ...

umetnica | Gost | odg. 26.10.2012 @13:01 Prijavi neprimeren komentar

heeej, ja fora je da tud pri amaterskih skupinah je že določeno število članov notr in če že res ne dajo vn, da koga rabjo, potem že vrjetn delajo na neki predstavi in ne moreš kr tko zravn uskočit. Tko da jst sm za to, da se nrdi čist nova sveža skupinica, k bi lahko ustvarjala. za prostor za vaje pa tud nebi biu pomojem problem, ker majo naprimer usi študentski domovi žur place al pa dijaški domovi kašne dvoranice in mislm, da se nebi biu problem zment za prostor za 2 do 3krat na tedn(upam usaj no) ˇ. In potem ko bi se nas nekej nabral bi dali skupinici eno ime pa bi se pol prjavl z našimi predstavami na kašna tekmovanja za amaterske skupine(mislm, da sm tud nekej tacga zasledila) pa u kašni dvorani bi se zmenil da bi lahko igral in nazadnje tud v gledališčih. Sej če bomo delal s srcem in veseljam nam bo že ratal nekej.

radič | Gost | odg. 27.10.2012 @14:55 Prijavi neprimeren komentar

mah, sej ni slaba ideja ... sam men se s tem zdej ne da ukvarjat. Upam, da ti rata.

Ines | Gost | odg. 07.01.2013 @16:41 Prijavi neprimeren komentar

živijo! tudi sama del svojega življenja namenjam igralstvu. bila sem tudi na avdiciji pri šentjakobskem gledališču, ki se je tudi zame konćala neuspešno. poskušam še naprej, igrala sem že v predstavah v osnovni šoli in igralsko pot uspešno nadaljevala v srednji šoli. sama nameravam ustanoviti amatersko gledališko skupino ali pa se priključiti kakšni, ki bi delk jemala resno. drugače pa sem stara 17 let in prihajam iz okolice Celja. ti je skupinico že uspelo ustvariti, ali bi prišla prav še kakšna amaterska igralka? lp, Ines

Ines | Gost | odg. 07.01.2013 @16:41 Prijavi neprimeren komentar

živijo! tudi sama del svojega življenja namenjam igralstvu. bila sem tudi na avdiciji pri šentjakobskem gledališču, ki se je tudi zame konćala neuspešno. poskušam še naprej, igrala sem že v predstavah v osnovni šoli in igralsko pot uspešno nadaljevala v srednji šoli. sama nameravam ustanoviti amatersko gledališko skupino ali pa se priključiti kakšni, ki bi delk jemala resno. drugače pa sem stara 17 let in prihajam iz okolice Celja. ti je skupinico že uspelo ustvariti, ali bi prišla prav še kakšna amaterska igralka? lp, Ines

matjazr | Gost | odg. 08.01.2013 @00:08 Prijavi neprimeren komentar

zanimiv post....kar pa me čudi, da pri amaterskih skupinah ne morete priti "notri". Pri nas imamo vsako leto težavo dobiti igralce za igro...ponavadi je to komedija in ima vedno velik obisk saj team pripravi kar precejšnje število ponovitev. Za razliko smo izven ljubljane...letos je bilo na odru: http://tasca.gledalisce-sencur.com/

Lana L | Gost | odg. 23.01.2013 @21:49 Prijavi neprimeren komentar

HEJ! 

Vidim, da je tvoj komentar že od oktobra star, ampak če si slučajno še za, se tvoji ideji pridružujem! Bi bla ful za da ustanovimo eno tako skupinco! Tko da če si še za stvar, bi se lahko kej zmenil, mam tud ene par prjatlc k bi ble mogoče za 

lp 

umetnica | Gost | odg. 10.02.2013 @04:08 Prijavi neprimeren komentar

živjo. seveda je še aktualno napiši mejl pa se slišimo=D

Jass | Gost | odg. 13.02.2013 @13:22 Prijavi neprimeren komentar

Jaz tudi se dlje casa iscem kaksno amatersko gledalisko skupino, ampak kakor ti sem ugotovila da ni tko preprosto prit not. Igranje je moja ljubezen in igrala bi ne da bi zasluzula, ampak ker imam rada in me predvsem gledalisca in igranje naudusujejo. 

Umetnica bila bih zelo vesela ce bi se slisile in naredile kaksno skupino ki bi igrala ker je s tem naudusena. 

Lep pozdrav

lučka | Gost | odg. 22.02.2013 @18:07 Prijavi neprimeren komentar

Super nekaj zame! rada bi igrala. in tud težko kamorkoli priti noter zelo težko. Moreš met močne veze. Zanima me igranje tudi v filmih. A ste ustanovili to skupino amaterjev? Sem iz Ljubjane drugače, sem se šla prijavit samo zaradi tega da tudi odpišem p aprosim maile, da vam lahko piše. hvala)

umetnica | Gost | odg. 23.02.2013 @14:56 Prijavi neprimeren komentar

Evo za use interisirane mi oprosim pišite na tale meil!!! pa se use dogovorimo =D .... gledaliskaskupinagledaliska@gmail.com

Se slišimo

naravnica | Gost | odg. 04.03.2013 @19:47 Prijavi neprimeren komentar

Joj, jaz imam ful izkušnje in rada spravljam ljudi v smeh. Sem pred leti igrala lovca v žaloigri Divji lovec. Pri zadnjem dejanju sem dejala:" jaz zdaj grem!", potem pa še povedala na glas, kar je bilo v besedilu pod oklepajem: "lovec postavi puško v kot in oddide z odra!" Občinstvo je cepetalo od navdušenja!

Lana L | Gost | odg. 08.03.2013 @00:40 Prijavi neprimeren komentar

MOJ MAIL JE : lanalagudin@yahoo.com

Še s 4imi prijateljicami ustvarjamo amatersko gledališko skupino. Kdo iz Ljubljane, ki ga zanima, in je pod 30 let, pa da le ima nekaj izkušenj in je dober v igranju, naj mi prosim piše, pa se menimo naprej. 

Lp, Lana 

Lana L | Gost | odg. 08.03.2013 @00:40 Prijavi neprimeren komentar

MOJ MAIL JE : lanalagudin@yahoo.com

Še s 4imi prijateljicami ustvarjamo amatersko gledališko skupino. Kdo iz Ljubljane, ki ga zanima, in je pod 30 let, pa da le ima nekaj izkušenj in je dober v igranju, naj mi prosim piše, pa se menimo naprej. 

Lp, Lana 

LANA L | Gost | odg. 08.03.2013 @02:42 Prijavi neprimeren komentar
No, pa pozabila sem par stvari,da bolj točno opišem:
zaenkrat sštirimi frendicami začenjamo novo amatersko skupino, v Lj. Dobivale bi se najverjetneje 1x na teden po 2uri, občasno tudi 2h in pol, po potrebi pa kasneje tudi večkrat na teden. Proti koncu leta bi imele predstavo v Kudu, in še kje kamor bi se lahko 'prijavile'. Delali bi na predstavah ipd. in nadaljevali tudi naslednje leto in poleti. Sicer imamo že precej določeno skupino, ampak bi bili odprti tudi za nove člane, če bi kdo želel. Bi pa se morali dogovoriti za 'sestanek' in vsak ki bi se želel pridružiti, bi moral pripraviti in odigrati kratko sceno, lahko je monolog ali pa prineseš besedilo in nekdo bere s tabo. To je zato, da malce vidimo kako igraš in če bi ustrezala naši skupini. ''Starostna omejitev je od 16-30'' pa leto gor ali dol.  Če te zanima se lahko menimo naprej in pišeš na mail lanalagudin@yahoo.com ali pa na nasaskupinca@groups.facebook.com  

Lep pozdrav, 

L. 

Alma | Gost | odg. 25.03.2013 @10:52 Prijavi neprimeren komentar

Živjo punce in fantje ja js bi zelo rada se pridružila kakšni amaterski skupinici drgač sm igrala velik v osnovni šoli,zravn sm pisala razne skeče katere smo odigral na raznih šolskih prireditvah...na srednji sm pa bl bla govornica in voditeljica kakšnih prireditev stara sm drgač 22 let mam veliiiiko željo po temu že od mejhnega,vse okol sebe znam nasmejat,sm velik komedijant hehe no če kera ma kakšn frej plac v svoji skupini naj me kontaktira bodite v cvetju *

leni | Gost | odg. 06.04.2013 @23:45 Prijavi neprimeren komentar

Hej, 

jst isto iščem kakšno skupino v Ljubljani, ki bi me bla pripravljena sprejet. Maja končam s srednjo šolo in mam štiri mesce počitnic, da ne govorim o naslednjem letu. Do zdej sm igrala v gledališki skupini na gimnaziji tri leta, zdej pa se to izteka in iščem kej novga, se priporočam

anja | Gost | odg. 23.04.2013 @21:42 Prijavi neprimeren komentar
tudi jaz bi se preizkusila v kaki igri, nimam pa nobenih izkusenj...
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.