Popotniški forum

A bi šel kdo kolesarit ali v hribe?

Dodan 19.02.13 @13:56:47
xy | Gost | odg. 19.02.2013 @13:56 Prijavi neprimeren komentar

Živjo ! Sem se odločila, da pišem kar sem gor, da vidim, če je še kdo tak, ki bi bil za kak kolesarski izlet po Sloveniji ali kak izlet v gore (predvsem gorenjska in posočje). Sem iz Posočja in opažam, da je športnih navdušencev v moji družbi precej malo, tako da bi bila res vesela koga, ki bi bil za kolo ali hribe kakšno nedeljo, tudi soboto. Če bi se nas zbralo več ljudi skupaj, pa toliko bolje, bo bolj veselo in zabavno . Lep pozdrav 

reni | Gost | odg. 19.02.2013 @18:15 Prijavi neprimeren komentar

Živjo,

Se srečujem s podobnim problemom. Danes je res težko dobiti nekoga ki uživa v naravi ali v podobnih hobijih. Sam imam dosti izkušen z eno in drugo stvarjo, čeprav pozimi ne izivam po zasneženih gorah, pomlad in poletje pa sta kot nalašč za hojo v hribe ali kolesarjenje.                            Kakšne vrhove pa si imela v mislih za začetek?

Lp

wisher | Gost | odg. 19.02.2013 @18:58 Prijavi neprimeren komentar

Živjo

Lepo je videt, da še kdo kolesari tut pozimi . Žal sm iz Celja in mi je gorenjska mal daleč. Lahk pa pogledaš na bicikel forum, tam boš verjetn hitr najdla koga iz tvojih krajev. V kolikor pa ma kdo namen pridet v Celjsko kotlino oz. je iz tu naj pove pa gremo na kolo

Bunko | Gost | odg. 19.02.2013 @22:26 Prijavi neprimeren komentar

Živjo xy,

Vidim, da se tudi ti matraš  z pohodi in kolesarjenjem.Iz katerega konca posočja pa prihajaš namreč imam možnost večkrat priti v posoške kraje pa potem bi se lahko kej zmenili za kak pohod (proti Krnu Stolu, Čukji ) ali pa kakšno kolesarsko turo.  

Lep pozdrav

**hribi | Gost | odg. 20.02.2013 @07:31 Prijavi neprimeren komentar

Zivijo,

sama imam podoben problem. tudi jaz rada hodim v hribe, pa nekako enakih navdusencev ne najdem

Lep dan

Jst_sm_za | Gost | odg. 20.02.2013 @11:08 Prijavi neprimeren komentar

Hej,

še ena taka ...očitno smo preveč raztreseni po Sloveniji, pa se ne srečamo. Amm vem, da to ni najbolj pomembna stvar, ampak me useeno zanima, kolk ste kej stari? Jst 20.

reni | Gost | odg. 20.02.2013 @11:39 Prijavi neprimeren komentar

Očitno nas je res dosti ki nimamo prave družbe za hribe ali druge športe. Iz teh pogovorov razberem da nas je dosti iz primorskega konca tako da bi lahko res naredili ekipo pa se enkrat podali v gore skupaj. Tudi sam sem iz posočja star pa 28. 

mangartsko sedlo | Gost | odg. 20.02.2013 @18:31 Prijavi neprimeren komentar

Slovenija veliko kolesarskih in tud če si požrešen jih ne morš useh prvozit.Lepo po odsekih vsak lepi vikend se gre kako turico.Ko je bolj toplo se lahka zašotoriš pod milim nebom in poslušaš čričke in ni lepšega pogleda na Slovensko morje in valovite griče iz Nanosa, ko se ozreš proti zahodu.Mangartsko sedlo postaja že počasi komerciala, ampak še zmeraj najdeš mir med orli in polno alpskih cvetlic, da o borovcih med potjo ne govorim.Kluže na poti proti Kobaridu veličastno se vzpenjajo nad koriti Soče in spet je tu Kobariški Stol.Misliš da si kar naenkrat v zibelki, ki te zimlje po stranskih poteh  Slovenije

Dosti je takih zasenjakov sam malo je realiziranja

xy | Gost | odg. 20.02.2013 @22:16 Prijavi neprimeren komentar

O super ! vidim,da vas je kar nekaj takih s podobnim problemom . Potem bi se pa res mogli enkrat skupi zmenit in nekam it. Če bi se nas zbrala ena taka druščoina, bi blo po mojem zlo zabavno! Jst v bistvu nisem zlo izkušena hribolazka, ampak mi je vseeno zlo všeč it v hribe, v vsakem primeru pa se kondicijo tud hitro pridobi, če greš večkrat kam hodit. V posočju je zlo enih možnosti, od krna, mangarta, stola, potem pa se da it tud kam proti trenti, v bistvu je res ful izletov. Aja, glede starosti, jst sm 25. Edino kar pa je trenutno problem je, da še precej snega po hribih... 

mangrtsko sedlo | Gost | odg. 20.02.2013 @22:38 Prijavi neprimeren komentar

ja,to s kondicijo je tko-jst je tud nimam tok pa sm že ogromno in velikokrat prekolesaru zahodno Primorsko, sm pa mnenja, da si trmast pa ustrajen ko greš kam na turco pa na ful moraš uživat ko se pelješ in ne jemat kot neko tekmovalnost-no mogoče kdaj s seboj  itak pa je kolesarjenje po posočju   en ceu kolesarski orgazem

Jst_sm_za | Gost | odg. 20.02.2013 @22:39 Prijavi neprimeren komentar

Ja super bi blo, če bi se enkrat zbrali in realizirali kakšno stvar. Sneg se bo pa prej ali slej stopil

Za mangartsko sedlo pa tole (pa brez zamere, ne mislim nič slabega): To, da se na forumu pogovarjamo kam bi šli skupaj ne pomeni, da ležimo na kavču in čakamo na boljše čase! Najbrš sem videla več Slovenije kot 3/4 državljanov naše lepe države, kar če vrjameš ni posledica ždenja za računalnikom, ampak rednega kolesarjenja, teka, pohodništva, smučanja itd. Je pa sigurno bolj fino, če je zraven dobra družba.

In tudi, če se na koncu nič ne zmenimo, usaj veš da nisi edini, ki se potika naokoli . Verjetnost, da se kje srečamo je pa tudi precej velika

mangrtsko sedlo | Gost | odg. 20.02.2013 @22:56 Prijavi neprimeren komentar
no, če je že ležanje pred kompom naj bo produktivno -tukaj obujanje kolesarske sezone.Jst že norim z biciklom okrog.Problem vršakov je (sedla recimo) da ma pa še Julija sneg po predorih -ampak še zmeraj se lahka ostale mesece ogreva v okolici -Bovec,Tmin;Kobarid,Nanos  pa še miljon tavžnt drugih
kekec | Gost | odg. 20.02.2013 @23:04 Prijavi neprimeren komentar

Lahko bi naredili spletno stran podobni prevozi.org na kateri bi objavljali svoje želje, ali kolesarnjenje, pohodništvo, kampiranje in podobno...  Potem pa ga vsi zainteresirani kontaktirajo in uskladijo svoje želje..Je kdo sposoben ustvarit kej podobnega?

Jst_sm_za | Gost | odg. 20.02.2013 @23:12 Prijavi neprimeren komentar

To bi blo supeeeer, ampak jst kej takega ne bi znala skupaj spravit.

Upam, da se kdo javi

mangrtsko sedlo | Gost | odg. 20.02.2013 @23:21 Prijavi neprimeren komentar

ne vem, če pride prou glede na to da je tukaj tudi forum...http://www.mojforum.si/forumi.html    s tem se lahka začne, če se lenoba prej ne prikrade med ns

kekec | Gost | odg. 20.02.2013 @23:31 Prijavi neprimeren komentar

Za začetek je super! Se kdo javi za administratorja, imamo kakšnega računalničarja med nami? : )

kekec | Gost | odg. 20.02.2013 @23:34 Prijavi neprimeren komentar

Za začetek je super! Se kdo javi za administratorja, imamo kakšnega računalničarja med nami? : )

Bunko | Gost | odg. 21.02.2013 @07:39 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo somišljeniki,

Jaz takoj podprem predhodno izjavo o ustanovitvi foruma.Ja žaw nas je res ogromno posošnih simpatizerjev, ki si svoj prosti čas delimo z športnimi aktivnotmi.Ja najboljše bi bilo da si izmenjamo e-naslove pa se potem domenimo o kakšnih aktivnostih bi se v danem trenutku odločili.Pomojem nekateri bi še kaj radi smučali,ostali pa smo bolj ali manj že pripravljeni na kolesarjenje in pohode.Vsekakor pa se ne sme zanemarit naših krasnih posoških krajev, tako da kar z besedo na dan.

Tku tlje maste moj e-naslov: bunko87@gmail.com, samo da ne bo prej weda ratala morna.

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.