Popotniški forum

A bi šel kdo kolesarit ali v hribe?

Dodan 19.02.13 @13:56:47
xy | Gost | odg. 21.02.2013 @16:47 Prijavi neprimeren komentar

Ja, jst sm tud navdušena, da bi kak forum nardil. Hm, samo res, kdo bi to otvoril ? Potem bi vsakokrat nekdo dal pobudo/ idejo, ostali bi pa se pa priključil izletu...itak bi vsakokrat nekdo bil pri voljiJst sm takoj za, da si kar mejle izmenjamo in se potem magari zmenmo...nekdo predlaga en kraj in datum, pa potem vidmo kateri termin bi bil prvi izvedljiv. Sicer pa lahko začnemo tudi s kakim nižjim hribom, za kamor ne rabiš 15 kil opreme, da prideš v tem snegu na vrh...potem pa že gremo kam bolj dalče in višje .Ja, se strinjam s tisitm, ki je napisal, da je važno, da se maš v hribih fajn- jst tud nism tekmovalen tip, men je dobr občutek ko prideš na vrh, vidiš razgled, poslušaš kravje zvonce itd. To je ta pravo po mojem, brez kake štoparice na primer . Aja, mejl: manca.jarc66@gmail.com

Bojan | Gost | odg. 22.02.2013 @10:20 Prijavi neprimeren komentar

Sam sem ze imel podobno idejo narediti spletno stran / forum za ljudi podobne nam, ki radi kam picmo, road tripe, gore, adrenalinske stvari ... mate sreco, jest sm racunalnicar

v glavnem jest sem tud zainteresiran za kak pohod v gore, ko bo vreme ustrezno... tako da ekola se moj email:

bboyspin@gmail.com

Jst_sm_za | Gost | odg. 23.02.2013 @21:35 Prijavi neprimeren komentar

Ko se kaj premakne v zvezi s spletno stranjo/ forumom sporočte

Do takrat pa še moj email c_mon12345@hotmail.com

xy | Gost | odg. 24.02.2013 @10:06 Prijavi neprimeren komentar

Jst sm ravnokar probala ustanovit en forum, poimenovala sem ga kar Skupaj v gore, na povezavi http://skupajvgore.mojforum.si

Je res zlo osnoven, pa tud morm še malo pregledat nastavitve...A se probate kar vpisat, da vidmo, če funkcionira? Glede profilne slikce sm pa gledala, če se da kaj nastavit, pa zaenkrat nism vidla te možnosti...bom probala še malo prebrskat...Ampak pišemo si pa že lahko, če se boste lahko normalno vpisal ...Ideje na plano ...

Nina | Gost | odg. 24.02.2013 @10:16 Prijavi neprimeren komentar

Oo, kako fajn ideja tole s spletno stranjo/forumom Še ena kandidatka za naokoli hodit, sem pa iz ljubljanskih koncev.

nina.naokoli@gmail.com

Hodulja | Gost | odg. 25.02.2013 @18:58 Prijavi neprimeren komentar

Še ena taka, ki išče družbo za v hribe. Sem taka, kot je rekla Manca, normalen tempo, uživanje v naravi, poslušanje kravjih zvoncev, ... Komaj čakam, da bo čas za kakšen izlet.

Sem se tudi registrirala na forumu, sem pa iz Primorske.

anika | Gost | odg. 01.03.2013 @14:43 Prijavi neprimeren komentar

Tudi tukaj se dogovarjajo za izlete v hribe. Kolikor vem, so jo že nekajkrat mahnili kam skupaj.

http://med.over.net/forum5/read.php?124,7830044,page=5

Blegoš | Gost | odg. 17.03.2021 @15:09 Prijavi neprimeren komentar
Je že kdo hodil na[url=https://karabin.si/blegos/]Blegoš [/url] po poti, ki je opisana pod številko 2.
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.