Popotniški forum

Iščem sobo v Ljubljani

Dodan 01.09.13 @19:24:36
Jazon26 | Gost | odg. 01.09.2013 @19:24 Prijavi neprimeren komentar

Sm mlad zaposlen ter še moram nardit nekaj izpitov ter diplomo. Ne kompliciram, sm urejen, komunikativn.

Jz imam namen delat poleg študija, tko da bi rad neki, kaj ni žurersko, kr bi rad spal tko da je bolj mirno, da je solidna enoposteljna soba (torej neki vmes), internet, kuhinja, pralni stroj ter vredu okoliš. upam, da je lahko cenovno ugodno ter bo kul. Upam, da se lahko kj dogovorimo glede tega.

moj mejl: jazoonn@gmail.com

Lp

Jazon26 | Gost | odg. 02.09.2013 @10:19 Prijavi neprimeren komentar

Taibo če želiš svoje ventile spuščat lahko s svojimi neprimernimi opazkami počneš kje drugje.

Dodajam še, da bi rad najemnino v rangu 150 - 200 eurov. Lahko se tud sami kj dogovorimo za najem.

Lp

taibo | Gost | odg. 02.09.2013 @22:55 Prijavi neprimeren komentar

samo preveril, koliko si impulziven. No v mojem stanovanju te že ne bo, sploh pa niti pod razno za takšen denar!

trevelbejba | Gost | odg. 13.09.2013 @19:56 Prijavi neprimeren komentar

Jaz oddajam v Centru, tel.031-298010. Če si resen, velja samo klic.

Natasa | Gost | odg. 17.09.2013 @20:36 Prijavi neprimeren komentar

Iscem sobo v Lj, enoposteljno. Sem studentka ba podiplomskem studiju, absolventka.

sem mirna, nekadilka. Cena, rang od 150-200 z vsemi stroski.

pisi na email : natasa,ascic@gmail.com

Nabc | Gost | odg. 07.07.2018 @09:16 Prijavi neprimeren komentar

Jazon26, toliko o tem kdo je mevža. Očitno je taibo pravilno ugotovil, si napisal objavo enako impulzivno kot na drugem forumu. Butelj neumen.

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.