Popotniški forum

elektromonterske firme?

Dodan 26.09.13 @17:13:30
iko | Gost | odg. 26.09.2013 @17:13 Prijavi neprimeren komentar

pozna kdo kakšne vredu firme ki plačajo vredu, poštene??' ker za elektro jih je ko gob po dežju.

iko | Gost | odg. 03.10.2013 @20:20 Prijavi neprimeren komentar

lahko se tukaj pove katere so vredu firme za tujino, pohvala za s. a. r. ,iz p t u j a.

Mirko | Gost | odg. 04.10.2013 @18:53 Prijavi neprimeren komentar

V kolikor "obvladas" nemski jezik, ti svetujem, da poisces kaksno firmo v sosednji Avstriji, ki dela po celi Evropi, oz. celem svetu. 

Sam sem prej delal za SLO firmo kot elektrikar po vsej Evropi, sedaj ze 2.5 leti za Avstrijce direktno po celem svetu. - Placa min. 2x vecja , plus 13&14 placa; letni - placan dopust: 5 tednov na leto; nastanitev v hotelu - vsak ima svojo sobo, placana zajtrk in vecerja. Ko vse primerjam s slovenskimi firmami&vcasih srecujem folk, ki se dela za slo firme, mi je kar slabo, v kaksnih razmerah nekateri bivajo v tujini, plus za kaksne urne postavke folk dela! - Najbolj zalostno je seveda to, da jih veliko na koncu ostane brez tezko prigarane place. Imas nekaj ok slo firm - konkretnih imen firm ne poznam, oz.kakrkoli bi rekel, bi bilo iz moje strani na blef. - Vsekakor pojdi v neko firmo, kjer poznas fiksno nekoga, ki je ze zaposlen v tej firmi, da tako ves, da je ta firma sigurna okoli placil! - Na blef v neko slo firmo ti odsvetujem (moje izkusnje iz preteklosti!).

Veliko srece ti zelim.

iko | Gost | odg. 04.10.2013 @20:23 Prijavi neprimeren komentar

Firem je velko ki iščejo štromarje, na oglasih vsak dan, seveda je potrebno paziti, ampak verjetno bom moral reskirati, kar lahko preverim je peko bizi in ajpesa.

Postavke okol 8eu, bivanja pa no koment, ko dobiš bajto, pa po 4 v sobi, kuhnje zasedene, samo kaj ko v naši zjebani sloveniji ni šihtov če pa so delaš za socialo,..

DObro tud to požreš samo da bi delal, ampak ko preseže meja , pa maš večino pacientov in pijancev v timu, pol adijo,...

XL | Gost | odg. 05.10.2013 @23:28 Prijavi neprimeren komentar

Ljudi ni in firme iščejo na polno.Na daleč se izogibajte firmam kjer je veliko zaposlenih oz iščejo  po 15 ,20 ljudi naenkat.To so jajca čista.

Pred odhodom ti mora firma zagotoviti zdravniški pregled, varstvo pri delu zaščitna sredstva in orodje.Če tega ni take firme ne morete resno jemati in niti ne hodite za njo delat.

Urna postavka mora biti za začetek od 8 eur navzgor, kar je manj je žaljenje elektro poklica to se pač firme morajo zavedati.Tiste ,ki manj plačujejo bodo slej al prej propadle.

reem | Gost | odg. 09.10.2013 @20:39 Prijavi neprimeren komentar

grem na razgovor pa mi rečejo na firmi če imam zdravniški od prejšnjega delodajalca, da jim ga prinesem da nebodo imeli nepotrebnih stroškov???!!!čene pa mi ga oni plačajo,...spet ena slovenskih firem za tujino,...

asics | Gost | odg. 09.10.2013 @22:12 Prijavi neprimeren komentar

In kaj je s tem narobe?A bi morala firma po tvoje zate zdravniški pregled plačati še enkrat,tudi v primeru,da ti stari še velja?

Kdor je dober gospodar se obnaša racionalno in ne meče denarja skozi okno,brezveze,tako razmišljanje tudi o tebi veliko pove.

reem | Gost | odg. 10.10.2013 @13:19 Prijavi neprimeren komentar

Na nek način bi lahko bilo res da naj  se stroški minimalizirajo--zato imam sam delovno obleko in čevlje a ni to dovolj?!, jaz kot delodajalec bi nekomu plačal zdravniški, prejšnje zdravniško, je izrecno pisano za določenega delodajalca z specifikacijami določenega delovnega mesta itd. izdaja se za pravno osebo ne fizično. Z zdravniškim nesmejo skoparit in konec.

Ti moraš vedet ali je oseba trenutno sposobna za delo, leto nazaj je lahko bila sposobna, kaj pa če sedaj ni, se drogira,alkoholizira, ima drugačne probleme!?

deen | Gost | odg. 13.11.2013 @20:11 Prijavi neprimeren komentar

no sem dobil sluzbo, nemčija klasične instalacije, vse vredu in prav, ampak bivanje katasrofa nekaterih ne briga kam te dajio zgleda, ampak ok potrpimo, dela za električarje pa kolikor hočeš za tujino,tolk jih potrebujejo, da zaposlujejo še folk brez izkušenj,...

kako je pa kaj z avstrijo za električarje, ker neznam nemšk bi me zanimalo če kdo ve za kake vredu firme v sloveniji za delo v avstriji.

bafana | Gost | odg. 21.11.2013 @14:55 Prijavi neprimeren komentar

deen

tudi jaz iščem službo za električarja v tujini, takih izkušenj bolj malo , nemščina bolj slabo  , je pa volja velika

Če mi lahko kaj svetuješ na mail  bafanor28@gmail.com

peter

deen | Gost | odg. 21.11.2013 @21:09 Prijavi neprimeren komentar

lej firem in dela za električarje z izkusnjami in malo manj je zelo veliko,,,pač moras sam spremljat oglase na zavodu in klicarit firme pa sam preverjat firme,,

če imaš ful volje kot jz to ni problem,,,izbiral sem med 6 firmami ki so me hotele vzet ,v času 2 mesecev, pa še izkusen nisem bil full,..

ce mas voljo in iščeš se hitro zaposliš v tujini, ni problem,, poznam kuharje ekonomiste itd ki vlečejo kable,,..

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.