Popotniški forum

Pomoč pri statistični obdelavi podatkov (SPSS)

Dodan 23.10.13 @15:31:46
seba_stat | Gost | odg. 07.09.2017 @11:07 Prijavi neprimeren komentar

Nudim pomoč pri seminarskih, diplomskih in magistrskih nalogah. Svetujem glede priprave vprašalnikov, spletnih anket, tabel za vnos podatkov, grafov, analiz z Excel in / ali SPSS.  Možne inštrukcije preko Skypa ali video vodiča.

Kontakt: stat.sebastjan@gmail.com
Osebno dopolnilno delo

Marina | Gost | odg. 13.11.2017 @15:38 Prijavi neprimeren komentar

Nudim pomoč pri izdelavi statističnih analiz s programom SPSS (testiranje hipotez, izdelava opisnih statistik, univariatne, bivariatne in multivariatne analize), tudi pri izdelavi anketkih vprašalnikov...

Analizo pripravim kakovostno, hitro in cenovno ugodno!

Dosegljiva sem na tel.: 031 004 548 ali preko elektronske pošte: analista.statistika@gmail.com

Marina

Leonardo M | Registriran uporabnik | odg. 07.03.2018 @12:16 Prijavi neprimeren komentar

V kolikor je zadeva še aktualna... 

Nudim pomoč pri statistični obdelavi in interpretaciji podatkov s programom SPSS in AMOS.

Morda vam lahko pomagamo v www.Statistical.Agency – za trženje in podporo uporabnikom programa SPSS skrbimo že več kot 10 let. 

Nudimo inštrukcije za program SPSS ter pomoč pri izdelavi in interpretaciji empiričnih delov diplomskih, magistrskih ali doktorskih nalog.

Če kdo potrebuje pomoč pri analizi podatkov, izdelavi empiričnih delov diplomske, magistrske ali doktorske naloge, z veseljem pomagamo s pomočjo SPSS in AMOS programa.

Prav tako pa na področju statistike in obdelave podatkov s pomočjo SPSS in AMOS nudim inštrukcije (čez email, Viber/Skype in TeamVeiwer).

Javite se nam na: www.Statistical.Agency 

Viber/tel.: +387-63-997996 

email: info@Statistical.Agency

Skype ID: XYleonardo

Nudim pomoč pri statistični obdelavi in interpretaciji podatkov s programom SPSS (faktorska in (multi)korespondenčna analiza, regresijska analiza, računanje korelacij (Pearsonov koeficient korelacije, Pearsonov hi kvadrat, Spearmanov koeficient korelacije...), primerjava skupin (T-test, ANOVA, Mann-Whitney U test, Kruskal-Wallis H test&hellip, testiranje zanesljivosti (Cronbach Alfa), testiranje normalne porazdelitve, izračun opisnih statistik in izdelava grafov, itd.), - EFA, CFA, AMOS, SEM. 

Pomagam lahko pri izvedbi anket (izdelava merskega instrumenta, programiranje vprašalnika za spletno anketo&hellip, obdelavi podatkov in interpretaciji rezultatov oz. s čemerkoli v tej smeri. 

Kontakt:  www.Statistical.Agency 

Viber/tel.: +387-63-997996 

email: info@Statistical.Agency

Skype ID: XYleonardo

Nejc | Gost | odg. 31.10.2018 @19:52 Prijavi neprimeren komentar

Živijo, tukaj Nejc, lastnik podjetja Statistik.si.

Pomagali smo več kot 700 študentom pri SPSS analizi hipotez. Najdete nas tukaj: www.statistik.si.

Pišite nam za brezplačni posvet na info@statistik.si. Pokličite nas na 070612521.

Srečno!

Nejc

Marina | Gost | odg. 02.01.2019 @12:15 Prijavi neprimeren komentar

Nudim pomoč pri izdelavi statističnih analiz s programom SPSS (testiranje hipotez, izdelava opisnih statistik, univariatne, bivariatne in multivariatne analize), tudi pri izdelavi anketkih vprašalnikov in pripravi hipotez ...

Analizo pripravim kakovostno, hitro in cenovno ugodno!

Dosegljiva sem na tel.: 031 004 548 ali preko elektronske pošte: analista.statistika@gmail.com

Marina

stat_ana | Gost | odg. 10.10.2019 @14:06 Prijavi neprimeren komentar
Hitro in ugodno nudim pomoč pri izdelavi statističnih analiz s programoma EXCEL, SPSS (testiranje hipotez, izdelava opisnih statistik, univariatne, bivariatne in multivariatne analize), tudi pri izdelavi anketnih vprašalnikov in pripravi hipotez ... Po dogovoru nudim tudi inštrukcije matematike, statistike in spss-a za vse stopnje. Kontakt: statistikaspss@protonmail.com
Melita Semič | Gost | odg. 24.01.2020 @08:25 Prijavi neprimeren komentar
Zanima me, če kdo zna obdelati podatke v GarphPad programu, predvsem me zanima interpretacija teh podatkov, potrebujem pomoč za cca 2 uri. Ali je kdo, ki bi mi lahko pomagal?
Miša SPSS | Gost | odg. 06.07.2020 @16:40 Prijavi neprimeren komentar
Nudim pomoč pri statistični obdelavi podatkov s programom SPSS. Nudim tudi pomoč pri zasnovanju ideje za diplomske/magistrske naloge, svetovanje glede uporabe vprašalnikov, natančne postavitve hipotez ipd. - vsebine iz družboslovne in pedagoške smeri. Kontakt: spss123statistika@gmail.com
GretaKnez | Gost | odg. 23.10.2020 @12:02 Prijavi neprimeren komentar
Živijo vsem!! Jaz nisem upala kar nekomu dati analizo, ki nima uradne spletne strani in nima emaila, saj sem želela, da stvari 100% štimajo. Pomoč sem našla na pri dveh magistrih fizike - Zala, ter Matic (https://www.statistikamz.si/), ki sta mi naredila res profi zadevo, da je šla diplomska naloga čez skoraj brez popravkov mentorja in recenzenta!. Diplomirala sem letos septembra, priporočam!
GretaKnez | Gost | odg. 23.10.2020 @12:05 Prijavi neprimeren komentar
Se opravičujem in dodajam še link, ker zgoraj ni delalo. [url=https://www.statistikamz.si/]https://www.statistikamz.si/[url].
Miša SPSS | Gost | odg. 17.03.2021 @20:31 Prijavi neprimeren komentar
Nudim pomoč pri statistični obdelavi podatkov s programom SPSS. Nudim tudi pomoč pri zasnovanju ideje in hipotez za diplomske/magistrske naloge. Svetujem glede ustrezne izdelave anketnega vprašalnika (vsebine iz družboslovne smeri). Nudim tudi inštrukcije in svetovanje glede izbire ustreznih statističnih testov. Dosegljiva sem na: spss123statistika@gmail.com
Miša SPSS | Gost | odg. 22.09.2021 @13:34 Prijavi neprimeren komentar
Nudim pomoč pri statistični obdelavi podatkov s programom SPSS. Nudim tudi pomoč pri zasnovanju ideje in hipotez za diplomske/magistrske naloge. Svetujem glede ustrezne izdelave anketnega vprašalnika (vsebine iz družboslovne smeri). Nudim tudi inštrukcije in svetovanje glede izbire ustreznih statističnih testov. Dosegljiva sem na: spss123statistika@gmail.com
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.