Popotniški forum

IŠČEM DELO V NEMČIJI(VOZNIK VSEH KATEGORIJ).....

Dodan 22.11.13 @00:04:05
LKW fahrer | Gost | odg. 22.11.2013 @00:04 Prijavi neprimeren komentar

Star sem 29 let iz Kopra, po poklicu voznik vseh kategorij z izkušnjami kot taksist, voznik dostave, mednarodna špedicija na kombiju, solo kamionu in šleperju, nekaj tudi na tandemki... imam kodo 95 in tudi izpit D kategorije-avtobus vendar brez izkušenj... Delal sem tudi že kot skladiščnik, viličarist, razna dela v proizvodnji, honorarno pa tudi kot receptor in sobar v hotelu... se hitro učim vsakega dela in delal bi karkoli... angleško govorim tekoče in srbo-hrvaško, nemško se še učim zaenkrat sem na osnovah... Sprejmem kakršnokoli delo da je le plačano in da je delodajalec resen in pošten za razliko od večine tu v SLO!!!

Najraje bi šel v Nemčijo, lahko pa tudi Avstrija...

LP

Pot | Gost | odg. 22.11.2013 @14:08 Prijavi neprimeren komentar

Prav tako sluzbo, med drugim, iscem tudi jaz v Nemciji in Avstriji, ceprav sem ekonomist. Iscem Auslieferungsfahrer dela, za dostavo, samo, da ni prodaja. Po internetu se najde veliko takih sluzb, poslal sem ze precej dopisov, a ni se pozitivnega odgovora, parkrat sem tudi klical nekaj firm. Gre za dostavo vsega, od sadja, drugih izdelkov, tudi za soferja limuzine sem poslal. Problem je, da nimam takih izkusenj, ceprav sem veliko vozil kot predstavnik. Kot receno, boljse je iti tja za tako sluzbo kot se v tej gnili drzavi jebati s prodajo, zaenkrat se nimam srece.

MATitrans | Gost | odg. 22.11.2013 @18:10 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni,

vas mogoče zanima delo voznika šleperja na relaciji Italija-Anglija?

pot | Gost | odg. 22.11.2013 @23:02 Prijavi neprimeren komentar

Ce ste mene vprasali, ni mozno, ker nimam izpita za sleperje, imam samo za kategorijo B, torej do 3.5 tone. Drugace, ce bi pred leti pravilno mislil, pa bi sprejel tako relacijo in sluzbo. Imate morda kaksne manjse kombije?

MATItrans | Gost | odg. 22.11.2013 @23:55 Prijavi neprimeren komentar

Vprašanje je bilo namenjeno LKW fahrer ker je omenil izkušnje v špediciji.Na žalost nimamo nobenega kombija.

Robert | Gost | odg. 24.11.2013 @08:05 Prijavi neprimeren komentar

MATItrans,tudi sam sem voznik z izkušnjami v mednarodni špediciji. Bil sem tudi že v Angliji. Vozil sem veliko Benelux,Švedsko in ostale države. Kakšna je vaša ponudba,kakšno je delo,kako je z prostimi vikendi. Ker če voziš Anglijo si vikende z doma,tu pa se seveda pojavi vprašanje kakšno je za to plačilo. Malo predstavite za kakšno delo se sploh gre,se vozi pohištvo iz Italije ali kaj drugo,koliko strank itd

Sem Robert iz Ptuja. Lp

MATitrans | Gost | odg. 25.11.2013 @17:24 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljen Robert!

kot sem že omenil se opravljajo prevozi na relaciji Ita-Ang,seveda pa včasih pride tudi do kakšne izjeme.V večina primerih se nalaga do dve stranki prva se seveda ne plača vsaka druga pa 10 eur.Plačilo je 0.13 eur po Km,70 eur vikend,20 eur praznik.Tovor je različen od raznih strojev,gum,kartona,opek itd...

MATitrans | Gost | odg. 25.11.2013 @23:56 Prijavi neprimeren komentar

če imate samo en naklad...primer natovorite 24t ne dobite plačanih 10 eur,če je strank več dobite plačanih 10 eur za vsako stranko samo za prvo stranko ne.Če imate 3 stranke dobite 20 eur.za 4 stranke 30 itd...

Robert | Gost | odg. 26.11.2013 @10:44 Prijavi neprimeren komentar

Prva stranka se normalno ne plača,plačajo se dodatni nakladi po 10 eur. Vas razumem. Kje pa imate sedež vašega podjetja ali kontakt da ne debatiramo po forumu in se lahko kaj dogovorimo.Delo poznam,bistven je pa reden dohodek in pa seveda kakšni prosti vikendi da nisi vedno z doma. Tudi vozniki smo ljudje z družinami in življenjem,kar da po pravici povem VEČINOMA naših delodajalcev ne spoštuje,zato so tudi primorani iskati voznike po sosednjih državah,kar pa ni edini vzrok.

miki | Gost | odg. 07.12.2013 @20:55 Prijavi neprimeren komentar

ce te zanima delo voznika tovornjaka 12t dostava paletnega blaga do podjetij se lahko slišiva!

Ales | Gost | odg. 19.03.2014 @16:18 Prijavi neprimeren komentar

Zivim v Italiji ze 20 let in iscem sluzbo za voznika C,E kategorije.

branko | Gost | odg. 05.01.2015 @09:40 Prijavi neprimeren komentar

iščem delo voznika,imam izkušnje po celi evropi,angliji,itd,na prikoličarju,tandemu,nimam pa adr,govorim nemško,angleško(ne ravno tekoče)ter nekaj italijansko.trenutno sem na zavodu.

če gdo rabi naj me prosim kontaktira na 070 391 205

lp branko

Primož | Gost | odg. 26.02.2015 @09:31 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni. 

Iščem delo voznika B ali C kategorije.

kot zaposlitev ali preko s.p.

Začetek dela "takoj". Sem iz Maribora

lp

Primož

Eric | Gost | odg. 05.10.2016 @21:07 Prijavi neprimeren komentar

ZAPOSLITEV V ANGLIJI:

V ANGLIJI ZAPOSLIJO večje število VOZNIKOV iz SLOVENIJE in bivše YU (lahko tudi starejši, starost NI ovira) C + E KATEGORIJE:
Zaradi širitve Angleško podjetje "TURNERS (SOHAM) LTD" zaposli več VOZNIKOV z vozniškim izpitom C+E kategorije.
Opis del in nalog:
Prevoz in dostava blaga po Angliji (lokalno, ni špedicija)
Usposabljanje traja cca en teden.
Za samo usposabljanje dobite tudi placano 65 L /na dan. Za izbrane kandidate v času usposabljanja, je zagotovljeno in brezplačno bivanje v Angliji.
Po uspešno opravljenem usposabljanju se sklene pogodba TAKOJ za redno zaposlitev s polnim delovnim časom.
Plača je vsak TEDEN in znaša MINIMALNO 450 funtov NETO na teden, PLUS DODATKI za nočno delo, vikend bonus, plačilo za malico.......,
stanovanje je zagotovljeno po zelo ugodni ceni.
POGOJI za prijavo:
- EU Vozniško dovoljenje C+E kategorije
- Koda 95
- Digitalna voznikova kartica
- Zaželeno osnovno znanje angleškega jezika ni pa pogoj
- Zaželene delovne izkušnje
Za voznike iz bivše YU se lahko uredijo tudi VIZE.

Več informacij na:
Email: eric.gmajner@turners-distribution.com
Resni kandidati lahko POKLIČETE tudi na Telefon: 00447522394640 (govorijo SLOVENSKO)

www.turners-distribution.com
turners-distribution.com|Od Vistaris http://www.vistaris.com

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.